Kas yra Skinas?

Skinas reikšmė

+ -

Skinas-tai neformalus jaunuolis,gasdinancios isvaizdos:kerzai,raitoti,siauri dzinsai(daznai isbalinti) ar kamuflezines kelnes,bomberiai(pilotu striukes),paprasti(dazniausiai lonsdale firmos)dzemperiai. Skinheadai kovoja uz savo tauta ir jos zmones. Gyvenimo credo "Lietuva Lietuviams","visi skirtingi,visi nereikalingi" ar "Tevyne Kraujas Zeme". nera jie toki blogi kaip galvoja kiekvienas jaunuolis. Uzpuola tik sokancius pries juos jaunuolius,kartais juodaodzius,ciurkas(siauraakius),zydus. Lietuvoje skinheadai nera toki agresyvus kaip kitur. Geriausiai sutaria su metalistais. Gotu,panku(kitaip vadinamu siukslemis),EMO(pastoviai pjaustanciu venas),forsu(nuolatos juos uzpuolanciu),skeiteriu,reperiu-nemegsta. Nuolatos konfliktuoja su forsais del paprastu priezasciu: kadangi skinai vaiksto po viena i ivairias susitikimo vietas kaip barbakanas ir vda,tai forsai kurie nuolatos vaiksto po kelis juos megsta uzpulti. Uzpultasis skinas surenka kelis draugus ir jie uzpuola kelis forsus,tada tie kersydami vel uzpuola koki skina..pasaka be galo. Is tiesu skinheadai nera baisus. Visi tik ir zino kaip pasakoti,kad jie sumuse ta ar ana. Skinheadai-tai tiesiog neformalai ginantys savo isitikinimus. Jie istiesu be galo draugiski ir linksmi zmones. Jei "varai" ant skino tai pabandyk susipazinti bent su vienu ir tikrai pakeisi nuomone. Nepuola jie visu is eiles. Daug skinu gerai sutaria su gotais,skeiteriais,reperiais. Daug konfliktuoja su pankais,nes jie reiskiasi kaip antifa(pries fasistus). Vilniaus skinus priziuri vyresnieji kurie draudzia jiems gerti viesose vietose ir laisvai kada panorejus ir kur panorejus puldineti zmones. Turi daug problemu su policija todel dauguma skinu ilgai neskinauja. Baltus raistelius gauna uz gera skinavima, dazniausiai po 2 metu. Puola pankus del ju raisteliu ir liepia juos issiverti,nes raisteliai turi reiksmes. RAUDONI-as jau praliejau pirmaji krauja. GELTONI-as ruosiuosi pralieti pirmaji krauja,MELYNI-as pries rukyma,gerima ir atsitiktinius lytinius santykius,ZALI-uz gamta. Atvejai,kad skinai uzpultu EMO ar pankus buna reti. paminekim ivyki kai pankas eidamas specialei uzkliude skina. i ji trenkesi is visos jegos ir tas nukrito. tada pankas kentejo. nes pats prisiprase. Nesusipazinus su skinheadais tikrai negalima sakyti,kad jie be galo blogi. pabendravus jaunuoliu nuomone keiciasi. Skinheadai niekada nepakeltu rankos pries moteriska lyti,nes tai be galo zema. Visada pasiruose padeti nelaimeje ir kai kurie be galo romantiski. Kai eina paprasta panele su skinheadu visi zmones ziuri ispustomis akimis ir atrodo,kad galvoja "o dieve ka ta vargse mergaite daro?" bet juk jie toki patys zmones kaip ir mes. jie taip pat moka myleti,bendrauti,vertinti ir saugoti draugus. Skinheadai toki patys jaunuoliai kaip ir visi tik,kad jie truputeli agresyvesni,kitokios isvaizdos(issiskiriantys is minios) ir vertinantys tevyne,bei laikosi savu isitikinimu.

-mano vaikinas skinas.
-o dieve! tu gal durna? juk jie visus "pyzdina". nesvarbu pana ar ciuvas.
-o tu bent su vienu pazistama?
-nu ne,bet..
-tai va!

po kiek laiko antroji mergina usipazysta su drauges vaikinu(skinu) ir jo draugais(skinais)

-o koki jie faini,draugiski
-sakiau;)

Briggi..**, Lapkričio 4, 2007 #3689

» Šis žodžio vertimas tau nepatinka? Atsiųsk savajį arba įvertink visus esamus taip, kaip tau atrodo teisingiau!

Skinas

+ -

Nacionalistinėmis idėjomis gyvenantis žmogus. Mylį Lietuvą. apranga patogi muštynėms: kerazai su baltais raišteliais, raitoti džinsai, arba kareiviškos kelnės, baltos petnešos, bomberiai

muša:, forsus, reperius, banglus, antifa, emo, kitatačiausius

sutaria su: metalistais, rokeriais, baikeriais

-Žiūrėk skinas eina
- o Dieve vargšas forsas kitoje kelio pusėje, tuoj pyzdą jam bus

DTS, Gegužės 2, 2007 #1602

Skinas

+ -

Skinai yra gana draugiški.
Tai žmonės su bomberiais { paaiškinimas buvo kažkuriame vertime }
Kamufliažinėm kelnės.
Arba džinsais { siaurais }
Kerzais { juodais arba purkštais baltais dažais }
Šiaip prieštarauju kažkuriam paaiškinimui...
Skinai prieš panas rankos nekelia.
KAIKURIE.
Yra tokių kurie jei reikėtų trenktų.
Bet aišku tai labai keista.
Beje, merginų, merginomis nevadina.
Turi įprastą trumpą žodelį " BOBA"
Nesutaria su dauguma stilių.
Geriausi draugai Metalai.
Arba Skinbabos. { Merginos, moterys skinės }
Paprasti patriotai nėra skinai.
!!!

Čia iš koncerto vieno:
MC "Vilniaus Vorai" vadovas nuo scenos :
- Lietuva -
Žiūrovai :
- Lietuviams!!!
Vadovas :
- Rasizmui -
Žiūrovai :
- TAIP!!!
Vadovas :
- Už jūsų, jūsų tėvų pinigus visų miestų gatvės apstatinėtos plakatais " Viena rasė. Žmonių rasė " " Diskriminacijai ir rasizmui ne! " Ar mes tam pritariam?
Žiūrovai :
- NEPRITARIAAAM!
Antras pavyzdys.
( man ir mano draugui )
****** ( pravardės neskelbiu! ) :
Ė, ***** ( vardo neskelbiu ) iš kur va šitą ( pirštas į mane ) bobą parovei?
****** :
- A, mano bobą... Ji vietinė...
****** :
- A jo... Bet tai aš ją pirmas pamačiau...
Vat.

Monika., Kovo 14, 2008 #6301

Skinas

+ -

Skinas - salies patriotas, valantis tauta nuo siuksliu. Manau skinai daugiausiai turetu kovoti su forsais, kurie daznai yra vagys, veltedziai, narkomanai. O jei Klaipedoje skinai rusai ir jei dubasina marozus tada gerai, bet jei lietuvius, tada lt skinai turetu juos nusluot

Sutinkam skina ir parodom kur girti forsai kabinejas prie zmoniu

Kovo 19, 2008 #6417

Skinas

+ -

Skinheadai arba skinai, lietuviu kalba skustagalviai (dažniausiai neverciama ) yra jaunimo (dabar jau ne vien jaunimo) subkultura susikurusi Didžiojoje Britanijoje apie 1960-uosius metus. Skinheadu judejimas glaudžiai susijes ir galima sakyti kiles iš Jamaikos RudeBoy’u ir Didžiosios Britanijos visiem gerai žinomu stileivu Mod’u.


Skinheadu judejimas galima suskirstyti i kelias gana skirtingas, pagal politines pažiuras, atšakas:

· Nazi skinai, Rasistai arba WP Skinheadai – gausiai paplitusi, kaip atskira skinheadu judejimo šaka, geriausiai iš ju žinoma neoficiali „sekta“ tai "Hammerskins“ iš JAV. Ne nazi skinheadu jie vadinami boneheadais. Beje labiausiai paplitusi visuomeneje nuomone, kad visi skinai ya paaugliai, savo maišto forma pasirenkantys rasizma.

· Red-skinai arba RASH‘ai (Red Anarcho SkinHeads) – komunistai. Pagal politines pažiuras visiškai priešingi nazi-skinams. Taciau labai politiški ir kai kuriose šalyse sukuria ne mažiau nemalonumu nei nazi-skinai.

· Anti-rasistai – SHARP‘ai (Skinheads Against Racial Prejudice), ypac priešiškai nusiteike boneheadu ir ju skleidžiamo rasismo atžvilgiu, taip pat atlieka kilminga misija - pakeisti mass-medios paskleista mita, kad skinheadai yra rasistu ir žiauriu nacionalistu subkultura. Jie netgi turi isteige keleta viešuju istaigu savo veiklai plesti ivairiose šalyse. Ju apolitiškais nepavadinsi, bet ju veikla tikrai kilni.

· Apolitiniai – Tradiciniai skinai dar vadinami „Tradais“ ir kartais „Rude Boy“. Prisilaiko tradiciniu skinheadu pažiuru (spirit of 69), pilnai atsiriboja nuo politikos, netgi ja smerkia,
arba tiksliau apibudinus, smerkia valdžia ir jos vykdoma politika, nepripažysta nazi-skinheadu ir kovoja su jais.

· Oi! Skinai – vargu ar galima išskirti kaip atskira judejima, nes Oi! berniuku gausu ir tarp SHARP‘u ir tarp Trad‘u. Jie tisiog garbina nepakartojama Oi! muzikos skambesi ir alu..


Švarkai ir striukes:

Vyruciai renkasi Ben Sherman, Fred Perry, Brutus, Lonsdale arba Arnold Palmer džemperius, marškinelius. Striukes dažniausiai tu paciu gamintoju. Labiausiai žinoma paplite bomberiai (“flight jacket’ai”).
Megztiniai - militaristiniai arba oldschoolavi, kokius dažnai musuose seneliai nesioja, ypac geri ir mylimi yra levi’s firmos.
Kelnes – levi’s arba wrangler firmos džinsai. Siauri ir tiesus, dar "aptiaškem" vadinami, prie aukštu kerzu raitojami. Skinheado geda yra per platus džinsai. Nebent skinheadas devetu karines kelnes.
Petnešos – ne platesnes nei ¾ colio (1,75cm). Žo slepkit kas turit platesnes, nes laža su tokiom, net prieš pankus rodytis.
Avalyne – kerzai, populiariausi žinoma Dr. Martens, bet apskritai firmu gaminanciu kerzus metalu kaustytais priekiais, skirtus kasdieniniam nešiojimui yra labia daug.
Apie “šukuosenas” daug ir kalbeti nera ka, nes pats pavadinimas viska pasako.
Merginos, žinoma, be minetu aksesuaru, pasipuošia ir mini sijonais, Fred Perry palaidinem. Šukuosenos – nebutinai skustos galvos, dauguma renkasi ‘Chelsea’ stiliu, kai paliekama grifka ir “sasulkos” palei skruostus.

Skinheadai jaucia tokia nostalgija ar net fetišizma minetoms firmoms ir aprangos detalems matyt del to, kad turi tikrai nebloga skoni, šie drabužiai yra tikrai kokybiški ir ilgaamžiai, puikiai išlaiko skinheadu gyvenimo ritma ir nelengvas salygas. O kas svarbiausia originalus drabužis gerai atrodo, ir išskiria tikruosius, tikraji skinheadu gyvenimo buda gyvenancius skinheadus, nuo masiu jeruzales mikrorajone hitleriuojanciu “buduli-skinu” :)

Oi!

vardas, Kovo 24, 2010 #16554

skinas

+ -

skustagalvis vaikinas avintis kerzus,siaurus dzinsus,daznai priderindamas prie aprangos aksesuarus kaip antsiuvai,petnesos...ziemos metu nesioja striuke-bomberiu vadinama.ant rankos trispalve prisisiuves.buna ivairiu paziuru skinai.tai antifa, nazi, rashai ,white pride.skinai nepripazysta panku,kitatauciu.mano nuomone tai tikri Lietuvos patriotai,musu tautos sanitarai.

nazi skinhead

skinhead, Lapkričio 6, 2007 #3711

Skinas

+ -

Na, skinas, tai Lietuvos patriotas, gynėjas, gal netgi kai kada persistengiantis. Netiesa jog skinai neturi smegenų. Kai kuriems gasdinanti išvaizda, bet po juo slepiasi žymiai daugiau apsišvietęs žmogus. Jie yra draugiski, pabendraukit, isgerkit su jais, pamatysit. Niekada nepuola pirmi, tiesiog juos užkabina visokie forsai, arba tiesiog jiems kažkas per daug prisišneka. Tradicinė frazė ''Lietuva Lietuviams'', rengiasi bomberiais, camofležinėmis kelnėmis, kerzais. sutaria su metalistais, banglais. Nemėgsta kitataučių, forsų, fyfų, emo. Valo Lietuvą nuo atmatų, kadangi forsai dažniausiai juos užkabina po to gauna i galvą, tada ir prasideda istorijos kokie blogi skinai. Ne, jie nėra blogi, tikrai. Fyfu nemėgsta, nes jos dažniausiai būna tiesiog ''kempiniukais'', (daug skylių, daug galimybių). Šiek tiek agresyvesni, išsisiskiriantys iš minios žmonės. SKINŲ BIJOTI NEREIKIA!!!!! (na nebent jei šoksi ant jų, tada tu miręs.) :)

Lietuva Lietuviams!! Lietuva Lietuviams!!! dusk skinas ka cia reki nx, na na i galva. eina forsų gauja namo, juos pasitinka sumuštojo skino draugai, atkala forsus... 0 tada forsas raganius pasakoja'' jų buvo žymiai daugiau, mane sumušė'' o po to gatvėje: ėėė cia tas kuris sumušė mūsų šūlės viercha!!! bėėėgam!!! Skinai nepuola pirmi, jų nereikia bijoti. :)

Obssesion, Vasario 15, 2010 #16138

skinas

+ -

Tikrasis pavadinimas - skinheadas - skustagalvis. Šio stailo arba jau greičiau gyvenimo būdo žmonės nekenčia emo, fyfų , forsų , skeiterių. Geiriausiai sutaria su gotais metalistais. Neblogi santykiai tarp skinų ir pankų, skinų ir banglų. Neformalai jų neerzina. taigi skinai yra lb faini žmonės. tačiau mieli emo saugokitės. jie mušasi, nešiojasi britvas skutimui ir šukas.

- Žiūrėk, skinas eina.
- Tai ko anksčiau nesakei? BĖĖĖĖĖGAAAAAAAM!!!

Monika, Birželio 8, 2007 #1960

Skinas

+ -

Sinonimai : fašistas , nuodugnė, gezas, forsas, neo-nacistas, hitleristas, tėvynės išdavikas.

Dažniausiai sociumo nuodugnės, neturinčios nei aukštojo išsilavinimo, nei nuolatinio darbo, nei kažkokiu gabumų ar talentų. Kaip ir jų broliai - "forsai" ir "gezai" - jaučiasi stiprus tiktai bandoje, puola akyvaizdžiai silpnesnius žmones, didesniu kiekių. Savo neo-fašistinę ir neo-nacistinę Adolfo Hitlerio ir Mein Kampf paremta ideologija - bando pridengti patriotizmo šukiais. Kadangi išsilavinimo neturi, nesupranta, kad jų pagrindinis motto "Hitleris - mūsų draugas , po juo yra gerai ir galima žudyti žydus ir slavus" yra mažu mažiausiai kvailas. Nes Lenkai = vakarų slavai , Baltarusai - slavai , o jie Zech Pospolitos laikais ( pas mus vadinama ATR ) sudare apie 75% ATR populiacijos - ir visi jie jau yra mai6yti su slavais. Vilniuje gyveno labai daug žydųm taigi kas antras iš skinu gali savyje ir žydiško kraujo lengvai rasti. Mažai to - kvaila ideologija apie tautos išsilaisvinima - niekaip nesiderina su džiaugsmo šukiais dėl Lietuvos okkupacija fašistine vokietija. Kadangi yra neišsilavine gezai ir bailiai (žr. išpuolių taktika) - nemoka diskutuoti, kiekvienas kuris ne dievina Hitlerio arba Hitlerizmo arba nacizmo/rasizmo - iškart tampa "čiurka" arba "žydu" arba "kommunistu" (žr. pastabas apie jų kraują )

Buki, kvaili imbecilai - viena iš gatvės gezu - atšaka.

Žiurėk du pliki gėjai laižosi!
Ne, jie ne gėjai.
Bet juk laižosi!
Jie myli tautos broli broliškąją meile, skinas negali buti gėjumi!

O kas čia per morozai ?
Tai ? Skinai.

... ir kokia jų politinė programa?
Jie nežino tokio žodžio, nedamušė po stalingradu jų senelius, tai dabar ir pyktinasi.

Vasario 21, 2010 #16215

Skinas

+ -

Mėgstamiausias posakis: Lietuva lietuviams. Nesvarbu, kad jie Lietuvos patriotai ir garbina vokietį Hitlerį(nors jis buvo okupavęs dalį Lietuvos, o posakis jų taigi "Lietuva lietuviams"...).

-Žėk skinas.
-Nu ir?
-Tremiam į vokietiją.

Taip, Vasario 26, 2008 #6024

skinas

+ -

Dažniausiai vyresni žmonės, bet protu nepasižymi.
Jiems svarbiausia - daužyt tai kas atrodo kitaip, nei pats aš.
Gaila, kad vargšo vaiko niekas neapšvietė, jog ne visi gali būti lietuviai, žydraakiai, baltaodžiai ir skinai.
Įdomu, ką vargšas vaikas darytų jei dėl kokių rimtų priežasčių būtų priverstas gyventi užsienyje ir jo ten netoleruotų taip pat kaip ir jis netoleruoja kitataučių.
Ir iš vis įdomi šitų gaidžių mastysena, per tokius debilus ir vyksta karai, nesantaikos ir nesutarimai.
Aplamai, durniai jūs nelaimingi, nedaeina jum kad VISI LYGŪS?! Visi iš ten pat išlindom ir visi mes žmonės, o kad jūs kerzuoti plikagalviai, tai nereiškia, kad jūs turit daugiau teisių nei kiti!!!
Ir ne jūsų reikalas kaip kiti turi atrodyt, nes tai ne jūsų gyvenimas. Visi turim galimybę rinktis kaip atrodyti. Tebūnie, Jums nepatinka, bet kam reikia tai išreikšti jėga? Kas nuo to pasikeis? Nemanau, kad sumušę kitaip atrodančius, jie taps skinais. Pff..
Visa tai per daug apgailėtina ir bjauru.
O jums ar malonu kai į jus žiūri baimės perkreiptomis akimis? O kai žmonės vien tik pasakoja, koks skinas ką sumušė? O dažniausiai tai būna 8 skinai prieš 1 emo. Ir čia vadinasi "skinai kieti"?
Tiesiog trūksta žodžių...
Net nesinori keiktis, nors pyktis ant jūsų begalinis..
Iš visos širdies tikiuosi, kad gyvenime jums visa tai ką padarėt atsirūgs, kad visa tai atisuks prieš jus pačius ir tada suprasit, kas yra žmogiškumas.
...juk...
VISI SKIRTINGI - VISILYGŪS! .V.

antiFA!!! Why can\'t we live in peace?!!, Rugpjūčio 22, 2007 #2498

skinas

+ -

Sufašistėja skustagalviai , smegenų - nulis , agresyvumo ir rasizmo pilni jaunuoliai , manantys , kad esą Lietuvos patriotai , nors nemažai jų yra rusiškos kilmės , ju dažniausia veikla tynginiavimas , užsieniečių užpuldinėjimas ir ramybės drumstimas

-Žiūrėk skinas eina
- Turbūt pas hitlerį į pragarą keliauja

Marius, Rugpjūčio 7, 2008 #8793

Skinas

+ -

skinai tai tokie zmones kurie skuta galvas plikai kad atvestu smegenis.... jai atkreipsim demesi tai jie apsimeta patriotais bet naudoja kitu saliu frazes na pvz: Zdarov minia zavut litofski Skin Hai Hitler... ka galiu pasakyt pats esu Ska-punnk ir ne vienam i dantis daviau pakolkas dar atgal nesu gaves:D Skinai tai zmones persiiureja koviniu filmu ir baige fantazijos mokykla.

skinai tai tokie zmones kurie skuta galvas plikai kad atvestu smegenis.... jai atkreipsim demesi tai jie apsimeta patriotais bet naudoja kitu saliu frazes na pvz: Zdarov minia zavut litofski Skin Hai Hitler... ka galiu pasakyt pats esu Ska-punnk ir ne vienam i dantis daviau pakolkas dar atgal nesu gaves:D Skinai tai zmones persiiureja koviniu filmu ir baige fantazijos mokykla.

gintas, Gegužės 16, 2008 #7611

skinas

+ -

panasus i forsa skustagalvis,dubasinantis banglus,bet nedraugaujantis su fyfomis.skinai myli lietuva,todel dubasina ir nygerius,ciurkas ir siaip visus pydarus.LIETUVA LIETUVIAMS!-skinu megstamiausias posakis.geriau ant ju nesirauti,nes gali pripyzdinti.

kalbasi 2 skinai:
-ei zie kox nygeris eina!!ir dar banglas!!
-oi bl einam pripyzdint!!

antiFA, Balandžio 30, 2007 #1565

skinas

+ -

Skinai-fasistai jaunieji .dauzo visus be reikalo ,kodel zmogus eidamas gatve ir matydamas fasi turi jo bijoti .Ir taip kiekviena diena .Pasipriesinti jiems gali nebent labai stiprus neformalai arba policija .bet policijai ant tu skinu nusispjaut,jie ir ant musu deje.kodel jei zmogui grazu auskarai ant veido ir jam reikia pries veriantis bijoti kad einant gatve ji pamaciusiam skinui , skinas priejtu ir tuos auskarus israutu .tai tikra nesamone! fasistai durniai - as jauciu jie nei musu to himno nemoka tik dauzyti kitus moka ! atsirado patriotai ! tegul buna patriotai ten kur reikia o ne ten kur ju nereikia ju bijoma ir pan.

-Ei ziurek skinas eina! slepk auskarus !

Rokas antifa, Lapkričio 1, 2007 #3623

skinas

+ -

Skinai-naciai,fasiai.Jie yra bloogis!
kaip galima sudauzyt zmogu uz tai,kad tau nepatiko jo chare(veidas),kelnes ar kazkas panasaus.
dauzo jie visus,kurie uz akiu uzkliuva ir dar nepatynka.
o uz ka dauzyt juodaodzius?
ar jie kalti kad tokie gime?
FASHIAI-apgailetini,museikos,musantys uz tai kad tu ne toks,koks jie kad noretu kad tu butum!

-ei,tik neatsisuk,jei tam skinui kur uz musu eina uzkliusim,mum pizda!

Gdž, Birželio 10, 2007 #1978

Skinas

+ -

Asmeniškai man,žodis skinas asocijuojasi su kvailesniu už akmenį. Kaip kažkas jau paminėjo,suaugę bet protu nepasižymintys žmones. Abejoju ar bent vienas iš jų žino tikslią nacionalizmo ir fašizmo prasmę bei reikšmę. jei jau jie tokie nacionalistai tai kodėl ima idėjas iš kitataučių (Vokiečių)? Gi jie buvo okupavę vakarinę Lietuvos dali.. Nava,visas sūstrumas skinų cia ir baigiasi kai apie savo judėjima nieko nezino,tik kaip kitus kalbasint..

Lietuva-lietuviams!! Hy Hitler!!! o didzioji dalis klp skinu-rusai :)

Kriste, Sausio 9, 2008 #4998

Panašūs žodžiai:

Empėtrioškinas Skinas (Skinhead)

Pasidalink

Nuoroda:

HTML nuoroda:

Nuoroda forumams: