Kas yra Harajuku?

Harajuku reikšmė

+ -

Tai yra Tokijo (Japonijoje) rajonas kur yra traukinių stotis. Ten jaunimėlis rengiasis kuo orginaliau ir nori išsiskirti iš minios.Vieni panašūs į gotus, kitos merginos rengiasi kaip mažos mergytės arba nori būti panašios į mulates.Harajuku stoties rajone yra pats orginaliausias jaunimas pasaulyje xD

-O labas.Kur eini taip apsirengusi?-nustebusi lietuvė emigrantė klausia draugės japonės.Nužiūri nuo galvos iki kojų: mėlyni plaukai, suknelė su garbiniukais ir visokiais pričindalais,kojinės skirtingos,batai su 10cm platforma,o rankoje laiko rožinį lagaminą su pokemonais.
-Į Harajuku stotį.Pas senelę važiuosiu.-atsako japonė ir nužingsniuoja iš paskos vilkdama ant šuns pavadžio pririštą kopūstą.
-Baisumas baisumėlis...-tyliai pašiurpsta lietuvė.-Visgi gerai, kad žmonės orginalūs...xDDDDDD

Pika, Gruodžio 1, 2007 #4203

» Šis žodžio vertimas tau nepatinka? Atsiųsk savajį arba įvertink visus esamus taip, kaip tau atrodo teisingiau!

Harajuku

+ -

Harajuku-Rajonas Tokijuje kuriame yra traukinių stotis. Harajuku rajonas ypač garsėja savo paaugliais ;) Paaugliai rengiasi kuo spalvingiau, tarp merginu madinga rengtis skirtingas kojines, sijonėlį nuo mokyklinės uniformos...Dar daug visokių pričindalų...Ir t.t. Harajuku stoties rajone labai populiaru yra rengtis sumaišytu stiliumi. Pvz gotas+karalienes viktorijos laiku lele= gothic lolita stilius.

-Ei mergaite kur taip apsirengus eini?!
-*suskelia poza nuotraukai* I Harajuku Stoti!

N3gligence, Gruodžio 19, 2007 #4599

Harajuku

+ -

Harajuku - taip vadinasi Tokijo traukinių stotis, esanti netoli Shibuya alėjos, kur renkasi stilingiausias Japonijos sostinės jaunimas. Čia vyrauja ryškių spalvų drabužiai, akį rėžiantis makiažas, originalios šukuosenos ir keisčiausi aksesuarai.
Harajuku - žmonių, išsiskiriančių savo stiliumi, rojus.
Visos Harajuku rajone dienas leidžiančios merginos trokšta atrodyti originalios ir stilingos. Išsiskirti šioje spalvotoje minioje išties labai sunku, tad tenka kaip reikant pasukti galvą. Be to, nevalia tuos pačius apdarus dėvėti kelias dienas iš eilės. Originalus įvaizdis reikalauja nemenkų išlaidų. Iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad japonės apsiperka dėvėtų drabužių parduotuvėse, bet taip tikrai nėra. Drabužius jos perka čia pat Shibuya alėjoje įsikūrusiose parduotuvėse, kur išpardavimai skelbiami kone kas mėnesį. Mada Harajuku rajone keičiasi greičiau nei kitur. Vieną mėnesį madingas metalo blizgesys, kitą - ryškios neoninės spalvos, dar po mėnesio čia vyrauja balta ir juoda spalva.
Trumpas klostuotas sijonukas, ilgos dryžuotos kojinės, masyvūs batai su aukšta platforma, geltonai arba rudai dažyti plaukai, tamsus įdegis, lėlės makiažas: raudonos lūpos, rausvi žndukai, ryškiai padažytos akys. Maždaug taip atrodo Kogal ("ko" - mažytė, "gal" - mergytė) stiliaus merginos.
Ganguro stiliaus merginos daug laiko praleidžia soliariumuose, dengia veidą bronzinės spalvos pudra, nes trokšta būti panašios į mulates. Jos dažo plaukus rusva spalva ir garbanoja smulkiomis garbanėlėmis.
Lolitos atrodo kaip mažos mergaitės: dėvi raukiniuotas sukneles pūstomis rankovėmis, žaismingas kepuraites, ilgas baltas kojinaites, puošia plaukus kaspinėliais. Jos dažniausiai dėvi baltos, rožinės arba žydros spalvos drabužius.
O štai Gotikinės Lolitos renkasi juodos ir baltos spalvos derinius.
^_^

Koks dar pavyzdys čia gali būti?
- Juk Harajuku - tikras ROJUS! Mano svajonių vieta! ;} Visiems, kas domisi japonų jaunimo kultūra ir kas žada keliauti į Japoniją, siūlyčiau nukeliauti ten.
Manau, būtų miela, kad ir Lietuvoj būtų toks rajonas. =^.^=

Yukii, Vasario 18, 2009 #11573

Harajuku

+ -

tai ypatingas rajonas, esantis Tokijuje (Japonija) prie Harajuku stoties. Šiame rajone kiekvieną dieną renkasi spalvingas Japonijos jaunimas ir diktuoja originaliausias madas: įvairių formų ir spalvų plaukai, ryškių spalvų drabužiai, įdomūs aksesuarai... Kiekvieną šeštadienį čia vyksta COSPLAY renginiai, kurių metu žmonės persirengia savo mylimiausiais personažais iš japoniškos animacijos, vadinamos ANIME. Otaku iš viso pasaulio atvažiuoja čia pažiūrėti geriausių cosplay'erių.

tai visų pasaulio (otaku, taip pat ir mano) ROJUS ^^

Justė, Balandžio 27, 2009 #12598

Harajuku

+ -

Harajuku Tai stilius kilęs iš Tokijo miestelio parke kuriame mėgsta rinktis cosplėjeriai vadinasi Harajuku todėl šį stilių ir praminė harajuku.Harajuku renkasi yvairūs gotai rožinės mergaitės kurių tikslas išgelbėti pasaulį rengintis šviesiomis spalvomis.Pagrindinis Harajuku stiliaus broužas kopūsto kopijavimas t.y dabužiai ant drabužių,sudarantys mini sijonėlių vaizdą taipat Harajuku mėgsta įvairius blizgučius niekučius apsegti visą kūna, kurie nou menkiausio judesio pradeda žvangėti.Beto Harajuku mano, kad vaikai yra laimingi ir jei visas pasaulis būtų vaikai visi būtų laimingi todėl nešiojasi pliušinius anime žaisliukus kurie virtę kuprinėmis
.

Oi, būtų smagu nuvykti į Japoniją-Pagalvojo forsas su kulkosvaidžiu

Ta2uxz, Sausio 4, 2011 #18833

Harajuku

+ -

Harajuku yra japoniška subkultūra labai primenanti gotus ir emo. Lietuvoj jū nėra.

- Šiąnakt sapnavau, kad esu Harajuku rajone, Japonijoj tai atsibudau šalto prakaito išpiltas. Nemėgstu panašių į gotus.

oh_noez, Spalio 31, 2007 #3600

Pasidalink

Nuoroda:

HTML nuoroda:

Nuoroda forumams: