Kas yra Gotė?

Gotė reikšmė

+ -

-pasauliečio nuomonė-
Na, moteriškos lyties gotas. Daug malonesnis akiai negu vyriškas, ir net gražių pasitaiko. Gotai - ne emo, neverkia. Jie kaip ir realiau/tamsiau mato gyvenimą. Galima sakyt (arba ne), kad jie yra šių laikų Mirties Kultas. Nors ir gražu, bet gote būt labai nepraktiška vasaros metu.

Gotės gražios, gotikinė architektūra graži, o Battlefleet Gothica išvis zajabys.

JcDent, Spalio 22, 2007 #3477

» Šis žodžio vertimas tau nepatinka? Atsiųsk savajį arba įvertink visus esamus taip, kaip tau atrodo teisingiau!

Gotė

+ -

Tai tos , kur rengiasi juodai arba raudonai.Bet ne rūbai reiškia viską, jos būna liūdnos, bet jei tikrai tikrų tikriausiai tikruliausia gotė, tai ji NIEKADA neverkia.Jos mėgsta piešti jos domisi menu.Mėgsta Karalienės Viktorijos laikų aprangą. (Beje aš pati gotė XD.)

Ji yra tikra gotė.

psycho XD, Gruodžio 17, 2006 #133

Gotė

+ -

gotė tai nėra fyfa kaip kažkas bandė čia išvesti tokia teorija. Visų pirma gotai dažniausiai būna labai išsilavine žmonės (neturiu omeny tu kurie rengiasi kaip gotai, stengdamiesi išsiskirti iš kitų, nes jiems atrodo jog taip bus kietesni (o tokiu db pasitaiko daug)). Taip gotės mėgsta mena, piešia, mėgsta fotografuoti, dievina karalienės Viktorijos laikų drabužius. tačiau tikra nesąmonė, kad gotės plaukai turi būti būtinai juodi. Apsidairykit žmonės kai kuriu gočių plaukai daug spalvingesni ir ryškesnio atspalvio nei pankų ar emo. taip tradicinėje gotikoje viskas juoda, bet šiais laikais yra daug šios subkultūros atmainu. ...gotikoje nebera kazkokiu rėmų kaip daugelis įsivaizduoja.... merginos skutasi smilkinius, vaikinai dėvi sijonus. Paimkime,kad ir vadinamaja Industrial nation šios gotikinės subkultūros atmainai priklausančios gotės yra daug spalvingesnes nei tos pačios fyfos... o dėl odos baltumo galime palyginimui paimti tas pačias platinines soliariumu fyfas: jos nesveikai rudos gotės balina oda ir tiek. vieniems gražu viena kitiems kita. beto gotikiniai batai ne vien kerzai ir inkariukai... tai ir platformos, kablai, paprasčiausi batukai... beto akis gotės dažosi ne vien juodai.

...

=^_^=, Rugpjūčio 4, 2009 #14117

Gotė

+ -

Gotė tai mergina turinti savo savita stilių, jos aprangoje dominuoja juoda, raudona ir balta spalvos, nešioje auskarus ne tik ausyse, dažniausei pamatysi auskara lūpos viduryje... nešioja kerzus arba taip vadinamus inkariukus, stengiasi but kuo mažiau matomos pasaulio, kuribingos, draugiškos ir ramios, dažosi juodai akis, lakuojasi juodai nagus, nešioja križiukus ir apyrankes su spigliais, plaukai privalo būti juodi...

kalbasi du draugai:
- žiurėk koke giltinė eina!
- 2ia gotė asile...

bugis, Liepos 16, 2008 #8545

Gotė

+ -

Goto patele. Detvi tik juodus drabuzius. Gailisi, kad negime romanikos laikotarpio pabaigoje.

Kaminkretys... nera gotas.

ro, Spalio 22, 2007 #3453

Gotė

+ -

nu žodžiu mergaitė kuri rengiasi juodai arba raudonai ir su visokiais pribambasais.Garbiniukais tinkleliais etc. Ji vaidina auka----dažosi blyškiai veida ir tamsiai lūpas.Nusidepiliuoja antakius ir nusipiešia su juodu pieštuku tokius piktus ir plonus ^^ būna tyli ir liguistai blaškosi po pasaulį---bet kad ir kokia ligonė būtų mėgsta fotografuotis nes jai atrodo jog kai nusifotkina dingsta siela o_O o gotėms tai patinka---

-einu fotkintis gal pagaliau nejusiu skausmo kai antakius depiliuosiu.
-aha aš irgi eisiu.Einam kartu?
-ne.juk tik po vieną galima fotkintis.
-ai tiksliai beto tavo korsetas nedera prie mano pėdkelnių---

omgg, Sausio 26, 2008 #5324

gotė

+ -

tas pats kas fyfa, tik perdažyta juodom spalvom. kartais nepagrįstai laikoma protingesne negu fyfa, tačiau jei išvaizdai skiriamas fantastiškas laiko kiekis, kyla klausimas, kada gi suspėjama apsišviesti.

gočių pokalbis:
- oho, kur gavai pirkti juodą lūpdažį? kaip jis fantasmagoriškai dera su tavo renesansine suknele...
- aj, čia Mimoza man atidavė. dar ir šiuos kablus davė, teks mokytis vaikščioti kokią savaitę...o dėl sukneles badavau truputį, kad tilpčiau,bet verta, ane?
- jo, atrodai tikrai liguistai, kaip tikra paliegelė! ir aš taip norėčiau, gaila tik, kad negaliu atsispirti McDonaldui...

mook, Spalio 21, 2007 #3450

Panašūs žodžiai:

Mazgotė

Pasidalink

Nuoroda:

HTML nuoroda:

Nuoroda forumams: