Kas yra Thrash Metal?

Thrash Metal reikšmė

+ -

Thrash Metal - Sunkiojo Metalo muzikos pakraipa, pasižyminti technišku atlikimu, sudėtinga ritmika, paprastomis aranžuotėmis ir agresyviu vokalu.

Trankusis metalas pasižymi ypatingai greitu tempu, trankumu, žemais muzikos garsais, aukštai grojamais solo, būgnai mušami dviem pedalais vietoj vieno, vokalas dažnai agresyvus.

Gitarų solo dažniausiai grojamas labai aukštuose skirsniuose, labai greitai, kartais naudojama prispaudimo dviem rankom technika (stygos spaudžiamos ne tik kairiosios, bet ir dešiniosios rankos pirštais). Grojama tiek pirštais, tiek mediatoriumi. Dažnai grojama harmoninio minoro dermėje ir judama tritonio garsais (pvz., Metallica - Fade to black). Tritonio garsais dažnai grojamos ir įprastos partijos, ne tik solo.

Thrash metal bosistai dažnai taip pat naudoja mediatorius, tam kad tempu neatsilikti nuo kitų gitarų ir būgnų, nors kai kurie (pvz., Cliff Burton, Robert Trujillo, Greg Christian) groja ir pirštais. Kai kurie bosistai naudoja išderintas gitaras, kartais bosinės gitaros jungiamos prie sintezatorių ir garsas modifikuojamas pridedant efektų (paprastai iki thrash metal bosinių gitarų garso niekas nemodifikuodavo).

Būgnininkai naudoja arba dviejų pedalų būgnus, arba pasistato vienodų būgnų poras, tam kad išgauti trankesnį ir grėsmingesnį garsą

Thrash Metalo Atlikejai :

1.Slayer
2.Megadeth
3.Kreator
4.Annihilator
5.Metallica
6.Exodus

sd

Wildcihld, Kovo 26, 2011 #19422

» Šis žodžio vertimas tau nepatinka? Atsiųsk savajį!

Pasidalink

Nuoroda:

HTML nuoroda:

Nuoroda forumams: