Kas yra Fyfa?

Fyfa reikšmė

+ -

Antra pasaulinio mąsto anomalija po EMO. Požymiai:
1. Čiut ne po papais pasibaigiančios pūkuotos striukės ir palaidinės, aptempti džinsai ypač pažemintu liemeniu, stringai, kablai bet kuriuo metų laiku, firminiai Gucci, Prada, D&G ir kt. firmų drabužiai iš Gariūnų, kablai bet kuriuo metų laiku ir oru ir net jei fyfos ūgis 1,9m, miniakai ir pažastyje įstrigęs rankinukas. Fyfų manymu tai turi pabrėžti jų tariamą seksualumą.
2. Aprangoje dominuoja rausva spalva.
3. Peroksido iškankinti plaukai.
4. Anoreksiška figūra.
5. Soliariumuose deginta oda.
6. Pigūs blizgučiai.
7. 3val kadien praleidžiamos dažantis ir 500g špakliaus kasdien suvartojama veido tinkavimui. Dėl to fyfų veidas yra absoliučiai nejudrus.
8. Sveiko proto stygius. Vadovaujasi logika, kuri nesuprantama net A. čekuoliui.
9. Draugystė su forsais ir treninginiais.
10. Duoda viskam kas tik paprašo. Suprantat apie ką aš.

-Na ir gražuolė eina. Pažiūrėk.
-Taigi ten fyfa. Susirask geresnę.

Tėja, Rugpjūčio 29, 2007 #2540

Susiję žodžiai:

forsas

» Šis žodžio vertimas tau nepatinka? Atsiųsk savajį arba įvertink visus esamus taip, kaip tau atrodo teisingiau!

Fyfa

+ -

Plaukai - tik juodi arba balti, kitų variantų būti nelabai gali, nes atrodysi ne kaip visos. Plaukų ilgis sąlyginai kintantis dalykas, viskas priklauso ar gali sau leisti prisiauginti keletą ilgų sruogų (dažniausiai reikalingų garbanojimui). Jei gali, fyfos praba yra geresnė.

Nagai - be jokių kalbų tik priauginti. Diskusijoms čia ne vieta.

Odos spalva - čia pasitelkiamos visos odos rudinimo priemonės. Būtinas pagrindas yra soliariumas (vasarą tinka ir saulės vonios), kad pasiekti aukštesnį odos rudumo tobulumą, pasitelkiami savaiminio įdegio kremai. Ir pačiai pabaigai, naudojamos pudros - kad užmaskuot plėmus ir neatrodyt kaip žemėlapis. Kuo rudesnė oda, tuo fyfa geresnės kokybės.

Apranga - kiekviena save gerbianti fyfa turi turėti rožinių, baltų ir tigrinių drabužių, kablų kolekciją. Sijonai kurie kažką dengia laikomi nepadoriais, marškinėliai be iškirptės- fyfos garbės ir orumo ižeidimu, batai be minimum 8cm pakulnės tinkami tik begioti krosus. Liemenėlė ir stringai yra ne apatinis trikotažas, o oficialiai patvirtinta dalykinė apranga.

Makiažas - bižgučiai privalomas atributas, o viso kito turi būti daug ir ryškiai. Ypatingas dėmesys blakstienos - kuo daugiau tušo, tuo skambesnis „klink klink“.

Dietos - visas fyfos gyvenimas yra viena didelė dieta. Fyfa nesilaikanti dietos, tolygu kūlverstukui be ausų.

Intelektiniai gebėjimai – kas taip?!!!

Kiti išskirtiniai bruožai - būtina registracija one.lt, po visomis nuotraukomis turi būti panaudomas užrašas „niu, neblokuokit blemba, nu jokia aš įžymybė“, „nu jokia čia pornografija“.

Fuj kokia šlikštynė patrauk ,o jai buvo parodytas paprastas margarino indelis

Monika, Lapkričio 12, 2007 #3820

fyfa

+ -

tai tokia pana kurios kasdienybė yra:
1) aukštakulniai
2) mini sijonas
3) dažniausiai peroksidinė
4) mėgstamiausia spalva ružava
5) draugauja su forsais

-O pažiurėk kokia ledas pana varo. .
- Eik eik Petrai, čia fyfa. o fyfos nevež

DeLiux, Gruodžio 16, 2006 #108

fyfa

+ -

Nemalonus ir neįpatingai vaiskaus proto padarėlis. Moteriškos lyties. Atributai:
stringai, ryškios spalvos, miniakai, bliuskutė iki bambos, bamboj auskaras, aukšti batai, špaklius (pas normalius žmones makiažas, bet fyfos nei normalios, nei juo labiau žmonės), pūstos striukės, džinsiukai, peroksidinis plaukas tiesus, ilgas plaukas. Nesupranta žodžių "spalvų suderinamumas", "sveikas protas", "tave išpis ir numes", "trinitrotoluolas" (šiaip nedaugėlis jį supranta, bet fyfo užtikrintai ne). Giliai įsitikinę, kad mobilaus vieta - dešinys delnas, 20cm nuo kūno. Burnoj - kramtoškė. Rankinukai apsurdiškai maži, karatis taip giliai pažastyje, kad keistas, kaip nesutrinka kraujotaka. Stringai dažniausiai kyšo. Mėgsta kailines striukių apykaklas. Moto - "išvaizda - viskas". jei neigia - meluoja. O šiaip moto būtų "ishwajzdjae - wiskaz", nes fyfa ir rašyba yra du nesuderinami dalykai. Taipogi, fyfos yra vienintelė priežastis, kodėl dar gyvuoja soliarumai. Amžius nenusakomas (14-30 metų).

Šiaip durna moterėlė

"Supermergaitės" yra fyfų himnas. Tik kad joms amžiams paslėpta žodžio "himnas" prasmė.

JcDent, Gruodžio 26, 2006 #322

Fyfa

+ -

Moteriškos lyties individė, kuri būtinai privalo:
1. Viešai kalbėti apie savo meilę (waw zujkuciau, kaip myliooo ash tavi... tu niuostaboos);
2. Nešioti aptemtus drabužius, kurie dažniausiai netinka esamai vietai ir laikui (mokykloje vaikšto su demonstruodamos apatinio trikotažo nėrinius ir sijonas privalo nesimatyti iš po diržo. Neatsižvelgiant i temperatūrą, privaloma vaikščioti pliku pilvu);
3. Jų vaikinai dažniausiai forsai, kurie dalijasi jomis tarpusavyje;
4. Svarbiausias atributas - aukštakulniai (ir nesvarbu, kad su jais nepaeina..)
5. Menkas protas. Dažniausiai žino tik apie buvusius, esamus ir busimus \'tooosus ir plotus\'.
6. Makiažas net sportuojant. Neretai neskoningas...
7. Gali atsiduoti už tai, kad pavežiosi automobiliu, nupirksi cigarečių pakelį, SIDRO ir tik SIDRO. Nėra jokio vyru amžiaus cenzo.

Fyfa neprivalo būti blondine, dažyta ar dar kokia. Kartais sugeba subtiliai pasidažyti, bet tik k a r t a i s. Tačiau dažniausiai joms nesuprantama, kuo skiriasi dieninis, ir vakarinis makiažas. Krempudra - dievas!

SVARBU! Ne visos merginos, kurios nešioja aukštakulnius yra fyfos! Jų tarpe atsiranda inteligentiškų, suprantančių kur yra ir t.t. Šios merginos tiesiog pasitempusios ir neturi jokio sąryšio su menko proto fyfa.

Radai plytą - mesk i fyfą!

Spygle, Vasario 24, 2008 #5992

Fyfa

+ -

IŠ KARTO DĖKOJU UŽ DĖMESĮ.
Fyfa-tai "stilius",na ne...tai verčiau merginų apsirengimo ir elgesio apibūdinimas.
Visi mano,kad fyfa tai - peroksidine,kūda,ilgais nagais,kvaila.
Bet fyfa yra mergina,kuri į pasaulį žiūri labai egoistiškai,išaukština save,mano esanti tobula ir ,kad grožis svarbiausia.
žinoma sutinku su tuo,kad fyfa kvaila,ilgais priklijuotais ar priaugintais nagais,bet fyfos nebūtinai yra kūdos.Juk tiek daug lieknų merginų,kurios neatitinka visų "fyfų"reikalavimų ir net nesiruošia jomis būti.. Tiesiog pagal "fyfų"mąstymą,kuo ilgesni nagai,tuo gražiau.Plaukai turi būti ilgi.Spalva nera svarbi,svarbus lako kiekis ant tų plaukų,makiažas-špaklius ir beabejo prie nieko nederantys akių šešėliai.Blizgučiai,pakabučiai,kioskiniai žiedai.
O šiaip fyfų taip pat yra įvairaus lygio.
1 lygis : mažvaikės,tik pradedančios,mano,kad prisidažiusios atrodys vyresnės.Nesvarbu,kad atrodo kvailai.Zinoma normalus,protingas vaikinas į tokias nepasžiūri,tad jos puola,bet kuriam forsui,kuris tik jai mirkteli.
2 lygis : siek tiek vyresnes 15-16 metų. Jau isryškėjusi figura arba ji laikosi dietos,arba neprisižiūri visai.prasiveria liežuvį,bambą,nosį,nusidažo plaukus juodai,peroksidu išdegina arba prisiaugina sruogas.Supranta,kad turi tai,ko nori vaikinai ir žino,kad išskėsdama kojas gali turėti visus "forsus" jai nerūpi tai,ka apie ja mano kiti,svarbu ,kad ji gauna vaikinų dėmesį.
3 lygis tai jau nuo 16 iki 19. Jos jau seniai davusios pusei mokyklos forsu,savo kiemui ir siaip geriems druagams.Jauciasi tobulos.Soliariumas jau nebepadeda,ju oda susiraukšlėjusi ir išdžiuvusi.
apibendrinimui galiu tarti:
VISI SKIRTINGI VISI LYGUS.
ką jos daro,tai jų pasirinkimas,svarbu ,kad negadintų gyvenimo kitiems.
jos nepatirs tos laimės,kurią patirs bet ,kuris kitas.
joms svarbu išvaizda,vaikinai ir jų dėmesys.
ačiū,kad leidote pamiklinti prištus,nepratus rašyti lt raidėmis;D
AČIŪ.
bent jūs permetate akimis mano kvailas mintis ir nusišnekėjimus. o kam kitam klausyt...;D

-žiūrėk žiūrėk,zuikis atrašė!!!
-ką rašo?
-klausia ar aš jį myliu.
-tu jį myli?
-ne.ką rašyt?!
-rašyk:"i lave ju"
-manai?
-tai JO.
-na geraaai,bus čiki.

kvailuuumas., Kovo 26, 2008 #6637

fyfa

+ -

1-as variantas. mergina, besirengianti ypatingo trumpumo rūbeliais, nevengianti blizgačiū detalių, aukštakulnių batelių ir šiaip visokių panašių turgaus atributų. beje, gali būti apsirengusi ir drabužiais iš parduotuvių, na bet išvaizda iš esmes ta pati. dar tokia mergaitė negali pamiršti kilogramo špakliaus ant veidelio. dalies pavadinimas: išvaizda.
2-as varianras. mergina, teigianti kad nekenčia fyfu ir apsireggusi labai nefyfiškai. pvz emo, bangliškai arba žmogeliukiškai[ skeičiūzai, siaurėjančios kelnės nu ir iš esmės atrodytų lyg ir normali.]. bet viską išduoda charakterio ypatybės ;] "njum kaa zuykely... num atejk,, ash gy tavią labay mylių. nū ir siayp berniųkus vysus mylių...". dažnai fyfoms apsireiškia kekšiškumo liga. taigi šią dalį pavadinsiu kalba, elgesys ir proto lygis ;D
3-as variantas. tiesiog sujunkite pirmąjį ir antrąjį;]

1) kur mano tušas?? aiii.. nusilau-iau nagą per tave!!
2) nu tu ką, jau visai, mažuli? kokia ash tau fyyyfa? ash esu neformalė jiai ką. ateik, pupuliuk, pasilaizhyyysim
3) oi, mazhuliuk mano, nepyk, bet tu man per prastas.. su radau su didesnėm aukso grandinėm, pupuli...

yusti, Birželio 20, 2007 #2096

Fyfa

+ -

Apimtys: 69-69-69,nes kitu pozu dar neismoko....
Veidas: svytintis nuo soliariumo
Apranga: Ruzavai ruzavi apatiniai.Tigrinis sijonas,tigrine maikute,panterinis rankinukas ir panteriniai bateliai...
Kalbesena:o taip as seksjukia,ant galvos nesioju kibira,myliu muzika,nes kai einu ir vejas pucia mano kibiras gerai groja,o as dar susneku kokia nesamone ir gaunas idealus miuziklas,aj tiesa mergelikes turiu dvi tigrines maikes parduoti,vienodos,(sokejom tiktu nia?),prie kokiu klasikiniu kelniu,va studijuoju dirbtines sypsenos variaciju dizaina o laisvalaikiu toooosinuos klubuose...Exsyyyt`e dazniausiai su savo myliumuku saldajniuniuku vaikynu...mua mua mua....sexas...kic kic kic...miauuu:***
Autoritetas: Paris Hilton
Gyvenimo Credo: mano skonis sokolado.
vertybes:forsai,litai,bmw,gucci...orbit

foxy, Gegužės 8, 2007 #1659

Fyfa

+ -

''Fyfa'' tai merginu stilius, kai pakracius jų makaules gaunasi barskutis. Kaip jas atpazinti? Visai nesunku:
a)IŠVAIZDA
*Jei mergina žiemą vaikšto atstaciusi nuoga išdribusį pilvą.
*O jame dar ir is pigaus plastiko (kaip jos mano sidabro) auskaras spindi.
*Žiemą miniakai ir storos ''kailines'' striukytes.
*Jei dar ir salia eina treningai tai mergina fyfa.
*Jei net ir žiemą jos vaikšto su akiniais nuo saulės arba smailiais batukais is gariūnų jos taip pat fyfos
*Jei vasarą mergina su kokiu nors baltu arba roziniu rubų, peroksidiniais plaukais ir batukais su kaukolem ji taip pat fyfa.
*Krc: paletines spalvos, peroksidas, netolygiai isteptas savaiminis idegis, ryskus makiazas, kuris visai nepriciom, smailus batai arba plezines basutes, papuosalai is plastiko (jos teigia jog ten sidabrasxDD), kailiukas, ir zinoma salia einantys treningai...
b)MĄsTYMAS:
*Galvos viduje esancioje masėje duomenų nerasta.

gothika, Gegužės 27, 2007 #1872

Fyfa

+ -

Fyfu yra ivairiu rusiu:
1.Gariunu fyfos.Uzsideda be galo daug makiazo (ir atrodo klaikiai) nusidazo plaukus arba baltai arbai juodai.Rengiasi "padielkom" D&G ,Gucci,Cavali,Versace ir t.t Megsta ant saves deti daug blizguciu (plastmasiniu ir geleziniu ;D)Nagai gali buti ir purvini,bet svarbiausia kuo aukstesni ir smailejantis kablai,bei trumpas sijonas (ne visada prie gero figuros :D) arba ypac aptempti dzinsai.Puiku jei pilvas matosi(ne visada pilvas buna mazas ;D)
2.Fyfos sexxxesytjeas.Joms budingas per daug soliariuminis veidas (kuris sviecia is tolo)ir ryskus makiazas.Megsta parodyti kuo daugiau savo krutines ir uzsidejus itin trumpa sijona ,uzsitempti kuo auksciau stringus kad jei pasilenks matytusi.Dazniausiai be fotoaparato nei is vietos ,savo nuotraukas (kur beveik pusnuoges ir lupytes papustos :D) susideda one.lt ir uzsiraso "Sexytjea.. myliuxsh vjisas sjavo bliondynjeas...didelis pa:**"
3.Sportines fyfos.Dazniausiai blondines.Nesioja labai aptemtus dzinsus ,kedukus ,kokia"nike"striukele ir butinai vaikiska kuprinele.Dazniausiai vaiksto ne po viena ir ju "siautjuliukiukiu"vieta AKRAS.Jos daznai keikiasi ir yra labai"cool" mergyckos .Megsta rukyti.
4.Fyfa-Barbie.Jos save vadina Barbie ir dazniausiai rengiasi roziniai ir megsta visokius roziniu pukuotus daiktus ir t.t.Lankosi soliariume ,bet ne daznai.Viska zino apie mada ir dazniausiai rengiasi gana stilingai ,megsta tokias firmas kaip :MissSixty,Cavali,D&G,Versace,Valentino,Gucci ir t.t tik originalus.Dazniausiai turi maza suniuka(jorksyro terjera) ir ji tamposi po savo vadinamuosius "Shopingus".Teigia kad gyvenimas yra puikus,mokosi dazniausiai normaliai.Daugelis is ju sako "nekencia fyfu,o tik yra Barbies"bet visgi jos fyfos.

1.-Nju karocja tu cia kietai atrodai !
-Tju irgi prikolnai ,bud gerai pasitusint.(ateina berniukai-treninguciai)
-Situs jamam?
-Nu karoc ty davai.
2.
-O manjo Blondjynea,kjp mylious.
-Ash tjave irgi,varom ryt pas Donata,girdjejau ten bus sexuuu;)?
-Rimtai?Nu jo varysim pakabinsim ten vijsus njea?tj jo mjes gi sjexes.
3.-Blet maciau tja merga sju tuo nu karocia Saulium!
-Eijk,pzdc ne nu stumia ji.
-Tai ne blet kj nerjvina.
-Ejk saulyt nesjinervinjk:)
4.
-Labas!
-Sveikute!
-Matei vakar World Fashion Tv?
-Jo nerelu Valentino kolekcija nuostabi ne?
-Ziauriai kieta.Kada varysi pas kirpeja,nes jau savaite nebuvai..?
-Aha seniai,ryt leksiu,tai va iki buckis:)

Mile, Balandžio 22, 2008 #7139

Fyfa

+ -

Tai tokia pasigailėjimo verta mergina, kuri mano kad atrodo liux, jei prisivare 5kg pudros ir 6kg makiažo. Jos visąlaik sako, kad pasaulis - tai tik mažytis blizgutis, kuriam rūpi tik pupytės tokios kaip jos [ T.y. jos mano kad jos to blizgučio bambos.] O auskarus veriasi į bambas tik tam, kad įrodytų jog pasaulis joms lyg tas auskariukas bamboj [t.y. kad jos svarbesnės už visus].

Po nuotrauka one.lt:
Mano puskytej siexej ir pjusbrjukuj ljaljuj

DiGiTaL gIrL, Birželio 26, 2007 #2162

Fyfa

+ -

Fyfa zenitkė – , šis lygis yra įgimtas. Tai senelių, mamų ir tt. palikimas. Aukščiausios prabos moteris. Geriau nesimaišyt po kojomis. Ji gerai žino savo vertę.
Stiprios vietos: deimantai; pažadai; geras seksas.
Silpnos vietos: dėmesio stoka ( tolygu lėtai mirčiai );
Fyfa Fashion – tai tik tam tikrą atranką praėjusios merginos. Zenitkių mokinės. Išbandytos auksu, alkoholiu, seksu. Daug kart gyvenime kritusios. Bet taip įgydamos, savo moteriškumo vertę. Savam ratelį tituluojamos, kaip Kalės. Visiškai neturi savo nuomonės ir yra visiškai priklausomos nuo vadovės (zenitkės). Jas lengva sunaikinti, tačiau šis lygis labai užkrečiamas.
Stiprios vietos: niekada nieko neklausinėja.
Silpnos vietos: niekada nieko neklausinėja.
Fyfa fyfan (iš švedų kalbos fyfan – velnias), tai yra vip persona visam vakare. Niekada negalima jų pamiršti. Visada, pabrėžiu – v i s a d a – reik besąlygiškai paklusti. Tai yra mėlyno kraujo fyfos. Jos dažniausiai yra jau perkopę 50 – 60 metų, bet net ir po 20 plastinių operacijų atrodo lyg 24–ių. Fyfan yra mano uošvienė. Zenitkės jų dešinioji ranka.
Stiprios vietos: gali priverst mylėtis žentą.
Silpnos vietos: tokių nėra.
Fyfa Gariūnai – tai naujokų būrelis, kurios nori būt įšventintos į fifan fashion‘a. Visiškai niekinės asmenybės – lėlės. Kartais atrodo, kad vietoj smegenų pas jas graikiškas riešutas. Miega su tuo, kas uždirba daugiau negu 1000lt per mėnesį arba turi gerus tėvus. Jos tai supranta kaip biznį.
Stiprios vietos: nemirštanti kasta.
Silpnos vietos: įgimtas refleksas skėstis.
Kenai – vyriškos giminės fyfos. Dažniausiai turtingų tėvų vaikeliai. Arba daug pinigų užkalantys marozai.

* visi šie išvardinti tipai, priklauso Soliariumistų ( odos kaitintuvų – soliariumų ) sektai.

fyfa zenitke sako fyfaj fyfan :
- o ne, wel gariuniniu prisiweise! :((( uzmushk jas!
-ok palinksejo galwa fyfa fyfan..

kerolain, Gegužės 1, 2007 #1578

fyfa

+ -

Toks padaras tipo man viskas juoda o jei tipo viskas rožinė. Pasitaiko ir protingu :D. O dar labai mėgsta vaikinu piniginės turinį.
Fyfa kaip gyvūnas su juo malonu būt jis gražus visiems, bet brangus jos išlaikymas
ir nelabai naudinga ji. Galima pasakyt, kad ji kaip žaislas. Kuris mėgta tūsintis
ir ryti tavo pinigus. Va tiek apie fyfas
aš gotas ir tokia mano nuomonė.

fyfu žudikas gotas, Gegužės 8, 2007 #1666

Fyfa

+ -

Fyfų yra kelios grupės
1. [aukščiausia fyfų klasė] gražios panelės prisiziurinčios, madingos, niekada nebus "apšepus", dieną - kuklus makiažas, vakare - kiek ryškesnis, visai nebutini aukštakulniai, jei rūko dažniausiai plonas cigaretes, vaikšto pasitempusios, niekada neišgirsi keiksmažodžio ir niekada nenusispjaus (dazniausiai pasiturinčių tėvų panelės)
2. [pirmoji fyfų klasė] į mokyklą vaikšto dažniausiai tvarkingai, makiažui turi saika, taip pat pasitempus, vaikšto nebutinai madingai, bet taip kaip jai patinka.
3. [antroji fyfų klasė] dažniausias fyfos apibūdinimas: trumpi rubeliai is bazės (nors nieko neturiu prieš tuos kurie apsipirkinėja bazeje, nes taupo pinigus..), smailiakulniai, tinkas ant veiduko, su visais flirtuoja, vaiksto dazniausiai issiskėtusios.. ir manycia ji tik fyfos imitacija..
4. šita klasė negaliu pasakyti, kad yra blogiausia. Jos vaikšto madingai, bet nesakau kad skoningai. Perka pačius brangiausius rūbus ir visai nesvarbu ar jai jie patinka, ar ne. Vaiksčioti su tais pačiais rūbais du kartus iš eilės - yra ne lygis. Naujausi mobiliukai ir naujausios mašinos (jei yra 18 metų) dažniausiai rūko, vartoja narkotikus, "tūsinasi", bet būtinai tik pas turtingus, nes jai bendrauti, su maziau turinčiai pinigų merginai, yra ne lygis taip pat. Daro viskas kas brangu pabreždamos, kad turi nerealiai daug pinigu ir dažniausiai augina jorkus. Žodžiu, laaaabaaaai turtingos ir laaaaabai išlepusios :)

Priklausau turtingųjų sluoksniui. Į mokyklą vaikštau su aukkštakulniais ir oficialiais drabužiais. Kas mane mato tik mokykloj sako, kad ash esu fyfa, nors po mokyklos klausausi repo, rengiuosi reperiškai ir atrodau visiškai nepanaši į fyfa, taip, kad manau fyfa yra ir charaktreio bruožas, ne tik išvaizdos. :)

V-I-P, Rugpjūčio 31, 2008 #9067

Fyfa

+ -

Tuoj paaiskinsiu kaip suprasti ka fyfa sneka...

Kai ji sako "maikute" - tai bus medziagos pluostas, ne didesnis uz 10cm, net tvirtai neuzdengiantis papu.
Kai ji sako "sijonas" - ji turi omeny t1 0.2cm dzinsine skiautele po pilvu(pasilenk, kitaip nesimato).
Kai ji sako "tasyte" akimis neieskokit realios tases rankoje. Geriau paprasykit, kad fyfule pakeltu rankas - gal kazkur pazastyje aptiksite ten istrigusia mini tasyte...
Kai ji sako "pasigrazinsiu ir uz 10min busiu" - siandien fyfos galite nelaukti... Nejaugi manote kad tuos 50kg pudros, 10kg tuso ir dar 80kg ivairiu medziagu ant veido taip lengva uzsikelti?
Jei fyfa sako "mano pupulis" - tai gali buti arba kazkur pazastyje ties rankinuku pasislepes suniukas, arba toks padaras su treningais(geriausiu atveju su dzinsais, bet elgiasi kaip su treningais...).
Kai fyfa sako "parasyk man" ji neduos jums savo nr! Rasykit jai i one.lt! I fyfu karalyste! O ten jau galite rinktis tarp milijonu fyfu kuriu foto prilygsta porno saitui...
Kai fyfa sako "Pakabukas" arba "auskarai" ji turi omeny tokius pigius plasmasiukus, kuriuos pries valanda labai kruopsciai blizgino...
Kai fyfa sako "check me out, babe!"(reta, bet moka anglu) tai dazniausiai reiskia kad ji nori parodyti savo G&D rankine, arba Prada silikona papuose. Deja, ji ir pati turbut nezino kad Gariunai - tai ne Londonas...


Kai fyfa sako "As ne fyfa" - tai jau pats blogiausias atvejis - saves neigimas, su neaiskiomis komplikacijomis...

BEKIT NUO FYFU, NES UZSIKRESIT DEBILIZMU!!!

P.S. Zinokit, kas giria fyfas tera tik A) bernai, kuriem terupi ispist kuo daugiau panu ir b) ta pati nubukusi fyfa be smegenu.

-WAAAAAAAAH!!!!
-Kas???!
-FYFA PAMACIAU!!!!

Ask, Rugsėjo 3, 2008 #9104

Fyfa

+ -

ne visus fyfos yra blondines jai ka;DDD fyfa gali buty net ryza joms px ant plauk uspalvos...bet vat protas viska isduoda..!!! rimtai. Fyfos pakvaisusios del mados ir del visokiu graziu dalykeliu meiliu pukuotu? Taip. jos kitaip issireiskus BARBIES. turtingu teveliu daznai islepintos mergytes kurios nori princo ant balto zirgo...vat vat.

dvi fyfos kalbasi:
- zinai mano vaikinas su kuriuo draugauju jau 3 metus, galu gale prakalbo apie seimynini gyvenima...
- ir ka jis pasake?
- kad turi zmona ir tris vaikus.

mante, Spalio 18, 2007 #3367

Fyfa

+ -

Tai pasikelusi merga XD kurios gyvenimo tikslas buti lb isdidziai ir madingai rengtis. jos visados laktys i parduotuves ir pirks aptemtus dzinsus, stringus ir t.t. XD ju megstamiausia spalva rozine. ir visados vaiksto su dideliais kabliais, o visos jos nori nepriekaistingos figuros jos tiesiog suserga anoreksija

-oba ziek kokia plona merga eina... XD
- tai kaip ji nebus plona jeigu jinai fyfa. ziurek atrodo tuoj per puse perluz ir bus jai....

Vaiva, Spalio 3, 2007 #2969

Fyfa

+ -

Yra dviejų rūšių fyfos.
1)Tikros fyfos
ir
2)Tiesiog fyfos
Taigi...
1)Tikra fyfa tai mergina, kuri rūpinasi savo išvaizda,prisižiūri. Taip, kai nulūžta nagas galbūt ji ir sako:
-Nulūžo nagas!
Bet taip sako tik todėl, nes prireikė daug darbo, kol pasidarė manikiūrą.
Ji rengiasi madingais, gal būt "D&G" (Dolce%Gabbana) drabužiais, dėvi aukštakulnius.
Fyfos segi auskarus, nešioja grandinėles bei apyrankes, kurios neužgožia jų pačių.
Tikros fyfos draugauja su jas "traukiančiais" vaikinais, t.y. nebutinai forsais.
Tikros fyfos nebūtinai turi būti pasikėlusios merginos "laikančios" save aukščiau už kitus. Jos gali būti draugiškos bei mielos merginos.
2)Tiesiog fyfos tai panelės, kurios tik vadinasi fyfom, joms svarbiausia- būti blondinėm (nors ir dažytom) mėlynos/žydrom (nebūtinai) akim.
Tiesiog fyfoms svarbiausia, kad rūbai būtų rožiniai, gerai, jei yra koks nors angliškas užrašas, kuris jas "paverčia" kietesnėm. (Pvz. Miss, Better of You! I love U baby) ir t.t. Jos dievina blizgučius, rankines, įspaustas pažastyse ir visokiausias kitas nasąmones.
Būtinybė-kabaliuojantys auskarai ir galbūt metro ilgio karoliai.
Šioms panelėms patinka TIK forsai, tai lyg jų įvaizdžio dalis.
Ši "rūšis" tai tik paskėlusios bei nemandagios būtybės.
Ačiū, kad išklausėte!

1)-Sveika!
-Labas.
-Koks manikiūras! Žiauriai gražus... Turbūt kirpykloje darė...
-Ne, pati.
-Labai gražu.
-Ačiū, tavo irgi gražus.;)
2)-Hey,brashke, kur eini?
-0, cia U saule...:*~~~
-Joa... Kokie gražūs bateliei(kablai)!!! Iš Gariūnuz?
-Jea... Bet visiem sakausz,kad ish Akruopolio!
-Ir tiki>!
-Nezhinau...

Sally, Birželio 22, 2008 #8287

Fyfa

+ -

Makiažas :

Fyfą lengviausia "pagauti" štai tokiu būdu : duok jai pasidažyti savo lūpų blizgesiu, būtinai turi būti pilna tūbelė ir po to žiūrėk : jeigu mergyčka tokią primityvią špakliavimosi priemonę tepasi minimum 2 mimutes, pusė tūbelės suvaryta o baigus lūpas dengia 5 mm blizgesio sluoksnis, iškart gali rėžti tam žmogui į akis : FYYYFA!!!.

Taigi fyfos kasdien sunaudoja nemažiau kaip 1 lūpų blizgesio tūbelę, pusę blakstienų tušo tūbelės ir apie 2 indelius pudros. Dėl tokio mega gigantiško chemikalų kiekio ant veido fyfos jau nuo kokių 20 metų turi kovoti su raukšlėmis, ką jos entuziastingai ir daro. Beje, pats fyfos veidas irgi atrodo kaip 5 metais senesnism, pro špaklių sunkiai prasiskverbia veido mimika, tad fyfų fizionomija visada atrodo buka.

Apie fyfų nagus nėr ką daug šnekėt - joms didžiausia gėda būt su trumpesniais negu colio ilgio nagais.

Apranga :

Tikriausiai nei vienos tikros fyfos nėra suvažinėjęsw automobilis, nes tiek blizgučių ant jos drabužių pasitarnauja ne blogiau nei kokybiški atšvaitai. Taigi fyfos yra ryškiai matomos net juodžiausią naktį, jei ant jų krinta švieselė. Jų nesupainiosi su nieko. Būdingiausia spalva, be abejonės, ružava. Be ružavos nei žingsnio. Taip pat vyrauja ryškiai raudona, balta, violetinė ir kitos. Mėgstamiausi skudurai - odinės striukės iki bambos, kelnės, siaurumu nenusileidžiančios Victorios Beckham džinsam ir panašūs dalykėliai.

Atkreipkite dėmesį, kad neesate matę žemo ūgio fyfų. Taip yra dėl 7-10 cm aukštakulnių ir platformų. Jaučiu fyfos ne vieną valandą sugaišta kol išmoksta padoriai vaikščiot su tokiais mini-kojūkais.

Charakteris : Fyfų bendravimas ir pokalbio temos yra unikalūs. Jos gali praleisti 2 valandas vesdamos supermokslin diskusiją apie tai, kiek ir kokių veikliųkų medžiagų yra tokios ir anokios firmos rankų kreme. Deja, čia jų išsilavinimas ir baigiasi. Fyfoms neįdomu niekas, kas nesusiję su grožiu, mada, dieta ir vaikinais. Fyfų smegenėlės yra gana primityvios ir tiesiog mistiškos, mat jos lyg užprogramuotos sugeba per keletą minučių apsirėdyt ultra-seksualia suknele su 150 atskirų raištelių, sagų, karoliukų ir segtukų, bet joms baisiausias gyvenimo košmaras yra ant rankos užtiškęs urvo lašelis.

Eina normali mergina ir fyfa vėlai naktį iš tūso. Visiškai tamsu. Eina jos per gatvę. Normali mergina sako fyfai :
- Tu nebijai kad mus va šita va fūra suvėžins?
Fyfa nieko nesuprasdama pavėpso į normalią merginą ir toliau sau krypuoja. O ta fūra gazuoja tiesiai į jas. Pervažiuoja normalią merginą, o fyfa lieka nepaliesta. Vairuotojui dingteli, kad fyfos padeda mažinti auto-nelaimių skaičių.

choco-girl, Rugpjūčio 23, 2008 #8979

Fyfa

+ -

Jau anksciau isverstas zodis, kuris sifruojasi kaip Finery Yaffle Fu*ked Anal. Liet. - Puosniai apsirenges zaliasis genys gyvenime turejes lytines sueities analiniu budu.

-ziurek, fyfa eina.
-tai kad ne. juk ji neapsirengus.

krimshius, Sausio 31, 2008 #5461

fyfa

+ -

apranga: miniakas, ilgi aukstakulniai, maikute auksciau bambos, stringai (butina kad islystu is miniako arba kelniu), kelnes (jei be miniako) tj dzindai pazemintu liemeniu...
snukelis: tona pudros, 1km (gali buti ir daugaiu bet tik ne maziau) blakstienos, 1cm i auksti apibreztos akys, ir tona lupu dazu...
plaukai: dazniausej peroksidinej (kartais balti) dazniausej plauku spalva buna nenaturali ir retkarciais isisega i plaukus rozinius pukelius...
kunas: silikoninej papaj (na kas isgali kitos vatos prisivaro), siknos karipimas ir jos isrietimas.
rasyba: normalus zmogus parasytu pvz tajp: ''ir vel toks sunkus rytas'' fyfa rasytu tajp: ''ir weal tox sunkuz rytaz''...
vaikinaj: forsai na buna kartais ir banglai bet lbj lbj retaj...
mylimiausia spalva: rozine arba kitajp rozhinea..:D
dazniausej buna ispisamos (zinoma forsu arba kokiu girtuokliu...;)

ejna du forsaj ir snekasi:
-ooo ziurek kokios fyfos ejna...
-aha kokios sexes..
-davai prieinam pakalbinam ir ispisam
-davai vistiek sutiks but pisamos...

neatsimenu, Kovo 26, 2007 #1386

fyfa

+ -

Fyfos-gyvenimo budas ir saldi isvaizda.Nesutinku su fraze jog jei panele fyfacka ji yra kvaila aisku isimciu buna.
dazniausiai rengiasi:spilkiniai batyciai(kaip fyfos sako),smailekai,kartais prie savo zemintu liemeniu ar sijono vos dengiancio uzpakaliuka priderina baltus kedukus,maikutes iki bambos kad matytusi auskaras bamboje taip pat maikutes su uzrasais kaip " sexy baby" "i`m hot" ir t.t. taip pat fyfu dievinami trumpi megztukai ir striukytes.Rankines kuo "ydomesnes" dazniausiu fyfos ju turi po desimtis ,bazikeje arba turguje uzsiperka papigiai ir derina prie savo derinuku.Kuo didesnes fyfu rinkes tuo jos "geresnes" o jei rinkes gryno sidabro..retai cia taip.. isvis fyfyos papuosalus dedasi visus vienu kartu ,nesvarbu kad nesuderinta svarbu viskas su ja.Taip pat jos neapsieina nuo padisofkiniu d&g versace gucci apdaru kuriu po 20 lituku nusiperka bazeje.Taip pat fyfos nesioja kuop ryskesny ir sexualesny apatiny trikotaza.Taip pat jei labai grazus stringai su kokiu blink blink sagtele ant juostos tai reta krui ju neissitraukia is kelniu pazemintu liemeniu.Taip pat fyfos nevengia geros dozes makijazo.Dauguma fyfu naudoja "laaaaabai kokybiska" pudra is juk geriausios firmos pasaulyje AVON ,visada ima kuo labaiau oradzine ,visa kita kas dedama ant snukio yra nejaucama saiko vis atrodo kad mazai visko ir mazai.fyfu vaikinai dazniausiai buna tie vaikinai raumenu kalnai is kokio suknisto klubo,kartais pasitaiko hip hoperiu vaikinu kurie jauciasi kaip nigeriai ir privalo tureti salia saves "karsta pupyte-hot chik".Jos dievina klubine muzika,taip pat 69 danguje ir NL dainas "blemba kaip sita daina gerai veza ,reikes pas xxx nusinest y tusofke" ,taipo pat jos nevengia rusiskos muzikos.Kvailiausias fyfu bruozas kai jos ima klabeti kaip mazos mergaites,ir yra labai gaila kad kai kuriems vaikinams patinka kai jos taip kalba nes tada jie prie ju jauciasi stipresni ir pries bet ka galintys apginti savo "mazute".

-sveika kristule!!
-sveika goduti!kaip savaitgalis?
-ai nieko va pakliuvau ant TERRANOVOS ispardavimo tai daxuja bliuskyciu nusipirkau.
-aniaa ,cystai jei dar ispardavimas yr ir man reik pasishopint byski.
-bliam noreciau ryt tave zuiki palydet ,zinok geriau eik y turgu pas ta bronyte ,sake nauju stringiuku uzveze,as tai poryt varysiu nes ryt nagus prisiauginu ir dar varau yta soliariuma apsipurkst kad ilgalaikis ydegis butu.
-ania bliamba kaip fainai ,viskas lekiu ryt pas bronyte ,bet tau bliamba kaip fainai,tai cuju ciuvakas nudziugs kad taip pasigrazinsi...ania??
-tai jaaa bliamba jis juk uz viska sake nori uzmoket xi xi.bet va ryt mano raimuxaz isvaro vel y londona pyzdint ,kad poto turetume is ko gyvent nes man jau viskas tuoj elketra atjunks tai siauuubas bus..
-nu oki oki viskas aisku,zinau as begu nes paveluosiu y paskaita.tiesa zinoeji kad is kulinarijos perejau y siuvima?/
-bliamba o as is siuvimo y kulinarija!! cia tai bajeriukas zuiki.. xi xi
-niu gerai gerai begu as buckis mua mua ;**
-ikiukas mazyt.

izabele, Gegužės 29, 2007 #1903

fyfa

+ -

goto priešingybė, mėgsta ryskias spalvas

-žiūrėk Fyfa eina.

SpyglyS, Birželio 10, 2007 #1974

fyfa

+ -

fyfos didziausia sukurta diewo klaida kurios diena nakti arba lankosi one.lt arba eina i sin kluba apsipirkineja gariunu turguje nu jai buna ispardawimas uzeina ir i akropoli D&G,armani.gucci firminio rubo ne wieno neturi nebent jis butu pirktas gariunu turguje...draugauja tik su forsiukais kurie devi dazniausiai nike rubelius...stengiasi kad ju one.lt forumiukas butu kuo didesnis ir po foto komentarais butinai turi buti zodziai sexjus,luwjukjas,sawle,mazjukhas...

is fyfu pokalbio:
-ljabuka ,zujki,kyp tjau sekas?:~~~~***}
-aj njeko normaliai su sawo mazhukju wakar buwom gariunu turguje tai jis man nupirko D&G bliuskute...dabar tik dzinsiuku truksta:~~~~**
-tai gal kartu nuwariom i koki akro ispardawjmjukja.girdejau didziules nuolaidjukes?>>?:~~*
-nju kazinjau seksjuka,blembuka lituku tewukai nedjuoda o ir mazjuljui jie baiges krc nezinau kaip isgywensiu be nauju dzinsjukju:(((nu bet kaip njors parausiu.
-nu gerjai pupuliuk susitiksim ryt sjulytej;~~~**&*
-jop jop mazhut..;~~*

fyfuciu dazniausiai naudojami zodziai
debilas,baik,uzmusiu,man sakes,spakliaus reikia,nauju kelniu,bliuske,rozine
tiesa zodis ,,uzmusiu'' nieko rimto neturi ne wiena fyfa dar nieko neuzmuse

giedre, Balandžio 13, 2008 #6959

Fyfa

+ -

Fyfų būna visokių.
_____________________________________________________________
Būna turginės fyfos kurios prisiperka ''padielkų'' ir visiems įrodinėja jog tai firminiai rūbai. Turginės fyfos dažniausiai būna 11-15 metų amžiaus dar savęs negerbenčios panelės kurios yra nuskriaustos gyvenimo ,tačiau visas vaikystės traumas bandančios užkišti vadinamu ''špaklium'' . Kuris būna neįtin geros kokybės. Šios fyfos savo gyvenimą susigadina anksti. Dažniausiai tokios fyfos būna iš kaimo, tačiau ir miestuose tokių netrūksta
ĮSPĖJIMAS:
Pasisaugokit! Jų pilna visur! ;D
_____________________________________________________________
Būna firminių fyfų. Nepasakyčiau, kad jos itin durnos. Tos firminės fyfos jau būna šiek tiek paaugusios [16-22m]. Dažniausiai pinigus užsidirbančios iš turtingų vyrų arba gaudamos darbą per savo grožį. Dažniausiai jas sapnuoja ir tik apie jas galvoja nebrandaus amžiaus vaikinai.
ĮSPĖJIMAS:
Vyrai pasisaugokit! ;D
_____________________________________________________________
Būna fyfų kurios turėtų priklausyti suaugusių moterų tarpui, tačiau joms prasideda vidutinio amžiaus krizė ir jos iš nevilties pradeda dažytis plaukus augintis nagus pirkti ''miniakus'' ir daryti visokias kitas fyfiškas nesamones operacijas ir panašiai.
ĮSPĖJIMAS:
Šios fyfos dažniausiai jau būna su protu blaiviai mąstančios. Jų saugotis nereikia. ;D
_____________________________________________________________
Yra fyfų kurios tokios ir išvaizda ir charakteriu, bet yra tokių merginų kurios tiesiog prisižiūri, o jas vadina fyfomis. Fyfų dažniausiai nekenčia moteriškosios lyties atstovės, nes tikros fyfos yra gražios ir patinka vaikinams, o tai sukelia pavydą.
PATARIMAS:
Merginos nėra ko pavydėt toms fyfoms ;D.
_____________________________________________________________
Yra fyfų kurių nekenčia visi. Tai dažniausiai būna bjauraus charakterio panelės kurių ir išvaizda nepavtdėtina.
_____________________________________________________________
Yra ir fyfinų vaikinų. Net nežinau kaip juos kitaip pavadinti. Jie dažniausiai augina raumenis, kad būtų gražu, tačiau nemoka jais naudotis. Kiekvienas save gerbiantis fyfinas apsipirkinėja tik firminėse parduotuvėse jie dažniausiai būna 16-... metų amžiaus [Metai dar neištirti ;D]
PATARIMAS:
Merginos, jeigu norite vaikino kuris jus apgintų tai patariu nesirinkti fyfino ;D. O jeigu jums reikia keno kuriuo norėtumėt grožėtis tai fyfinas kaip tik Jums ;D
_____________________________________________________________
Dar yra tokie(os) kurie yra fyfos, bet nepripažysta to ir varo ant kitų fyfų, kad pritaptų prie visuomenės.
PATARIMAS:
Venkite tokių. Šitie bjaurybės dažniausiai būna savanaudžiai.

1.pvz.
Turginės fyfos:
-Zhiurjek kokj minjaka njusjpirkjau ish next'o
-Tajgj cja tjurginje padielka kja cja weli?
-Ejk tju durne! Mokejau pidisoka!
-Pff.. Ejnju pas bernjus. Sjande sjakem zajsjm buteljo
...
2.pvz.
Firminės fyfos pvz:
-Laba ka tu pup?
-Laba ai nieko ka tik is sopingo gryzau ;) tiu ka zuiki?
-Irgi is sopingo gryzau.. Ka prkai?
...
3.pvz.
[Vidutinio amziaus krizes pagautos fyfos]
Vyras zmonai sako:
-Kur pinigus isleidai?
-Rubams.
-Tiek daug rubams?!
-Ai dar pasidariau veido tempimo operacija. Pamirsau pasakyt.. Toks nereiksmingas dalykas..
...
4pvz.
Fyfos is charakterio ir isvaizdos:
-Aaa! Varle! Fui!
5pvz.
Merginos kurios tik prisiziuri savo isvaizda:
-Labas, ka tu?
-Labas, eisiu i kirpykla, o veliau susitariau zaisti futbolo su vaikinais. Tu ka?
-Neplanuoju nieko. Nesenai is akropolio gryzau..
-Gal nori ateit? Zaisim prie mokyklos 8h.
-Gerai ateisiu. Iki.
...
6pvz.
Bjauri fyfa:
-Blt matei ta debile toki pat sijona kaip mano nusipirko!
-Aha! Nu loche!
-Eisim ryt ja primust!
7pvz.
Fyfinams vaikinams pavyzdzio nesugalvojau ;D
8pvz.
Fyfos kurios varo ant kitu fyfu:
-Matej kaip ta fyfa sjubinje krajpo?
-Joo.. Pzdc.. Kaip nekencju tju fyfju..

Auste [Anti-fyfou], Spalio 29, 2008 #9707

Fyfa

+ -

tai tokai labai pasikelusi pamava

labai didele pamaiva ji visiems sypsosi daug meluoja neatiskalbineja ira intelihentiska fyfa

giedre, Balandžio 30, 2009 #12638

Fyfa

+ -

Fyfa - tai mergina, kuri mėgsta:
○ rožine spalva
○ aukštakulnius
○ blizgučius
○ mini sijonukus
○ blondiniškus plaukus
○ išsidažyti, prisitepti 5 sluoksnius špakliaus
○ kuri turi pilna bliuskučiu su didele iškirpte, pro kuria matoma krūtinė

Ei tu gražuole!

Deimantė, Birželio 20, 2009 #13546

fyfa

+ -

mergina,pasikelusi,issidaziusi,daznaj rengiasi isaukiantciais drabuziais

du bahuriukai kalbasi:
a) ziurek koke fyfa eina,davai uzkalbinam.
b)nea,su tom fyfom vien problemos,nuo vakar dar skauda...

NeoChem, Kovo 12, 2007 #1328

fyfa

+ -

Stilius kur daugiausia maunama rūžava spalva... O , "fyfas" daugiausia įsimyli forsai-faršai kaip vadina kito stiliaus žmones.... "fyfų" labiausiai nekenčia "Emo"

pvz:nr1
-ĖėĖė žie "fyfa" ajna ...fŪ kokia šlykšti...
-Jo rimtai kaip "fyfiškai" eina...
Pvz:nr2
-E , žiūrek koke"fyfulka " einam kabint...
-varom...


SORRYYY UŽ KLAIDAS

karolina, Sausio 6, 2008 #4940

Fyfa

+ -

Fyfa - pamaiviškas žmogas, kuriam be blizgučių, špakliaus ir turtingų vyrų nieko nėra. plonos kaip anoreksikės, o plaukai - grynas peroksidas. Visiškos emo priešingybės. labai patinka forsai

Chatas:

- Ljabja, kjokji snjd sexja macjau...
- Aaa... o kjokja snjd emje mjacjau... kazkjokja slikstynje... kjakja, fje...
- tjaj jaw tikrjaj...

Anti - Fyfos, Sausio 22, 2008 #5240

Panašūs žodžiai:

Fyfandra fyfann arba fann tikra fyfa

Pasidalink

Nuoroda:

HTML nuoroda:

Nuoroda forumams: