Kas yra Tikras Forsas?

Tikras Forsas reikšmė

+ -

Forsas tai yra žmogus kuris atkirtinėja ragelius,mėgta keiktis,spardyt ir žudyt,nežiuri pana ar bernas. Karta ėjau gatve ir užkliudžiai forsa,jis man sako žiūrėk kur eini,netyče pasakiau mink nx,jis sako tuoj cepelina pro šiaudelį valgysi ,arba jo draugelis atsakė,grafas ir tai žemesnis. Forsai amžinai pastovi už save ir savo xebryke nx. zjbs jie man tokie respects . Forsam px ,jai yra bėda jie padės.

Forsas yra zmogus kuris atkirtineja ragelius megsta keiktis,spardytis ir zudyt neziuri pana ir bernas. karta ejau agtve ir uzklliudzeu nx kazkoki forsa tas man kazka pasake ,aš jam mink nx pasakaiu ,tas atsisuko ir piso man i galva,sako noriu ismokt cepelina per siaudeli valgyt?ir jo draugelis kažkokia nesamone sumale,kad grafas ir tai zemesnis,gerai nepamenu nelabai ka prisimenu,labai galva skaudėjo,forsai pastovi už savus ir uz savo garbe respects.

loreta, Kovo 5, 2010 #16336

» Šis žodžio vertimas tau nepatinka? Atsiųsk savajį arba įvertink visus esamus taip, kaip tau atrodo teisingiau!

Tikras Forsas

+ -

Normalus taip vadinamas forsas- tai treninginis bahuriukas, devintis nike-adidas trenigus,kuriu dauguma nemegsta,nes negali ipirkti,uz save ir uz savo bazara visalaika pastovi, nemegsta visokiu banglu, skinu ypac gotu! jaj turi masina tai tik mb-600 arba bmw7 Svarbu kad butu laivas ir visi langai niaukti, turi pakankamai grazia ir gera mergyte, o baidyklem todiel forsai ir nepatinka, nes i slykstynes forsasi neziuri! taip jie keikiasi, taip kaip ir visi zmones.Nu zodziu normalus zmogus zmogu vertina ne pagal jo rubus, o pagal tai koks pats kaip asmenybe jis yra! o invalidai paprasciausei to nesupranta nes turejo sunke vaikyste, kai zaislai medinei prie lubu prikalti buvo ir t.t. nu zodziu...

atmatos- ziurrek forsai vaziuoja su mersu 600tiniu tu pasiziurek kokia masinyte, zinai jaj pataupysim 10metu gal ir ipirksim

prabangusLT, Rugsėjo 23, 2010 #18101

Tikras Forsas

+ -

Tikras Forsas - Tikras Bahuras gerbiantis save ir kitus. Turi savu istatymu taciau nevisada ju laikosi. Vaiksto su Audimas,nike,addidas treningais(kaina apie (500-600lt) auksinemis,sidabrinemis grandinelem(kaina 500-1000lt pagal save cia.) Tai kas vadina Forsus durnais ir valkatom labai klysta..Laido riteriai...Siauliai vistiek liks Forsu sostine.

Banglas: ko ziuri forse?
Stai ir nebera banglu...

Liugis, Rugpjūčio 5, 2009 #14124

Pasidalink

Nuoroda:

HTML nuoroda:

Nuoroda forumams: