Geriausi vertimai: visados | metų | mėnesio | savaitės

Visados geriausi

EMO

+466

Individas. Jo požymiai:
1. Juoda, balta ir rožinė spalvgos vyraujančios aprangoje. Baltą retkarčiais galima išmesti, o rožinę pakeisti kokia nors kita, bet jei EMO aprangoje nėra juodos, tai jį galima laikyti EMO lygiai tiek kiek eilinę fyfą.
2. Dryželiai, langučiai, taškučiai, širdelės, kaukolytės, kaspinėliai ir kitos, EMO nuomone, supermegahyperextragigaultrasentimentalios detalės, įkurias panašių galima rasti ant šešiamečių darželinukių dradužių.
3. Siaurėjančios kelnės pabrėžiančios degtukų formos kojas ir taip sukuriančios trapumo ir lūžtumo įspūdį.
4. Vensai arba converse. Nežinantiems: vensai tai apavas primenantis tapkes skirtas naudoti lauke, o converse — medžiaginiai sportbačiai su guminėmis nosimis.
5. Storai juodai nuteplioti matymo aparatai. Kiekvienas EMO per dieną jas dažo po 2 val ir išnaudoja po 300g kosmetikos, tuo grėsmingai artėdamas prie fyfų išnaudojamo špakliaus kiekio. Kyla klausimas, ar akių vokai atlaiko tokį svorį ir ar akys išlaiko savo tiesioginę paskirtį — matyti.
6. Kruvinoji grifka. Tai specifinė EMO šukuosena. Shoulder lenght ilgio plaukai, drakoniško dydžio grifka dengianti pusę veido ir bent vieną akį. Pakaušyje plaukai styro į visas puses, lyg dygliakiaulės spygliai. Dažno EMO plaukuosena nudažyta juodai, bet yra ir tokių EMO kurie, norėdami atrodyti panašesni į žmones, pasilieka natūralią plaukų spalvą.
7. Auskarai ne tik ausyse, bet ir kitose kūno vietose: lūpose, antakiuose, nosyje. Mokslininkai apskaičiavo, kad kiekvienam EMo vidutininškai tenka po 9,3 auskaro o juos įsiverti vienas EMO sugaišta po 30min kasdien.
8. Raumeningas kaip savaitės amžiaus kūdikio kūnas ir balta, lyg su Domestos išplautas unitazas, oda. Manoma, kad taip yra dėl nuolatinio sėdėjimo tamsiuose kampuose.
9. Ir EMO panoms, ir EMO bernams būdinga absoliučiai fantastiška išvaizda. Tai verčia manyti, kad EMO yra arba hermafroditai, arba dauginasi pumpuravimosi būdu.
10. vadovavimasis emocijomis. Neturiu nieko prieš emocijas. kartais jos yra visai ne pro šalį, bet matant EMO peršasi mintis, kad dievas jiems nedavė proto ir (ar) nuojautos arba nepridėjo instrukcijos, kaip tais daiktais naudotis.
11. Perdėtas emocionalumas, ašarojimas dėl menkiausių niekų ir egocentriškumas. EMO tiesiog tobulai moka susirasti esamų ir prisigalvoti nesamų problemų. Tada dėl jų ašaroja ir nuolat skundžiasi, kaip jiems sunku, koks žiaurus pasaulis ir, kaip jų niekas nesupranta. Taip elgdamiesi visiškai nepagalvoja apie kitus: meistriškai varo į neviltį savo tėvus, meistriškai siutina forsus or treninguotuosius bei meistriškai sugadina nuotaiką optimistams ir altruistams. Bet jei manote, kad tai yra žiauru, pažvelkite į punktą nr.12.
12. Mintys apie mirtį, noras visur ir visada būti auka, nuolatinis sėdėjimas ypač tamsiuose kampuose ir riešų anatomijos tyrinėjimas skutimosi peiliukais. Čia jau be komentarų.
Sudėjus šiuos bruožus gaunama liga, nauja žmonių rasė, dievo rykštė ir anomalija tuo pačiu metu, vadinama EMO. Mano nuomone, EMO tampama dėl dėmesio stokos arba dėl mados sekimo ("gera" mada)

Tikiuosi paršeliai ir tinklapio lankytojai nesupyks, kad vietoj vartojimo pavyzdžio parašiau štai ką:

Žinau, kad po šitokio plataus mano pasisakymo EMO tema, apdovanotiems ypatinga tolerancija ir tiems, kuriems EMO patinka prasidės pykčio priepuoliai, o patys EMO dar giliau pasislėps savo kampuose.
Šiaip esu ganėtinai tolerantiška visokioms subkultūroms ir jų atstovams, bet EMO jau pasiekė idiotizmo ir nuprotėjimo viršūnę. EMO neturi jokių siekių ir idėjų išskyrus nesibaigiantį verkimą ir randus ant riešų. EMO pamiršta, kad už tamsaus kampo ribų irgi egzistuoja pasaulis ir, kad kiti taip pat turi problemų. Taip, pasaulis yra žiaurus, bet kažkokiu būdu kiti sugeba jame gyventi ir neverkšlenti dėl kiekvieno nesklandumo kaip EMO. Ir tie kiti žmonės TIKRAI turi problemų ir net didesnių nei tos, dėl kurių verkšlena EMO. Bet jie kažką DARo, kad jas IŠSPRĘSTŲ, o ne sėdi kampe ir galvoja, kad jos išsispręs savaime. Normalūs žmonės priima pagalbą kai ją siūlo, o ne toliau rypuoja, kaip jiems niekas negali padėti. O visa tai kuo užsiima EMO yra ne subkultūra, o psichikos liga.

Tėja, Rugpjūčio 29, 2007

LOL

+314

Anglų kalbos trumpinys reiškiantis garsų juoką (Laughing Out Loud)

(pokalbis mIRC)
-Yo momma is like a bowling ball, gets picked up fingered, thrown in the gutter and bitch comes back for more...
-LOL

Balkis, Gruodžio 24, 2006

Fyfa

+301

Antra pasaulinio mąsto anomalija po EMO. Požymiai:
1. Čiut ne po papais pasibaigiančios pūkuotos striukės ir palaidinės, aptempti džinsai ypač pažemintu liemeniu, stringai, kablai bet kuriuo metų laiku, firminiai Gucci, Prada, D&G ir kt. firmų drabužiai iš Gariūnų, kablai bet kuriuo metų laiku ir oru ir net jei fyfos ūgis 1,9m, miniakai ir pažastyje įstrigęs rankinukas. Fyfų manymu tai turi pabrėžti jų tariamą seksualumą.
2. Aprangoje dominuoja rausva spalva.
3. Peroksido iškankinti plaukai.
4. Anoreksiška figūra.
5. Soliariumuose deginta oda.
6. Pigūs blizgučiai.
7. 3val kadien praleidžiamos dažantis ir 500g špakliaus kasdien suvartojama veido tinkavimui. Dėl to fyfų veidas yra absoliučiai nejudrus.
8. Sveiko proto stygius. Vadovaujasi logika, kuri nesuprantama net A. čekuoliui.
9. Draugystė su forsais ir treninginiais.
10. Duoda viskam kas tik paprašo. Suprantat apie ką aš.

-Na ir gražuolė eina. Pažiūrėk.
-Taigi ten fyfa. Susirask geresnę.

Tėja, Rugpjūčio 29, 2007

forsas

+287

Trečia pasaulinio mąsto anomalija (pirmoji — EMO, antroji — fyfos). Požymiai:
1. Intelekto nesužalotas veidas. Mokslininkai įrodė, kad intelektas per silpnas sužaloti bet kokio kalibro forsą, nes nuo šios ligos visi forsai skiepijasi alkoholiu, cigaretėmis ir dar bala žino kuo.
2. Skusta ar bent jau laaaaaaaaaabai trumpai kirpta galva. Neklauskit, kodėl taip yra. Tai tiesiog nuostabiai dera prie forso paveikslo.
3. Atseit auksiniai papuošalai. Aišku, patys forsai mano, kad ten — auksas, bet įgimtas proto nebuvimas neleidžia suvokti, kad 300g sverianti auksinė grandinė negali kainuoti 20Lt. Paprastai papuošalų arsenalą sudaro grandinės ir žiedai. Grandinės būtinai tokios, kokiomis prie būdos rišami šunys ir geltonos. Aišku, pasitaiko ir storesnių, bet plonesnių — niekada. Žiedai irgi iš „aukso“, bent vienas su kokiu nors idiotišku egiptietišku motyvu. Visas arsenalas neretai sveria daugiau nei pats forsas.
4. Firminiai treningai ir kedai perkami už 15Lt. Gariūnuose. Forso kokybės lygis nustatomas pagal juostelių skaičių ant treningų. Trys juostelės — lygis (forsų nuomone). Kitokių drabužių ir batų forsai paprasčiausiai nepripažįsta. Nors labiau tikėtina, jog nežino, kad kitokių yra.
5. Narkotikai, cigaretės, alkoholis. Nagi reikia forsui kaip nors apsisaugoti nuo proto ir suvokimo, kad esi nieko vertas mėmė. Visi trys produktai vartojami bet kuriuo paros metu ir bet kokia proga. Dažniausiai, kad neskaudėtų atitrankytų kaulų po vakar dienos drakių, ant drąsos, kad vėl būtų galima pradėti drakes ir kaip užkandis žiūrint kaip kiti forsai veliasi į drakes.
6. Mėlynės. Nerasi forso, pas kurį šio būtino įvaizdžio atributo nebūtų. Kaip pas fyfas — paklius, taip pas forsus — fanarai.
7. Nuolatinis vaikščiojimas su chebra. Čia taisyklė paprasta: kai forsas vaikšto su chebra — muša jie, kai forsas vaikšto vienas — muša jį. Todėl joks doras forsas iš namų neišeis be palydos.
8. Jei forsas dar turi eiti į mokyklą, joje jis nesirodo. Jei tai jam nebūtina, verčiasi oro stumdymu ir retkarčiais — statybomis anglijoje. Pastaroji veikla pasitaiko tik tarp intelektualiausių forsų (IQ nuo 10 iki 15. protingesnių nebūna).
9. Bailumas. Dėl to mano referate ir atsirado punktai nr. 5 ir 7.
10. Įprotis mušti silpnesnius. Forsai visus be išimties laiko už save menkesniais, todėl mano, kad jie negali jiems pasipriešinti ir yra bokso kriaušės. Kaip rodo šių dienų naujienos, forsai kaip visada klysta.
11. Ginklų (kasteltų, dujų balionėlių, bytų, dujinių pistoletų) nešiojimasis. Žinant raumenų masę pas forsus (vidurkis 3kg), ginklai kartais net labai praverčia.
12. Draugystė su fyfomis. Kadangi fyfa yra beveik lygiavertė forsui savo kvailumu ir mielai duoda jam tai ko jis nori (p*Ω#&), tokios draugystės būna labai tvirtos.
13.Skurdus žodynas. kad būtų turtingesnis forsai žodžių spragas apkaišo keiskažodžiais ir skambiomis rusiškomis frazėmis. Aišku, to ką pasako jie nesupranta. Normalus žmogus irgi to nesupranta.
14. Teistumas. Jei manot, kad su tokia charakteristika iki 25 metų šis dalykas nepapuošia forso gyvenimo tai arba pats esat forsas, arba užaugot negyvenamoje saloje.

Kalbasi su forsai:
-Blet nachui žiūrėk eina du emo pydarai. Davai supisam snukius.
-Davai.

Tėja, Rugsėjo 27, 2007

One.lt

+281

One.lt tai "pažinčių puslapis" gana ilgai tupintis interneto platumose. Jis pasižymi:
* tragiškas dizainas
* žiauriai iškreipta lankytojų kalba
* Šypsenėlių lavina
* pastovus striginėjimas
* neribotas fifų ir forsų kiekis
* pedofilų rojus
* ypatingai brangios paslaugos
* žiauriai nepatogus el. paštas (vaikučiai jį naudoja dėl to, kad kitoks jiems atrodo pernelyg sudėtingas)
* idiotiškas "meilės" ieškojimas (juk taip daro suaugę!)
* poserių minios - pilna "emo", "pankų", "ska", "gotų","scene"...(daugelis vaikučių taip užsivadinę net nežino ką tai reiškia).

Poseriai (čia):
Vaikučiai prisivėrę auskariukų kur pakliūva, pasidarę "tragiškai kietas" foto ir manantys, kad dabar jie priklauso kokia nors subkultūrai. (nė velnio)
Lankytojai:
aukos: nuo 5 metukų iki garbaus 16 metų amžiaus
kitos aukos: nuo 17 metų iki ... (praktiškai numiršta tada kai neberašo į forumiuką)

Forumiukai:
Tai- yra tam tikra vuonisto vietelė kurioje jis ir jo draugai/priešai/visiški nepažįstami gali rašyti įvairius išsireiškimus dėl savininko.

Paprastai išsireiškimai būna dėl:
* savininko odos spalvos
* savininko nuotraukos
* savininko tautybės
* savininko klausomos muzikos
* apie savininką sklindančių gandų (būtinai pateikti kaip faktai)

Daugiau apie one.lt: paršelių bloguose
būtinai rasit

- Pažėk ką man parašė į forumiuką!
- Jooo....ir man visada atrodė, kad tavo orientacija tokia...
- Ėi!

One.lt susirašinėja dvi panos


JEIGU SERGATE NERVINĖMIS LIGOMIS ARBA PSICHINIAIS SUTRIKIMAIS JUS GALI UŽPULTI EPILEPSIJOS PRIEPUOLIAI!!! PRIEŠ SKAITYDAMI SEKANTĮ PAAIŠKINIMĄ PASITARKITE SU GYDYTOJU AR VAISTININKU!!!!

- LaBWKaSzZzZzZzz :}*****~~~~~~~~
- nJuUu.... lJabJaS LjAbJAsZZZzzzZz :}***~~
- dAbAr Ash EmO zhJnOJJ???///???/?? :}*****~~
-AnJAAA???
-tAJ Jr Ash dJAbAr bJwsJw EmO OkJ? :}*****~
-OkJ ::}**_---

lol nevermind, Gruodžio 30, 2007

One.lt

+235

Tarp jaunimo itin populiarus portalas. Požymiai:
1. Nuolat stringa.
2. Daug fake`ų.
3. Laaaaaaaaaabai daug anketų.
4. Visi verčiasi per galvas, kad patektų į nuotraukų topus, niršta, kai kas nors jo nuotrauką įvertina vienetu ir tada kuria fake`ą, kad įvertintų to žmogaus nuotrauką vienetu.
5. Visi verčiasi per galvas, kad surinktų kuo daugiau "draugų".
6. Pagrindinė susirgimo vuonlige priežastis. Sumažėjus populiarumui žmogus tapa EMO.

-Jonai, kada paskutinį kartą tau pavyko prisilogint prie One.lt?
-Prieš 3 savaites. O tau Petrai?

Tėja, Rugpjūčio 29, 2007

bybys

+199

Vienas is pirmuju lietuviu kalbos zodziu, kuris kaip sinonimas gali pakeisti bet kuria kalbos dali. Naudojamas pagrazinti kalbai, bei praturtinti skurdziam zodynui. Zodis bybys gali buti kaitaliojamas kalbos dalimis, kaip antai:

Vardininkas: (kas) Nu bl tavo bybys koks mazas...
Kilmininkas: (ko) Nu tu bybio nemacius ar kaip?
Naudininkas: (kam) Kad ir bybiui susert.
Galininkas: (ka) Ciulpk tu byby!
Inagininkas: (kuo) Gausi bybiu per ausi.
Vietininkas: (kur) Kaip is bybio iskrites..
Sauksmininkas : Byby tu neraliuotas!!!!!!

Taipogi gali tikti ivairiose situoacijose:

Nelaime : Nu ir bybiene man snd nutiko :(
Apibudinant daikto kokybe: Nu bybys ne playeris.

Tai pat gali naudojamas duriniuose kaip antai: Bybiagalvis, Bybsmegenis, bybakojis, birkarankis, bybnugaris

DJTOM, Lapkričio 9, 2007

Marozas

+194

Piktibiškas asmuo ieškantis problemų ten kur jų nėra ar bent nebuvo prieš jam atsirandant. Marozą atpažinsi iš tobulos galvos formos primenančios blizgančią torpedą, įmantraus kostiumo su juostomis, kuris didina aptakumą, kerinčios muzikos, kuri be abejo kietina smegenis ir semkų lukštų 10m spinduliu aplink marozą.

-Vakar iš manęs marozas pavogė 13Lt, bandelę, kiaušinių dėžę ir redvait pačioką...

Lipotapas, Gruodžio 17, 2006

Bybis

+182

Vienas iš gražiausių Lietuviškų žodžių. Gali būti vartojamas kaip:
Daiktavardis (Marytei patinka Antano bybis)
Būdvardis (Koks bybiškas darbas)
Naudininkas (Nors ir bybiui sušert)
Galininkas (Man bybį nupjovė)

Yra daugybe kitokiu šio nuostabaus žodžio vartojimo būdų, kuriuos užtruktų visą amzimybę čia surašyti, taigi ši darbą paliekame jūsų fantazijai.

Tomai, nueik į lauka, pakvėpuok gryno oro ir pačiulpk Antanui bybį.

Gidu, Rugsėjo 29, 2007

One.lt

+178

Džiovinantis smegenis tinklapis.
Visada užlužęs ar palūžęs.
Pinigų siurbėjas.
Degradavusiu žmonių prieglauda.
Vaikai nebeišeina iš namų, nes sėdi onei.

Vyriškos lyties atstovų pasivadinimų top 3:

Myliu wiena kabinu kiekwiena [kas i drg?] [kam 30?] [kas i frm?]
Myliu sava zujka [30 y30]
Emo boy [tyk Emo] luw zmona ;]~~


Moteriškos lyties atstovų pasivadinimų top 3:

BlondieGirl ;}*~~ [kaz dovanjele?] [30 y 30]
Katjyte [kaz dovana, tam ero foto ;***]
Emo girl [tyk Emo] luw vyra :**


Nuotraukos visur vienodos tik su kitu veidu:
1. Pabalęs paauglys su papūgos šukuosena ir kaspinėliu plaukuose pasivadinęs emo.
2. Išsirietusi "mergina" demonstruojanti savo apatinius ir nukreipusi footoaparatą į veidrodį.
3. Treningais apsirengęs "vyrukas" laiptinėje su šalia nupieštu "nike" ženkleliu.

Yra išimčių. Kartais.

Susipažinus su pagrindiniais ones populiarumo faktais tu irgi gali tapti populiarus !


P.S. one pasitarnavo visuomenei: dėl jos lankytojų atsirado nauja kalba ! One.lt kalba. Trupmas pavyzdys: Manjo vardas Gretjulia, ash ish Kns... ;*~~~ Njum shjaip mjegstu prikjolinty su drauwgajs klawsytis mjuzono ;]**~~~

- Tai kada susitiksim?
- Ai, parašyk per one vis tiek ten būsiu.
- Aha.

Marija, Sausio 11, 2008

EMO

+169

emo- prasidejo 1980m amerikoje, tai terminas reiskiantis hardcore punk muzika(rock muzika pagrista emocijomis). buvo kelios tokios muzikos bangos(paskutine tesiasi ligi siol). nera ko stebetis kad tokia muzikos rusis sukure savaja kultura(pvz metalistai klausosi metalo, pankai punk ir t.t.). amerikoje si kultura tapo populiari(teko matyti vaizdeli per youtube kai su autobusu vaziavo gatve ir kas keli simtai metru buvo po viena emo.. kraupu.. brr), taciau pries keleta metu-metus tai pasidare nebe taip populiaru(amerikoje) - savaime aisku ten ju gerokai sumazejo. is amerikos emo kultura isplito po visa pasauli.


muzika:

pagrindas emo(ivairiu rusiu), na o pagal kiekvieno skoni dar rockas, alternatyva, punk rockas, screamo ir t.t.
populiariausios emo grupes:
my chemical romance
taking back sunday
fall out boy
panic! at the disco
the used
thursday
hawthorne heights
senses fail
afi
jimmy eat world ir daugelis kitu

as nekalbesiu apie ju isvaizda:DDDD

daugiau informacijos apie emo muzika: http://www.last.fm/tag/emo

beje jokiu budu emo muzikos negalima priskirti punk rock'ui!!

*galbut daugelis suklus o kur tokio hotel?
ogi jie negroja emo!! dazniausiai ju klausosi vaikai, kiekvienas turintis koses benkiek galvoj supranta kad jei vokalistas yra emo tai jie tikrai(siuo atveju)negroja emo.. deja.. deja..

apranga ir stilius:

pagrindas yra geriausiai juodi (arba tamsus) sonu nukirpti plaukai, arba trumpi kirpciukai priekyje, beje pakausyje susiausti plaukai yra nebutini. merginos gali rinktis siek tiek ilgesnius bet plaukai neturi buti labai ilgi. na zinoma dar jom reiktu kad butu nukirpti sonu.
juodu konturu apvedziotos akys
akiniai juodais remais (nu jei mielas esi emo tai buks koks ir pridera!!)
idealu buti converse inkariukai (arba kitokie jei jau nesugeba nusipirkt)
sportinis krepsys papuostas zenkliukais

yra keli emo rengimosi budai:

1. kiek primena matytus is senu amerikietisku filmu. t.y. liemene, marskiniai, kelnes siaurejancios(bet ne pernelyg aptemtos ir placios) gali buti languotos, bet idealiausia butu medziagines, kaklaraistis, nu dar svarkas. apranga tvarkinga, neperkrautra kaukoliu, geriausia ne itin ryskiu atspalviu. mazdaug ta pati apranga tinka abiejoms lytims. man toks stilius praeina bet aisku reikia paciam daugiausia idet fantazijos, laikantis tam tikru taisykliu

2. aptemti dzinsai(nebutinai), ir zinoma maikes- spalvotos, kiek aptemtos, vaikiskos, arba normalios su savo megstamos grupes uzrasu(tokias galima uzsisakyt), metalovas dirzas, apyrankes..; na dar ivarios bliuskos(pagal kiekvieno skoni), bliuzonai turetu buti labiau priglude, nestoros medziagos. merginos gali rinktis balerinos stiliaus sijonus, spalvotus batelius, apyrankes. (cia jau idedant fantazijos daug ka galima sugalvot), bridzai(vaikinam) irgi galimas variantas, geriausiai juodi.

is tikro galima maisyt abu variantus bet svarbiausia nepersikraut kaukoliu, visokiu makiazu. beje pirmas variantas atrodytu nenuobodziai ir isskirtinai.

elgesys, asmenybe ir naudingi patarimai:

emo(tikras) dazniausiai is prigimties emocionalus, megsta liudnas eiles, svelnus.
neverta persistengti su savizudybem ir visiem is eiles apie tai pasakot,savizudybe nera toks jau ir nuostabus emo paplatintas reiskinys.(esu pries savizudybes) galima buti liudnu, jautriu ir.t.t. bet nebutina zudytis. nedraudzima buti linksmu kai toks is tikro jautiesi, bet dazniausiai jauciasi liudni, prislegti, idealu jei zmogus toks is tikro.. na bet jei ne nepatarciau saves apgaudineti..
beje nepulti saves vadinti emo iskart ir t.t nesiskelbk.. kas zino tai ir ok. butu nes juk tik pabendravus su zmogum galima spresti jis emo ar ne. seip apie savo liudnuma ir jo isprovokuotus reiskinius patarciau pasakoti tik artimiem draugam ir kitiem emo, nes zmones gali pradeti is taves tyciotis. beje ne keivienas bent keik panasus i emo yra emo!! todel bent kiek panasius i juos ir visokias one.lt pagimdytas nesamones neverta vadinti emo. nes tie kurie vaidina ir skelbia si savo ,,titula'' ant kiekvieno kampo. patariu neisijaust per daug i savo vaidmeni.. nes nuo nuobodybes galima pereiti iki depresijos.. juk emotional reiskia emocinga bet ne prislegta. tai va reikia reiksti savo emocijas. bet kai tave sunervina nepult keiktis (tai vadinama zemu zmogaus intelektu). pvz kai tau linksma sypsotis, o kai liudna atrodyti prislegtam.cia tik pavyzdys. is tikro nereikia vaidinti kad tu atseit toks ir anoks. kiekvienas zmogus invidualus, reikia paciam turet savo galva, tarkim visi yra girdeja kad emo nuolat verkia ir bando zudytis.. reikia prisiminti kad netoliese yra tokiu kurie kovoja uz savo gyvybe(ne karta rode per tv veziu sergancius vaikus). kai tau is tikro blogai tada galima verkt. beje emo gyvenimas knisa, pvz mane knisa visokie stereotipai, zmoniu neissiauklejimas ir t.t. gyvenimas knisa kad reikia nuolat kovoti, o tu esi per daug silpnas tam.. seip knisti gali del daug ko. ir dar vienas dalykas netapk liudnu vien del to kad tu emo.
tas susimastymas, ir nzn kaip tai pavadinti.. tikriausiai liudnuma turi buti tavo prigimtyje,, tiesiog tavo toks charakteris. is dalies galima sakyt kad turetum ne noreti tapti o buti tokiu. seip emo gali buti tarkim atsiskyrelis, susimastes arba turet daug draugu ir visiem patikt taciau atsiskleist nedaugeliui. priklauso nuo asmenybes.. juk zodis emo kilo is zodzio emocional.

laisvalaikis:

populiaru yra rasyti prislegiancias eiles, taciau manau kad ne visi moka rasyt todel siulau kitaip save isreikst pvz daile ar kas nors susijusio su save, tarkim avangardas. dar vienas is populiaresniu yra grojimas kokiu instrumentu, pvz gitara. na dar skeitas. taciau reikia nepamirsti muzikos klausymosi.

viena svarbi detale nors mazai daugumai girdeta.. emo dievina senienas.. tarkim savo kamabari galima papuost senom plokstelem arba retro stiliaus daiktais

__emo - grupes:
«emo» — Moss Icon, Native Nod, Still Life, Hoover, Milemaker
«emocore» — Embrace, Rites Of Spring, Split Lip, Four Hundred Years, SOG
«french emocore» — Fingerprint, Jasemine, Vanilla, Anomie, Amanda Woodward
«screamo» — Orchid, Funeral Diner, Joshua Fit For Battle, Circle Takes The Square, Page 99
«San-Diego hardcore» — Heroin, Swing Kids, Iconoclast, Antioсh Arrow, Angel Hair
«emoviolence»(viena is ekstremaliausiu screamo formu) - Union Of Uranus, Shikari, Tristan Tzara, The Apoplexy Twist Orchestra, Jerome's Dream
«emo indie rock» — Sunny Day Real Estate, Mineral, Cursive, Pop Unknown, Monochrome
«pop emo» — The Used, Thursday, Early November, Time Spent Driving, Finch

Emo, tai tikrai ne scene...

Dabar dauguma mazmaikiu save vadina emo, bet jie tik poser'iai ir tiek...

LiLy_Star^, Spalio 26, 2007

Fyfa

+162

Plaukai - tik juodi arba balti, kitų variantų būti nelabai gali, nes atrodysi ne kaip visos. Plaukų ilgis sąlyginai kintantis dalykas, viskas priklauso ar gali sau leisti prisiauginti keletą ilgų sruogų (dažniausiai reikalingų garbanojimui). Jei gali, fyfos praba yra geresnė.

Nagai - be jokių kalbų tik priauginti. Diskusijoms čia ne vieta.

Odos spalva - čia pasitelkiamos visos odos rudinimo priemonės. Būtinas pagrindas yra soliariumas (vasarą tinka ir saulės vonios), kad pasiekti aukštesnį odos rudumo tobulumą, pasitelkiami savaiminio įdegio kremai. Ir pačiai pabaigai, naudojamos pudros - kad užmaskuot plėmus ir neatrodyt kaip žemėlapis. Kuo rudesnė oda, tuo fyfa geresnės kokybės.

Apranga - kiekviena save gerbianti fyfa turi turėti rožinių, baltų ir tigrinių drabužių, kablų kolekciją. Sijonai kurie kažką dengia laikomi nepadoriais, marškinėliai be iškirptės- fyfos garbės ir orumo ižeidimu, batai be minimum 8cm pakulnės tinkami tik begioti krosus. Liemenėlė ir stringai yra ne apatinis trikotažas, o oficialiai patvirtinta dalykinė apranga.

Makiažas - bižgučiai privalomas atributas, o viso kito turi būti daug ir ryškiai. Ypatingas dėmesys blakstienos - kuo daugiau tušo, tuo skambesnis „klink klink“.

Dietos - visas fyfos gyvenimas yra viena didelė dieta. Fyfa nesilaikanti dietos, tolygu kūlverstukui be ausų.

Intelektiniai gebėjimai – kas taip?!!!

Kiti išskirtiniai bruožai - būtina registracija one.lt, po visomis nuotraukomis turi būti panaudomas užrašas „niu, neblokuokit blemba, nu jokia aš įžymybė“, „nu jokia čia pornografija“.

Fuj kokia šlikštynė patrauk ,o jai buvo parodytas paprastas margarino indelis

Monika, Lapkričio 12, 2007

Kurva

+161

1. Žydiškos, o gal lenkiškos kilmės žodis pasileidusiai merginai apibūdinti.
2. Tos pačios kilmės ištiktukas ar jaustukas visiems blogiems dalykams apibūdinti.
3. Viskam pasirašantis draugas.

1. Marytė yra kurva, nes dulkinasi su puse kaimo.
2. Kurva, kaip negera po vakar...

(Paslydus ir begriūnant):
- Och tu kurva!
3. Tadas yra kurva - tik pakviesi gerti, iškart prisistatys.

Tomas, Vasario 9, 2007

nx

+161

lietuviskai turetu skambeti kaip nahui,
gausiai vartojamas zodyne :}

Q: Turi dvirati?
A:Taip
Q:Tai mynk NAHUI ! xD

nxpx, Gegužės 13, 2007

one.lt

+158

Puslapis, sukurtas žmonių bendravimui, ilgainiui peraugęs į puikią TIK pelno siekiančią organizaciją. Pinigų prašoma už nieko vertus dalykus, kaip antai: papildomą nuotraukų kiekį (naudojasi visokie sexiukai, meilučiai ir panašiai, norintys iš kuo arčiau pademonstruoti kiekvieną savo kūno dalį), puslapio foną (vadinamą skiną, kuriuo galima išreikšti savo a la individualybę ar šiaip pasimaivyti), dovanėles, kurios neturi jokios, išskyrus lindomo į subinę, išliekamosios vertės.
Kaip atskirti one.lt lankytoją nuo normalaus žmogaus (kurių, deja, jau beveik nebėra):
1. one.lt gyventojai (kitaip nepavadinsi) vaikosi madų ( MERGOS VALDO BACHURUS, [laiswa] ir panašiai);
2. one.lt lankytojai nelanko lietuvių kalbos pamokų - padėkit man iššifruoti, ką reiškia:
*ljabas
*ljabwkazzzz;
*sexjookazzzz;
*mejlwtea
3. one.lt lankytojai didžiausia vertbe laiko nuotraukos įvertinimą 30 balų, už kurį siunčiami tokie rašmenys:
achiuxxxx; achiuxxxx mejlwtj...
4. one.lt lankytojai kaip velnias savo motinos bijo skaičiaus 5, todėl jį prilygina 1 (5y1), ir už 5 aptikimą savo valdose siunčia tokius rašmenis:
pz ljopas, nx ciuju pawydi man...
nju nx, pats daba 1 gawsi...
jik tw nx, pazek i sawe, kekse, kurwa
KELETAS ONE.LT NŪDIENOS PAVYZDĖLIŲ:

FORUMAS:
kokja grazhi mergytia, tikrazzz sexazzz...
domwk, tju pats grazhjausias... myliw...
ech tas manjo puzbroliuxxx...

ĮRAŠAI PO NUOTRAUKOMIS (oi, atsiprašau, fotkėmis):
[laiswas]
sexiookazzz;
[kerzai];
[EMO];
myliu sejma;-
aciu uz pujkia diena;
cja ash su sjavo sawlem: aiwa, gince ir awra... luw sawles <3
prigawo... :D
nju cja ash...
kas y frm tam atgal
kvjeskyt, sutyksiu

POKALBIAI:
- Ljabuka, zujka :*
- La, sexiook :@
- Ash sexiookas? ejk, jau... :*** cja tju sexiooke :@@@@
- Nju bajk, tju sexiookas gi :@
- Nea, tju mejlutia tikra :@
- Nju geraj, tju ne sexioox tada...
- Dusk nx, zjurke... pz krw

- Liabūkas. Ką veyki?
- Ai nk. Mūzono klaūsaū. O tū?
- Valgaū. Nory papyldaū forūmą?
- Nū geray.
- Tyk tū mąn atgąl. Okis?
- Okis. :**

FORSAS SU FYFA:

- Ljabuka, sirdjale :****
- Labuka, mazuli :*
- Tju ljabai grazhi :***
- O tu ne :D
- Pisk nx, krw pz sudauzysju, nju nx.

J, Kovo 24, 2008

Nachui

+155

Nachui arba nahui - ezeras Pietu amerikoje.

-Eik nahui!
-Nupirk bilieta!
;D

raxutea, Birželio 9, 2009

www.one.lt

+154

1.pinigu melzykla.
2.anketu ir nuotrauku vagiu buveine.
3.stringantis amzinai.
4.fyfu,emo,panku,geju,lesbieciu viesnamis.
5.mokinuku gyvenimas. kurie apacioje pasiraso:as emo.o net nesupranta ka reiskia.

merginos ir vaikino pokalbis:
-labuks ka veiki?
-nieko.
-kiek tau metu?
-13 o tau?
-14 is kur tu?
-vln o tu?
-as ir.
-gal nori sex?
-mielai tai gal rytoj vakare toj ir toj gatvej?
-gerai.ciau.

paulina, Balandžio 6, 2008

Gezas

+151

Neaiški asmenybė rūkanti mėlyną LM arba redvaitą. Dažniausiai jo kalbos nesuprasi, nes į kas antrą žodį įterpia naują kalbos dalį mokslininkų praminta gezveiksmarudžiu, kaip pvz.: "blet", "pyzdiec", "nachui", "pochui" ir t.t. Šitokią asmenybę galimą atpažinti iš nesdartantinės aprangos. Sutinkama prie laiptinių, parduotuvių kurios dirbą visą parą ir panašiai. Vienas gezas dažniausiai būna nepiktybiškas. Jie yra paveikti bandos jausmo ir veikia grupėmis.

- Žiūrėk gezų kiek daug... Oj... Au... Ne vyrai tik ne į veidą prašau.............

Hideo Tsushima, Gruodžio 30, 2006

blet

+151

Jaustukas arba ištiktukas vartojamas kai būna labai, labai negerai.

Blet, vos nepaslydau.
Blet, kaip galva skauda.

Vasario 27, 2007

Čiolė

+148

Čiolė - merginos/mergaitės, kurios turi unikalią pasaulėjautą, rengimosi stilių, kalbėsenos manierą ir tt.
Čiolė yra sinonimas ir taip jau plačiai vartojamiems žodžiams, kaip antai: Dolčė, Pupa-Uoga, Sexiukas.

Ar man pasirodė, ar šiandien viena iš čiolių klasėje ištepė mano švarką, nubyrėjusiu baltu špakliumi?

sPunky, Kovo 13, 2007

one.lt

+145

Lietuviškos pornografijos puslapis, kuriame viskas mokama, bet į jį vistiek neįmanoma patekti.

Phhh, Liepos 31, 2007

Banglas

+139

Banglai - jaunuoliai apdribusiais drabuziais. Zodis banglas atkeliavo is anglu kalbos. Banglas ko gero yra tik kalbos riktas (ne paaugliams nesioti tai kas angliskai vadinama bangle). Banglu amzius dazniausiai svyruoja nuo 12 - 25m. (pasitaiko ir vyresniu).
Isorine isvaizda - dazniausiai apdribusiais drabuziais, virsijancius normalu dydi kelis kartus. Kadangi banglu buna ivairiu tai jie ir rengiasi skirtingai, bet isskirtinis ju bruozas laisvi, nesuvarzyti drabuziai. Ju sukuosenos buna laisvo stiliaus. Ilgi, netvarkingi plaukai (cia taip pat priklauso nuo ju pakraipos).
Vidine kultura - banglai dazniausia buna ramus, nesikabinejantys zmones dazniausiai bunantys savo patinkancioje vietoje. Ju vidines kulturos pagrindinis bruozas yra laisvas gyvenimas ir "neuzsirakinimas" savo vienu ar kitu poziuriu i tam tikrus obiaktus ar ivykius. Banglai zmones sukalbami, dazniausiai tolerantiski, taikus. Susirinkimo vietos mieste - gamtos kampeliuose, centre, senamiestyje.
Bendravimas - bendrauja banglai tarpusavi draugiskai, dazniausiai nesipyksta. Dazniausiai i ju rateli nepatenka kitu stereotipu zmones. Taip pat gerai bendrauja su kitomis subkulturomis, bet draugyste reta. Nesikisa i nesavo reikalus, svetimi reikalai ju tiesiog nedomina.
Laisvalaikis - kaip jau minejau ju laisvalaikis priklauso kukios pakraipos banglai jie yra. Dazniausiai susiburiama specialiose vietose. Ju klausoma muzika priklauso nuo ju subkulturu porusio.
Lyciu ivairove subkulturoje - banglai kaip subkultura tinkama tiek merginoms, tiek vaikinams." ;DD

nznau ;DD

Dody :]*~~, Spalio 14, 2007

nx

+138

nx- kartais dar naudojamas, kaip klausiamasis zodelis "kam? arba kodel?"

-varom i akra
-o nx?

zuikute, Vasario 3, 2008

One.lt

+135

Tinklalapis, kuriame yra svarbu surinkt kuo daugiau draugų (vaikinams-rožinių fyfų, merginoms-hiperraumeningų schwarzneggerių);kuo daugiau prirašyt į savo forumą; ir kada nors patekt į tinklalapį, nes jis visada užlūžęs.

-Jau dvi dienos kaip negaliu patekt į one.lt, užlūžo...
-Nieko naujo. Va, mano nuotrauką kažkoks durnius įvertino trim balais...

www, Sausio 2, 2007

Wtf

+135

Verciamas is anglu kalbos [what the fuck] reiskia:
1)Kas per velnias..
2)Kas per sudas

Wtf,sugedo kompas.

VaNyLLa ;]~, Balandžio 14, 2008

a.d.i.d.a.s.

+132

all day i dream about sex

jis vienas is tu adidas'u...

Karalytis rindi rindi :D, Balandžio 16, 2007

www.one.lt

+131

tai vienas debiliskiausiu puslapiu ant Marijos zemes.nu toks tupas,kad net stojasi.keli faktai:
1.Jei perziuret visu zmoniu anketas,rastumet bent 10 su savo nuotrauku(neduok Die,esate isvaizdus/-i ,tai pussimti savo rastumet)
2.Sakoma,kad kazkur ten yra uzsiregines milicininkas ir seka visus pasiulymus myletis nepilnameciams.
3.Kam daryti zmoniu surasyma,jei yra one.lt?
4.One.lt nepropaguoja grieztos nuotrauku atrankos.tereikia paimti kaimyno fotke irr ja ikelti-niekas nesuks plauciu .(isskyrus pati kaimyna).
5.Sugadinti nuotaika kitiem zmonem-kaip dva palca apmyzt.tereikia susikurt nauja anketa su kito zmogaus nuotraukom ir vertinti visus po 1,bei rasineti nesvankybes.

-nu nafik,radau vakar one.lt anketa su Marcelijaus nuotrauka!
-o blia,bet gi jis nesa i geju,kam tada prireike jo nuotraukas vogt!
-tu teisus-Lietuva turi didele beda su gejais.

Insane, Gegužės 13, 2007

One.lt

+128

Jaunimo susirasinejimo puslapis kuris nuolatos stringa...

Susirasineja mergina su vaikinu:
M-Lja
V-Ljaba
M-Kja wk?
V-Aj nk o tju?
M-Ash jr nk..
V-Kajp sekas?
M-Nrm o taju?
V-Jr nrm..
M-Gal frm y frm?
V-Geraj..
M-Po 6 zin..ok?
V-Jo ok.
M-Gal dovn? As tjau 8 ero foto..jr 2 video. ;****
V-Nju geraj...
M-Acju pupuluuk ;**
V-ner uz ka o video jr foto?
M- Nju va jau siuncju
V-zjurkja cja nje tavo foto
M- taj blt as jr nesakjau kad savo atsiusiu.. ;P

Tada jie vienas kito foto ivertina 1 jr uzblokuoja.

Aistea, Vasario 4, 2008

Slabotkė

+127

Forsų rajonas Kaune.Nepatariama daug slampinėti.Gausu treninguotų žmonių.

-Kur tu gyveni?
-Slabotkinis aš.
-Keista-gyvas dar tu..

guste, Gruodžio 31, 2007

One.lt

+126

Tai vienas iš megstamiausių jaunimo portalų, kuris pastoviai stringa..Ten kiekviena paslauga yra mokama ir kainuoja nuo trijų litų mažiausiai. Stringa kasdien po dešimt kartų ir tai visus labai užknisa.

- Norėjau įsidėt naują nuotrauką į one.lt....Bet kad tris litus kainuoja....
- Taip...Žinau ka tai reiškia....
- Ne, nežinote...
- O taip...Žinau.....

Didi, Gruodžio 15, 2007