Kas yra dvp?

dvp reikšmė

+ -

DVP - devil versus player, rusu tautybes atstovas zaidziantis lineage2 globale, pats budamas 78lvl su s grd ir budamas hero ownino a b c graderius ir primesdamas kad yra kietas D:
karta per zaidima susigincijes su kitu klanu pasikwiete sawo klana ir 'netycia' uzmuse kita noliferi rusijos centre,dbr sedi kalejime, o youtube linageraii laukia kol jis sugrys ir wel ownins...

-Matei ta video kur dvp wisus ownina?
-jo aisq!
-gerai jis ten wisus is poros hitu :O

Mindux, Rugsėjo 23, 2008 #9308

» Šis žodžio vertimas tau nepatinka? Atsiųsk savajį arba įvertink visus esamus taip, kaip tau atrodo teisingiau!

dvp

+ -

dvp - tai gerai žinomas, MMORPG stiliaus žaidime, Lineage II, kurį išleido NCSoft, žaidėjas. Tai asmuo, kuris žaidė viename iš populiariausių europos serverių Teon(EURO), kurio didžiają daugumą sudaro rusai (~60%), taip pat nemažai ir lietuvos žaidėjų. Šiuo metu Teon'e yra dvi pagrindinės (didžiausios) sąjungos, kurios kariauja tarpusavyje, tai būtų - ITT ir X.

Andrei "dvp" Ponamorenko, Ukrainoje kompiuterių verslu užsimančios firmos, generalinis direktorius, buvęs X narys, buvo vienas stipriausių žaidėjų Europoje ir tai ypač išryškėdavo, kai jis vienas susigrumdavo prieš 4-5 žaidėjus, o esant masiniams susirėmimams (rb, siege, mass pvp irp pan.), budavo taikinys Nr. 1, nes kitu atveju, lengva ranka galėdavo susirinkti virš 20+ pvp, jeigu tame mūšyje dalyvauja iš priešų pusės 6-7 parčiai (vienas party = 9 žaidėjai).

Jis taip pat yra plačiai ir gan neigiamai nuskambėjęs dėl vieno įvykio, dėl kurio dabar leidžia dienas kalėjime. Teigiama, kad žaidimo metu, vienas asmuo, kitaip žinomas dar "Shtai" slapyvardžiu, kuris priklauso priešų sąjungai, tiesiogine to žodžio prasme, sudergė Andrei žmoną per viešai, visiems matomą chat'ą. Po kurio laiko, Maskvoje įvyko InquisitorS klano, kuris priklausė ITT sąjungai, mitingas. Tam klanui priklausė ir tas pats asmuo (Shtai), įžeidęs dvp žmoną. Be to, į šį mitingą buvo pakviesti ir keli žaidėjai iš RedSquad klano, vienas iš jų buvo dvp, o kiti, mano žiniomis - Squeez ir Higgs, kurie taip pat yra ukrainiečiai. Mitingo metu atrodė viskas puikiai, visi linksmi ir patenkinti, aišku dauguma buvo ir gerai išgėrę. Ir vienu metu įvyko eilinis kivirčas tarp dvp ir Shtai (taip pat jie aktyviai ginčydavosi L2 forumuose - forums.goha.ru bei l2blah.com), kurio metu ginčas persikėlė į gatvę ir įvyko muštynės. Muštyniu metu Shtai buvo sulaužyta nosis, o juos išskirti bandęs Bleskin "CBEPX" Alexander, buvo parblošktas smūgio į galvą ir krisdamas trenkėsi dar kartą su galvą į laiptus. To pasekoje, CBEPX mirė nuo sunkių sužalojimų galvos srityje, vienoje iš Maksvos ligoninių.

Už šį incidentą Andrei "dvp" Ponamorenko grėsė nuo 5 iki 15 metų laisvės atėmimo bausmė, o po teismų proceso, 2007 metais jis buvo nuteistas aštuonerių metų laisvės atėmimo bausme.

Amžinąjį atilsį, Bleskin "CBEPX" Alexander nuotrauka:

http://habrahabr.ru/media/pictures/00/00/00/09/19/picture_25.jpg

Andrei "dvp" Ponamorenko žaidimo nuotrauka:

http://vb.cybergame.su/attachments/f133/74904d1168537334-vylozhite-plz-staty-dvp-dvp1gf0.jpg

Anonimas, Gruodžio 26, 2009 #15652

dvp

+ -

Dvp= Delivery versus payment

oj blt sian buvau pasjunges l2 tai bent dvp pavariau

gggggjjjkj4575, Liepos 4, 2008 #8436

Pasidalink

Nuoroda:

HTML nuoroda:

Nuoroda forumams: