Kas yra Putiovas?

Putiovas reikšmė

+ -

Nėra tokio labai konkretaus išvertimo šiam žodžiui. Labiau tiktų kalbant ne apie išvaizdą (apranga, stilius, kūno išvaizda ir t.t.), bet labiau apie pačią asmenybę. Turima omeny, kad jeigu tarkim vyrukas visada tinkamai elgiasi, niekada neieško žodžio kišenėje, visada turi, ką pasakyti, gali už save pastovėti, daug pasiekęs, dar turintis paniatijų, visiška supuvusio žmogaus priešingybė. Visada tvarkingas, ne koks karštakošis. Iš sudėtingų padėčių sugebėtų rasti išeitį. Nesivelia, kur nereikia, žodžio nevartoja veltui. Atitikmenų yra daug, sinonimų galima irgi surasti kiekvienam skirtingam atvejui, norint apibūdinti konkretų asmenį. Galima kaip sinonima pavartoti ir inteligentiškas, džentelmeniškas, išauklėtas, protingas, kietas (ne fizinės jėgos prasme, tačiau protu, elgesiu, kantrybe).

Tu matei ir girdėjai kaip ta moteriškė ant jo lojo dėl smulkmenų? Jis gražiai nusišypsodamas galva palinksėjo, atsiprašė už nesusipratimą. Va čia tai putiovas bachūras.

Tu prikin, Aušra padarė avariją. Pasirodo truputi išgėrusi buvo.. Bet tai kai pasisekė. Nu ji kalta būtų buvusi dėl nutrenkto ženklo, teises dar būtų atėmę ir baudą būtų susimokėjusi. Važiavo pro šali kažkokie vaikinukai, pamatė, kad panelei nelaimė. Pasisiūlė padėti. Išsiaiškino, kad ji išgėrusi, tai kažkoks iš tų vyrukų Martynas sutiko prisiimti sau kaltę, kad atseit jis vairavo. Va čia tai putiovas bachūras

Martynas, Gegužės 24, 2011 #19916

» Šis žodžio vertimas tau nepatinka? Atsiųsk savajį arba įvertink visus esamus taip, kaip tau atrodo teisingiau!

Putiovas

+ -

Tai wadina wisa kas yra tipo sustra...

we zek koks guolis putiovas

Egelis ir plv, Gegužės 26, 2007 #1869

Putiovas

+ -

Vėlgi žmonės rusų kalbos nežino.Paaiškinimas tai geras bet rašosi ne puciovas o putiovas.

-Žiūrėk,kas eina!
-O ten juk Mantas!
-Ir dar koks putiovas,su kailinukais,tiesiog griūk negyvas!

Sausio 29, 2008 #5399

Putiovas

+ -

Vaikinas ar mergina kuri yra sutvarkiusi pasidaziusi atrodo idialiai ir nera prie ko prikibti (kalbama apie apranga stiliu ir isvaizda bet ne apie grozi ar figura)

- o ziek putiova kokia pana eina
- jo

Vytautas, Sausio 5, 2008 #4908

Panašūs žodžiai:

neputiovas

Pasidalink

Nuoroda:

HTML nuoroda:

Nuoroda forumams: