Kas yra Fifos ir Forsai?

Fifos ir Forsai reikšmė

+ -

Iš kur atsirado?
Šios ,,subkultūros" susiformavo dar visai neseniai. Tavo nuostabai, toks stilius pradėjo plisti ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje! Šiaip jau forsų ir fifų judėjimai nėra vadinami subkultūra, tačiau vis dažniau prieinama prie nuomonės, kad ir šie žmonės dažnai mąsto, elgiasi o ir pastebimai rengiasi kitaip. Anglija buvo pirmoji šalis, kurioje atsirado fifų ir forsų atstovų. Tai buvo žemesnių sluoksnių atstovai, kurie nesutiko likti nepastebėti ir taip nusprendė į save atkreipti dėmesį.

Kaip atrodo?
Vaikino vizitinė kortelė - treningas, merginos - blizgučiai. Forsai vengia orginalių apdarų, jie žemina ir tyčiojasi iš žmonių, nusprendusių išsiskirti iš minios! Geriausiai vaikinai jaučiasi su kedais, nešioja trumpai nukirptus plaukus arba juos išvis nuskuta. Forsai dievina papuošalus: masyvias kaklo ir rankos grandinėles, žiedus. Retas forsas neturi beisbolininko kepuraitės. Merginos avi aukštakulnius, kitaip dar vadinamus ,,špilkomis" , segi trumpus sijonus, vilki itin prigludusias palaidinukes. Plaukus fifos dažo šviesiai, jos taip pat neapseina be daugybės blizgių aksesuarų.

Emocijos
Galbūt juokiesi, tačiau fifos ir forsai ima vaidinti pačia aršiausia ir netolerantiškiausia ,,subkultūra" , kurių saugotis turėtum labiausiai! Jie pripažysta tik vieni kitus, o kitų subkultūrų atstovai jiems yra priešai. Itin pastebimas fifų ir forsų nemadingumas, prastas auklėjimas, žemas išsilavinimo lygis. Agresyvieji forsai ir aršiosios fifos pasirengę bet kada tave pamokyti, jeigu tik tik jiems nepatiks, kaip tu į juos pažiūrėjai, ką jiems pasakei! Tiesa, po viena šios ,,subkultūros" atstovai nevaikšto. Matyt, bijo žinodami, kad ir patys gali gauti į nosį nuo panko, kurį vakar jų ,,chebrytė" užgauliojo.

Fifos tikslas atrodyti pritrenkenčiai.
Forso tikslas būti kuo ,,kietesniam".

Gabyte, Sausio 25, 2008 #5300

» Šis žodžio vertimas tau nepatinka? Atsiųsk savajį!

Pasidalink

Nuoroda:

HTML nuoroda:

Nuoroda forumams: