Kas yra Counter-Strike?

Counter-Strike reikšmė

+ -

Counter-Strike, arba kitaip: kondo-straikas, cesas, kaunteris yra be galo mėgiamas vaikų pirmojo asmens šaudyklės žaidimas, kurį pagal juos žaidžia "kieti bachūrai", arba kiti "achuėni žmonės", kaip jie. Vaikai gavę pinigų iš tevų ant maisto mokykloje per pertraukas, juos išleidžia kompiuterinėse dėl šio labai "fysno" žaidimo. Šio žaidimo pasekmės yra gan keistokos... Vaikai "deda" minas kieme, šaudosi is medinių, arba žaislinių šautuvų leisdami iš burnos garsą kuris primena šūvį.

-Sveiks seni, vakar lošiau cesą kitų labai kietų bachurų serve ir ten pavariau geriausiai.. 5 fragai 51 mirtis per 1h.. Gavau iš mamos pitaką,
sakė nusipirkt ėst ką nors, galėsim eit vel kondo-straika i akropoli.
-Ooo..Jėga.. o tu nečytini? Nes vakar atėjo toks čiuvas į mano servą su tavo nick'u ir sukaliojosi.. Kažkaip visiem į galva kirto, net saviem, tai toks rezultatas nekoks buvo, bet žaidė tai tikrai gerai... Čia gal kai nustatai pelės jautruma ant kokio 100 ir šaudai labai achuėnai pataiko.. galėsim pamėgint..

Danielius, Rugsėjo 30, 2007 #2863

» Šis žodžio vertimas tau nepatinka? Atsiųsk savajį arba įvertink visus esamus taip, kaip tau atrodo teisingiau!

Counter-Strike

+ -

Couner-Strike (CS, tariame cėes) yra internetinė komandinė pirmo asmens šaudyklė.
Senai senai, Laikais Prieš Laiką, išėjo, o gal buvo išleistas, žaidmas "Half-Life", kur su fizikos daktaru Gordonu Freemanu reikėjo gelbėtis nuo ateivių invazijos, kartu pademonstruojant, kad fizikos fakultete apmoko naudotis ginklais. Žaidimas tapo nesvietiškai populiarus, nors perėjęs vis dar nesuprantu kodėl. Leidėjai net paleido konkursą: kas sukurs geresnį HL mod'ą , to kūrinys bus išleistas kaip normalus žaidimas. Vienas iš laimėjusiųjų buvo Gunman, niekam dabar nežinoma dinozaurų, ateivių ir robotų šaudyklė. Kitas buvo Counter-Strike.
Counter-Strike buvo kurtas viliantis, kad jį žaidžiantys individai bus protingi, kultūringi bei mėgstantys dirbti komandoje. Todėl žaidėjai skirstomi į Teroristų ir Antiteroristų (Counter-Terorist) komandas. Teoriškai, žaidėjai veikdami darnioje komandoje turėjo neleist teroristams susprogdinti taikinio, nužudyti VIP arba išlaisvinti iš minėtųjų blogiečių įkaitus. Žaidimas skirstomas mačais, kurie baigiasi pasibaigus laikui, išmirus vienai kuriai kovojančiai pusei ar įvykdžius užduotį. Tada visi gaudavo pinigų, už kuriuos galėjo ginkluotis.
Tačiau žaidimas labai patiko ir negatyviajai sociumo daugumai, kuri, kažkodėl negali pasitenkinti Unreal Tournament, kuri norėjo šaudyt apyrealėse aplinkose maždaug realiais ginklais. Dingo komandinis darbas, dingo graži kovinė dvasia. Atsirado mažiukai, čytai, keiksmažodžiai, visokiausios modifikacios. Didumos žaidžiančiųjų mentalitetas verčia nežaidžiančią visuomenę šnairuoti į Counter-Strike žaidėjus.
Todėl, jei norite pamatyti kaip iš tikrųjų veikia Counter-Strike, traukite į kokį nors turnyrą ar WCG.

Nors Counter-Strike vaikiščiai yra dezorganizuota žemo intelekto pasiutusių šunų gauja, kai kurie yra ganėtinai išsitobulinę kaip individualūs kariai.

Tačiau jie neprilygs profams, kurie iš CS uždirba pinigus.

JcDent, Rugsėjo 30, 2007 #2839

Counter-Strike

+ -

tai toks nesvietiskai lievas zaidimas kuri losia kiekvienas kaimtietis t.y. Gezas. zaidimo tikslas yra kuo daugiau nusauti zmogeliuku. sio zaidimo pagrindinis faktas ,kad kraujas tyksta kvadratais kai saudai taikinukas kyla i dangu ir kai i taves saudo tu negali pajudeti is vietos.

e ka veiksim po pamoku? dv varom counteri papliekt dar va jonce prisijungs pabandys

Gandongalvis, Rugsėjo 29, 2007 #2794

Pasidalink

Nuoroda:

HTML nuoroda:

Nuoroda forumams: