Kas yra Pankas?

Pankas reikšmė

+ -

Pankas - subkultūros atstovas, dėvintis kuo įvairesnių spalvų rubūs bei kuo labiau nusėtais kvardratėlių raštais. Dažnas su skiautere. Daugiausiai klausosi punkrocko, ska, oi ir kitokios muzikos pagal kurią krato savo spalvotas skiauteres. Netgi labai dažnai yra laikomas visuomenės atmata. Mušamas [z=skinas] skinų. O šiaip jie linksmi ir mėgstantys šelioti. Su pankais nebus liūdna tau.

Du skinai:

- Žiūrėk pankas eina.
- Mušam?
- Ne, geriau einam pagerti

Bobutės:

- Žiūrėk Maryt, koks baisus jaunimas šiais laikai. Skiauterėti lyg gaidžiai
- Čia On, juos pankais vadina. ČIa tokie kaip mamontovas
- O mamuntovas irgi pankas
- Tai matyt, irgi su skiautere buvo.

Pankuojantis, Lapkričio 8, 2007 #3742

» Šis žodžio vertimas tau nepatinka? Atsiųsk savajį arba įvertink visus esamus taip, kaip tau atrodo teisingiau!

Pankas

+ -

Tam kur viršuj pataisymas:mes nebūtinai per gig'us kratom skiauteres.Dažniausiai mes poginames.O va metalistai tai krato.Tai vadinama headbang'u

-eime į pankų tūsą?
-Na gerai,tik neik su kablais(aukštakulniais).
-Kodėl?
-Oi žinok kai pankai poginasi tai būna pyzdėc.

Sausio 29, 2008 #5397

Pankas

+ -

Pankai nėra tas pats kas anarchistai,nors ir išpažysta anarchizmą. Anarchistas- nebūtinai pankas. Pankai klauso punk, punk-rock, ska ir kt. Pagal tokią muziką neretai tinkantis šokis- pogas. Kratomės ir šėlstam,jė jė. Jei moteris išsigąsta panko,ją galime pavadinti kita sąvoka- bobutė.Jei sakinyje naudotume žodį moteris,tiktų būdvardis- nešiolaikiška. Pankų mėgiami drabužiai- languoti, dryžuoti, margi, raudoni, juodi, medžiaginiai, odiniai, su vinimis, \"grafkėmis\" ir kitais \"pričiūdais\". Nuostabus aksesuaras- kulkų diržas. papuošalai,turbūt galime sakyti, nusipelnę avangardo vardo. kai kurie gaminti pačių rankomis- DIY [do it yourself] Šukuosena- priimtina bet kokios spalvos skiauterė, bet tinka ir kitos skiauterės margos atmainos. Pankas nebūtinai turi būti skino priešas. Pankas- veiklus ir energingas, pasiutęs, hiperaktyvas, turintis griežtas nuostatas laisvės klausimais. Gali rūkyti ir gerti. Vartoti kvaišalus. Senolių išminties patarlė \"juokiasi puodas, kad katilas juodas\",pakeista šiolaikinio jaunimo \"juokiasi gotas,kad pankas splavotas\", nėra teisinga, nes:
1.Gotai nesijuokia.
2.Iš panko juokiasi gal nebent sovietiniu laikų šiukšlės maroziukai,kuriems pankai atrodo \"kitokie\".
\"Kitokie\"- sąvoka netinkanti šiuo atveju,jai pažvelgsime į panką plačiu žvilgsniu. Visi mes esame \"tokie\" o ne \"kitokie\". Žmonės. Tik skirtinkgai atrodantys iš išorės. Skirtingi esame iš vidaus. Žmonių skirtingumas neturėtų būti atskiriamas sąvoka \"kitoks\" nei rasistiniu nei religiniu nei subkultūriniu požiūriu.
Sex Pistols-God Save The Queen.mp3

PUNKS NOT DEAD!!

Spalio 19, 2008 #9575

Pankas

+ -

Pankas-tai žmogus, nepripažįstantis šių dienų visuomenės, pripažįstantis anarchizmą ir egoizmą. Pankų išvaizdos standartų nėra. Svarbiausia-kuo labiau išsiskirti iš kitų, pageidautina-savo išvaizda įvaryti bobutėms infarktą. Pankai siekia išsilaisvinti iš visuomenės spektaklio, rutinos, dažniausiai pabėga iš namų ir tampa skvoteriais.Mėgsta linksmą gyvenimą, narkotikus (heroiną-ypatingai), alkoholį. TIKRAM pankui sunku bendrauti su kitais žmonėmis, tai yra, kitų subkultūrų atstovais. Pasižįmi agresyvumu (kalbu apie TIKRĄJĮ panką), kartais neblogai sutaria su skinais. Pankų tūsuose būna smagu, baisu ir girta. pankai klausosi Punk, SKApunk muzikos.

-Tu-pankas?
-AŠ ESU AŠ!
(spjūvis į veidą)

Sid vicious., Kovo 30, 2008 #6698

Pankas

+ -

Visų pirma laisvas nuo visuomenės keliamu reikalavimų ir priimtų standartų žmogus, aiškiai apibrėžiantis savo tikslus. Nėra vieno bendro apibūdinimo, skirto apibūdinti pankams, nes pats judėjimas formavosi nuo anarchistinių politinių pažiūrų iki visiško abejingumo visuomenei, taip siekiant absoliučios nepriklausomybės. Tikras save gerbiantis pankas yra PACIFISTAS (pasisako prieš karą), NESMURTAUJANTIS IR NEAGRESYVUS. Visuomenėje sklinda daug klaidingų mitų apie pankus, atsiradusių dėl judėjimo neapibrėžtumo. Pankai siejami su narkotikų vartojimu, alkoholiu ir nepriimtinu gyvenimo būdu, nors daugelis judėjimą propaguojančių žmonių atsisako visų žalingų įpročių, taip jausdamiesi laisvais. Tai judėjimas, kurio neįmanoma apibrėžti taisyklėmis ir nusakyti jam būdingus bruožus. Netgi pats pankas negali iki galo pasakyti, kas yra pankai, nes tai neįmanoma. Pats judėjimas, turint omeny tai, kas jis yra daugiau ar mažiau masinis yra tam tikra atskiros visuomenės forma, su savo vertybėmis, iš kurių didžiausia yra laikoma laisvė.
Sovietmečiu, baltijos ir kitose šalyse, daugiausia Lietuvoje, pankus sekė KGB, kuri rinko apie juos medžiagą, kaltindama nacionalizmu ir Sovietų Sąjungos išdavyste.

Punk, Balandžio 13, 2009 #12383

Pankas

+ -

Pankas t.y. Zmogus klausantis punk-roko ,SKA . Ispazista anarchizma . Jam nesvarbu ka apie ji mano ar kaip i ji ziuri , dauguma juos laiko visuomenes atmatomis vien tik delto , kad nieko nesupranta.Spalvoti zmogeliukai;D

Skinheadai sako pankui :
- e , pankas nori i galva ?
- Uz ka ?
-nes tu anarchistas...
booom , booom...
ir pankas istasko skinheada;D

Edita, Lapkričio 20, 2007 #3990

Pankas

+ -

Pankas-nihilistines visuomenes dalis pasizyminti valdzios nepripazinimu,utopinem idejom. Pankai nevengia alkoholio,rukalu,narkotiku.

Du skinai:
-E,ziurek, PANKAS!!!
Pankas atsisuka,pasiziuri i triju duru spintas ir kaip ir deda i kojas (no offense)
-Vejames!

MEtalistas, Sausio 1, 2010 #15705

Pankas

+ -

Zmogus, kuris vaiksto su skiautere,spalvotais, panesiotais drabuziais.Pankas klauso punk rocko.
Forsu poziuriu pankas tikras gaidys.

-Nu, pankeli...Gal plunksneles papesiot?

avyte.dangute., Liepos 22, 2007 #2360

Pasidalink

Nuoroda:

HTML nuoroda:

Nuoroda forumams: