Kas yra Daigas?

Daigas reikšmė

+ -

Agresyvus, priekabus, protu nesivadovaujantis objektas (žmogus) tyčiniais metodais keliantis konfliktus, muštynes, mėgstantis kabinėtis prie nekaltų praeivių.
Pavieniui viešoje aplinkoje rodosi retai.

- Neikim į parką, ten pilna daigų.

TooCrazy, Gruodžio 17, 2006 #139

» Šis žodžio vertimas tau nepatinka? Atsiųsk savajį arba įvertink visus esamus taip, kaip tau atrodo teisingiau!

Daigas

+ -

Sportinius rubus megstantis (dazn.) jaunimas (rusu ir neisivysciusiu lietuvaiciu kurie nori buti rusais, taipat kaimieciu tokiu kaip kaune ir kt.) kuris gatvese kabinejasi prie nekaltu praeiviu, ypac megsta pigu alu, (nes po butelio daugiau drasos, o geram alui pinigu neturi), saulegrazas (taipogi nes cipsams neuztenka, o ir siaip kietesnis busi, kai daugiau spjaudisies). Megsta rusiskus keiksmazodzius, mustis be jokios rimtos ar racionalios priezasties (zinoma tik silpnesnius uz save nes bijo issukiu). Panasus i gyvulius nes daznai vadovaujasi bandos jausmu. Po viena buna ramus nes bijo, kad kas gerai labavuchos nesudauzytu ir trenigu neisteptu.
Kai kurie sportuoja, ruosiasi viso gyvenimo kovai (kaip filme "Mortal Combat" is ang. klb. ''Zutbutine Kova'')
O JEIGU TRUMPIAU: Visuomenes atstumtas nevykelis kuri tevas maza sexualiai isnaudodavo, dabar savo inirsi islieja ant kitu. Degeneratas, siuksle, silkius (mirs neturejes lytiniu santykiu su moterimi, nes su objektu kuriuo jis santykiauja vargu ar galima butu pavadinti zmogumi) kuris griauna musu kaip valstybes ir visuomenes pamatus "is po'' saknu

1)Varom i miesta? ten Daiga, bus kam 9mm suvaryt.
2)Ziurek koks Daigas su Snaige eina.
3)E, daigas, apsizioji borteli ir nenuzudysim
bei begale, begale kitu varijantu

Dom, Gegužės 13, 2008 #7548

Daigas

+ -

Sportinius rubus megstantis (dazn.) jaunimas (rusu ir neisivysciusiu lietuvaiciu kurie nori buti rusais, taipat kaimieciu tokiu kaip kaune ir kt.)>, ....
PRAŠAU PAŠALINTI AR KITAIP PAKEISTI ŠIĄ VIETĄ. Šis paaiškinimas žeidžia rusų tautą, nes jie sulyginami su neįšsivysčiusiais žmonėmis, kurių žemas kultūros lygis.

daigus persodinti

as, Balandžio 16, 2012 #21589

Pasidalink

Nuoroda:

HTML nuoroda:

Nuoroda forumams: