Kas yra forsas?

forsas reikšmė

+ -

Trečia pasaulinio mąsto anomalija (pirmoji — EMO, antroji — fyfos). Požymiai:
1. Intelekto nesužalotas veidas. Mokslininkai įrodė, kad intelektas per silpnas sužaloti bet kokio kalibro forsą, nes nuo šios ligos visi forsai skiepijasi alkoholiu, cigaretėmis ir dar bala žino kuo.
2. Skusta ar bent jau laaaaaaaaaabai trumpai kirpta galva. Neklauskit, kodėl taip yra. Tai tiesiog nuostabiai dera prie forso paveikslo.
3. Atseit auksiniai papuošalai. Aišku, patys forsai mano, kad ten — auksas, bet įgimtas proto nebuvimas neleidžia suvokti, kad 300g sverianti auksinė grandinė negali kainuoti 20Lt. Paprastai papuošalų arsenalą sudaro grandinės ir žiedai. Grandinės būtinai tokios, kokiomis prie būdos rišami šunys ir geltonos. Aišku, pasitaiko ir storesnių, bet plonesnių — niekada. Žiedai irgi iš „aukso“, bent vienas su kokiu nors idiotišku egiptietišku motyvu. Visas arsenalas neretai sveria daugiau nei pats forsas.
4. Firminiai treningai ir kedai perkami už 15Lt. Gariūnuose. Forso kokybės lygis nustatomas pagal juostelių skaičių ant treningų. Trys juostelės — lygis (forsų nuomone). Kitokių drabužių ir batų forsai paprasčiausiai nepripažįsta. Nors labiau tikėtina, jog nežino, kad kitokių yra.
5. Narkotikai, cigaretės, alkoholis. Nagi reikia forsui kaip nors apsisaugoti nuo proto ir suvokimo, kad esi nieko vertas mėmė. Visi trys produktai vartojami bet kuriuo paros metu ir bet kokia proga. Dažniausiai, kad neskaudėtų atitrankytų kaulų po vakar dienos drakių, ant drąsos, kad vėl būtų galima pradėti drakes ir kaip užkandis žiūrint kaip kiti forsai veliasi į drakes.
6. Mėlynės. Nerasi forso, pas kurį šio būtino įvaizdžio atributo nebūtų. Kaip pas fyfas — paklius, taip pas forsus — fanarai.
7. Nuolatinis vaikščiojimas su chebra. Čia taisyklė paprasta: kai forsas vaikšto su chebra — muša jie, kai forsas vaikšto vienas — muša jį. Todėl joks doras forsas iš namų neišeis be palydos.
8. Jei forsas dar turi eiti į mokyklą, joje jis nesirodo. Jei tai jam nebūtina, verčiasi oro stumdymu ir retkarčiais — statybomis anglijoje. Pastaroji veikla pasitaiko tik tarp intelektualiausių forsų (IQ nuo 10 iki 15. protingesnių nebūna).
9. Bailumas. Dėl to mano referate ir atsirado punktai nr. 5 ir 7.
10. Įprotis mušti silpnesnius. Forsai visus be išimties laiko už save menkesniais, todėl mano, kad jie negali jiems pasipriešinti ir yra bokso kriaušės. Kaip rodo šių dienų naujienos, forsai kaip visada klysta.
11. Ginklų (kasteltų, dujų balionėlių, bytų, dujinių pistoletų) nešiojimasis. Žinant raumenų masę pas forsus (vidurkis 3kg), ginklai kartais net labai praverčia.
12. Draugystė su fyfomis. Kadangi fyfa yra beveik lygiavertė forsui savo kvailumu ir mielai duoda jam tai ko jis nori (p*Ω#&), tokios draugystės būna labai tvirtos.
13.Skurdus žodynas. kad būtų turtingesnis forsai žodžių spragas apkaišo keiskažodžiais ir skambiomis rusiškomis frazėmis. Aišku, to ką pasako jie nesupranta. Normalus žmogus irgi to nesupranta.
14. Teistumas. Jei manot, kad su tokia charakteristika iki 25 metų šis dalykas nepapuošia forso gyvenimo tai arba pats esat forsas, arba užaugot negyvenamoje saloje.

Kalbasi su forsai:
-Blet nachui žiūrėk eina du emo pydarai. Davai supisam snukius.
-Davai.

Tėja, Rugsėjo 27, 2007 #2710

Susiję žodžiai:

skinas pankas fyfa marozas

» Šis žodžio vertimas tau nepatinka? Atsiųsk savajį arba įvertink visus esamus taip, kaip tau atrodo teisingiau!

forsas

+ -

forsas- žmonių grupė, kurie pastoviai nešioja treningus. visuomet pikti nes vėjas per treningus perpučia kiaušus. jų hobis pastoviai rautis ir bėgti, forsai mėgsta rusiškai rėkauti, bet muštis sekasi sunkiai nes forso standartas 1,60cm.

forsai myli kekšes fyfas. Prie jų jie būna žiauriai keiti, eina gaidiška eisena, o kai būna 8-niesie šoka ant kokių 2.

Forsai mėgsta: fyfas
forsai nemėgsta: visų kitų
forsus muša: metalistai ir skinheadai
forsai muša: banglus ir k.t

Iš realaus atsitikimo soty, stovių su skinheadu ir forsas pečiu atsitrenkė į skinheadą. ir forsas iškart kaip mergaitė pradėjo:
- aš atsiprašau aš nenorėjau atsitrenkti :D

DTS, Liepos 19, 2007 #2336

Forsas

+ -

Asmuo, viešumoje nešiojantis treningus, bet nesportuojantis. Yra įvairių forsų: apsiperkančių turguje, apsiperkančių firminėse, pvz. ADIDAS parduotuvėse. "Firminiai" forsai stengiasi išlaikyti savo dorą įvaizdį daužydami "turginius" bei visus tuos, kurie išdrįsta viešumoje pasirodyti su treningais, turinčiais ne tris, o dvi juosteles.

Skelbimas ant reklaminio naktinio klubo vakarėlio plakato: NO FORCES.

Surreality, Sausio 12, 2007 #707

Forsas

+ -

Nike, Puma, Adidas treningus dėvintis, žvilgančiom grandinėm apsikarstęs, būtinai rūkantis ir geriantis alkoholį, dažnai vartojantis narkotikus, visiškai nesimokantis asmuo, kuris neturi gyvenimo tikslo, namais laiko sąvartyną arba skurdų bendrabutį griūvančiom sienom, viešbučiu - policijos nuovados areštinę, asmuo. Linkęs muštis su kitais forsais, o labiausiai - mušti silpnesnius. Tarp forsų kilusi patarlė "randai vyrą puošia", tik tarp jų vyrų nėra - tai tiesiog dar žemesnė už EMO gyvybės forma (taip, ne subkultūra, o gyvybės forma!). Neretas forsas - gėjus. Jei jau ne gėjus, tai merginos idealu laiko fyfą, katra buka kaip ir forsas. Dažnas forsas nešiojasi su savimi ginklą - dujinį, kovinį pistoletą, kastetą, peilį. Iš esmės, forsas - bailys, tačiau, kad parodytų kitam bailiui, kad yra drąsus, pasiryžęs daug ką padaryti.

Didžioji dauguma forsų yra lietuviai, tačiau šios gyvybės formos ištakos slypi Rusijos gelmėse - forsų kultūroje būdinga ilgai trunkanti, visiškai vienoda klubinė muzika, rusiškos dainos. Pagrindinis automobilis - bmw, bumeris, skant. Forsai yra labiausiai nemėgstami tarp gyvųjų.

Gal šiam kartui užteks :D

Kalbasi du metalistai:
- Žiūrėk, eina du forsai, pydarai už rankų susikabinę..
- Ainam išspardysim kiaušus!

Apkalbėtieji forsai:
- Ble žiek aina du gauruoti į mus, nachui, gal bėgam?
- Pyzdiec dar atrašys nachui malkų nachui bėgam..

**pabėga**

Mano vardas? MANĘS KLAUSI? sirijus =D, Birželio 22, 2007 #2110

forsas

+ -

Forsas - žodis kilęs nuo angliško žodžio "force" (jėga), ir reiškia kad individas vadovaujasi ne protu o jėgą. Iš to seka kad jis nešioja sportinius rūbus, nes jie nevaržo panaudoti jėgą bet kada ir bet kur. Forsai, kaip ir komunistai, klaidingai mano kad visas problemas galima išspręsti pasinaudojus vien smurtu. Kad tai yra netiesa įrodo faktas, kad forsai niekada gyvenime nieko nepasiekia ir visada priklauso asocialiam visuomenės sluoksniui. Kol forsas jaunas ir nepatyręs, jis jaučiasi nenugalimas ir visais įmanomais būdais kovoja prieš save. Alkoholiu, tabaku, amfetaminais ir muštynėmis prieš savo sveikatą, neišsilavinimu, nusikaltimais ir teistumais - prieš savo ateities perspektyvas. Galima teigti, kad tai yra tik tam tikra pochuizmo išraiška, t.y. savidisciplinos ir valios trūkumas. Senstelėjęs forsas tampa tik dar vienu prasigėrusiu chronium, kuriuos mes kasdien regime paryčiais prie alaus kioskų su odekolono/alaus buteliu rankoje. Dažniausia forso mirties priežastis - tai įvairios negydomos chroniškos ligos sukeltos alkoholizmo, rečiau pasitaiko mirtis nuo sumušimų, arba žūtis neblaiviam vairuojant autotransporto priemonę.

Yra keli neatskiriami forso atributai, pagal kuriuos galime identifikuoti forsą:
* iškraipyta kalba, naudoja daug rusišku keiksmažodžių (net jei ir pats rusiškai nesupranta ir nemoka)
* sportiniai rūbai: turginiai treningai (padielkos), kedai. Viršutinę dalį dengia megztukas arba pūsta gariūninė odinė striukė (šaltesniu metų laiku).
* skusta galva arba itin trumpi plaukai - atributas pasiskolintas iš sovietinių kalėjimų. Forsai mano kad šis iš zonos kilęs paprotys yra "krūta", tačiau nežino kad kalėjimuose sovietai kaliniams galvas nuskusdavo dėl higienos sumetimų - kad neplistų utelės ir kiti parazitai
* nuolatinis girtavimas, amfetaminų ir kartais heroino vartojimas, rūkymas
* bedarbystė, arba darbas nereikalaujantis jokios protinės veiklos (pvz: apaugoje, statybose), arba smulki nusikalstama veikla (vagystės, gatvės plėšimai vadinami "gop-stop")
* skurdas
* nuolatinis smurtavimas ne tik prieš kitaip atrodančius bet ir prieš į save panašius. Nuolatinės muštynės klubuose, gatvėse ir kituose viešuose susibūrimuose kur vartojamos svaiginamosios medžiagos
* pigi sena vakaruose nurašyta autotransporto priemonė. Dažniausiai pasitaiko vokiškos markės: audi, VW (ypač golf), BMW (3 klasės "chuligankes" arba 5 klasės seni grabai). Rečiau pasitaiko Mercedes-Benz (dėl brangesnio išlaikymo)
* klausoma muzika dažniausiai pigus rusiškas popsas (svarbu kad būtų "bumčikas", kitaip "nevež")
* būriavimasis į gaujas pagal gyvenamąją vietą. Nuo vaikystės susiformuoja vadinamoji kiemo chebra. Forsai dažniausiai pavieniai nevaikšto. Vaikšto gaujomis ir visuomet puola pavienius asmenis arba kai forsų persvara būna ne mažesnė nei dviguba (pvz 5 prieš 2). Taip pat niekados nepamatysite forso besikabinėjančio prie už jį fiziškai didesnio asmens. Tai bailumo atributas.

Forsai dar kitaip vadinami: gezais, marozais, šaltukais, atmarozkais, treningais, gopnikais, buduliais.

Gop Stop Kirivirdop

thebeautiful, Kovo 16, 2008 #6337

forsas

+ -

Zmogus,kuris nera fiziskai stiprus..
Nesioja gariuninius treningus (15 lt visas rinkinukas kainuoja).Vaiksto ismetes rema nors yra silpnas ir minimalaus dydzio.
Niekada nepuola vieno zmogaus vienas,tik po 5 nors ir tai kartais gauna i snuki.
Save laiko tikru baxuru (loxu).
Kadangi forsu gimta kalba yra rusu,todel jiem butina bent pora zodziu zinot tokiu kaip : pizdec,pacan,sia pizdi polucis,padajdi siuda ir pns..
Beje forsai peilius nesioja tik del sustrumo,jei issitrauktum irgi peili jis detu i kojas.

- zek banglas eina
- pizdi duodam?
- ti ce idijotas?Nepaimsim,reik dar kokiu 4 baxuriuku.
- Tai gerai,einam pakviest.

Kirilas, Liepos 4, 2007 #2260

forsas

+ -

treninguoti zmogeliai :
apranga:treningai pirkti is gariunu,kedai,stambi grandine ant kaklo uz 5lt,skustagalviai
yprociai:rukyti,gerti,vaidinti'kietais'
masinos:bmw,bumeriai
muzika:klubines,rusiska
kalba:siaip lietuviu,bet pavartoja ir netgi labai daug rusisku keiksmazodziu
panos:nevisprotes fyfos
paplite gyventi:lietuvoj(o galetu ir negyventi),o ypac rusijoj....
nemegsta:visu isskyrus fyfas
isvados:atsilikes nuo normalaus gyvenimo padaras(taip tai ne zmogus o padaras)

eina du banglai:
-e ziurek ten forsas!
-aha reik duot jiem y galva kam emo ir gotus skriaudzia....
-jo einam uz viska atsigriebsim!
forsas:
-ble reik pyzdint is cia kaskuo keistai jie y mane ziur!

zudom fyfas want to be emo...., Rugpjūčio 10, 2007 #2449

Forsas

+ -

Tai žmogus. Kuris nusivyles gyveninu ir neturintis ka veikti. Jo gyvenimas suteikiamas į trenigus(trenigai, su kuriais jūs visi sportuojate, jie su jais gimsta ir miršta)

-Ei forse, lipk iš tiunonzų.

Emilija., Vasario 18, 2007 #1098

forsas

+ -

štai mano nuomonė.


1 pavizdys.


!!Apranga!!

Visu pirma reikalinga odine striuke. Pageidautina trumpa. Batai turi buti sportiniai batukai, arba liaudyje vadinami kedai. Baltos spalvos, su melynom juostelem. Kelnes geriausia tinka arba aptempti dzinsai arba iseiginiai treningai.

!!Veidas!!

Veidas - nelabai protingas, bet kvadratinis ir "naglas". sypsotis reikia nedaug, nes tai gali sugadinti ivaizdi. Juoktis reikia garsiai ir placiai prazergus burna.

!!Kalba!!

Kalbant reikia keisti kai kuriu garsu skambejimA. stai kaip keiciasi pagrindiniai garsai:

Normalus garsas, "Krutas" garsas, Pavyzdys

o ----- uo --------- nuoriu

e ----- ie --------- pizdiec

u ----- uu --------- duurnius

Kiti garsai irgi gali buti iskreipti naudojant didelio oro paemimo metoda. Burna turi buti visa laika kuo labiau ispusta, kad garsai iseitu tokie dideli ir stiprus. Tokie, kurie simbolizuotu sakanciojo jega ir vidini stabiluma.

!!Ranku ir koju laikymas!!

Treniruotis reikia nuo mazumes. Kol veikejas yra mazas, jis gali nesiotis apelsina tarp koju eisenai "atidirbti". Sulaukus pilnametystes apelsinas keiciamas arbuzu. Tokie pat apelsinai ir arbuzai yra dedami i pazastis. Koju per kelius vaiksciojant lankstyti negalima! Rankos prie kuno niekada neturi priglusti.

!!Automobilis, t.y. tacka!!

Vienas is didesniu krutumo simboliu - tacka. Virsune pasiekiama taip:

tamsinami stiklai pradedant nuo galinio. Gale prilipinamas uzrashas "pioneer", "komsomol", "sony" ar pan. Idedamos melynos arba zalios lempos. Galima prideti papildomu zibintu. Prilipinami visokie spoileriai. Geriausias spoileris yra tas, kuris yra panasus i kibiro rankena ir dedamas gale. Viduje sumontuojama kuo bumbsesne aparatura. Priekinius soninius stiklus galima ir isimti, nes vis tiek visada reiks vazinģti juos nuleidus. Po veidrodeliu reikia pakabinti kompaktini diska. Liaudies legendos byloja, kad policijos radaro spindulys atsimuses i kompaktini diska grizta muzikos pavidalu. Del to mentai pradeda sokti ir nebeziuri i greicio indikatoriu.

!!Pabaigiamasis zodis!!

Laikantis siu nurodymu galima nesunkiai tapti krutu. Tinkamiausi miestai yra Kaunas ir Panevezys. Svarbiausia - rasti chebros. Chebroje vienu krutumas atspindimas kitiems ir susidaro krutumo laukas, kuris stiprina ir palaiko kiekvieno chebros nario krutumo lygi. Galu gale pasiekiama nirvana, kuri pasireiskia tatuiruotemis


2 pavizdys.


Forsų stiliaus bruožai:

Forsai dažniausiai rengiasi sportine apranga su brangiais firminiais vardais Adidas, Nike, Puma, nors dauguma jų būna nelegalios kopijos, pirktos turguje.
Forsai dažniausiai būna labai trumpais arba nuskustais plaukais.
Forsai dažnai turi „auksinių“ grandinėlių ar apyrankių.
Forsai labai dažnai bandydami parodyt savo pranašumą eina plačiai atkišę į šonus alkūnes ir mosikuodamiesi pečiais, tam kad atrodytų stipriais ir grėsmingais. Tai yra primityvus būdas parodyti savo pranašuma, panašiai elgiasi “besikaunančios„ katės, t.y. pašiaušia nugaros plaukus, arba “forsų„ taip niekinami paukščiai gaidžiai pašiaušdami savo plunksnas, kad atrodytu didesni. Remiantis šiomis prielaidomis galima teigti, kad “forsai„ tėra primityvi subkultūra kopijuojanti gyvūnijos pasaulį. O primityviems dalykams lemta išnykti, šią tendenciją, beje, galima irgi pastebėti, nes vis mažiau jaunosios kartos seka forsų madas ir vis daugiau žmonių pereina į “kitą barikadų pusę„ t.y. arba neformalus, arba neutralius.
Kultiniu forsų automobiliu laikomas 2 laidos Volkswagen Golf.

[taisyti] Charakteris
Forsai yra egocentriški, savim pasitikintys. Labai retais atvejais forsai vaikšto pavieniui, o ne būriu, nes jie būna stiprūs tik tada, kai jie eina gaujomis. Forsai bandydami rodyt vyriškumą dažnai vartoja alkoholį, rūko ir dažnais atvejais vartoja narkotikus. Forsai pasižymi itin dideliu netolerantiškumu nebendraminčiams ar neįprastiems žmonėms, nejaučia pagarbos senyviems žmonėms.


[taisyti] Forsai populiarioje kultūroje
Labai retais atvėjais forsai būna minimi populiarioje kultūroje. Vienas iš žinomesnių pavyzdžių yra britų komiko Sacha Baron Cohen personažas Ali G. Lietuvoje - "Radioshow" komandos nario Rimo Šapausko kurtas Budulis bei neseniai "atrastas" radijo stoties M-1 personažas Saulėns.svarbiausia informacija apie forsus.

-žiū-eiba plikas,keikias,treninguotas !
-kas ? forsas ?
-taip !

Justė, Gruodžio 13, 2007 #4442

forsas

+ -

Zmogus kuris atkirtineja kitus daiktus telefonus nes nesugeba ypirkti pats

Einam ragely atkirst !

Gruodžio 29, 2007 #4776

forsas

+ -

Forsas tai zmogus kuris vaiksto su trenigais (dazniausiai su adidas), visada ismete rema ir keikiasi rusiskais keiksmazodziais...

-Zie koks ein....
-px suspardysim...

Rugile, Spalio 28, 2007 #3545

Forsas

+ -

Siuo metu jie pakeite stiliu,dabar daugelis forsu su "jameles sukuosenom" dzinsiukais ir virsu uzsideja treningini.Jiems budingas pragertas veidelis ,kartais buna su melyne paakyje (nes amzinai ant ko nors uzsirauna)Forsiuku megtamiausi zodziai:blet ,karoc,nx ir (gal nevardinsiu)pyp,pyp,pyp ir pyp.Jiems patinka "Gariunines fyfos ir fyfos sexytjeas"
Siuo metu sis stilius tarp jaunimo paplites :)

-E paziek karocia blet tokia gerule eina!
-jo nx sita turi dideliu papus.

Mhm, Balandžio 22, 2008 #7145

Forsas

+ -

Forsai - subkultūra.

Istorija

Šios kultūros istorinės šaknys mažai žinomos, nes ji iš lėto evoliucionavo iš skinų kultūros. Forsai iš tiesų atsirado Jungtinėje Karalystėje. Anglų kalbos žodynuose žodis angl. chav atitinkantis „forsą“, atsirado tik 2005 m.

Forsų stiliaus bruožai:

Forsai dažniausiai rengiasi sportine apranga su brangiais firminiais vardais Adidas, Nike, Puma, nors dauguma jų būna nelegalios kopijos, pirktos turguje.
Forsai dažniausiai būna labai trumpais arba nuskustais plaukais.
Forsai dažnai turi „auksinių“ grandinėlių ar apyrankių.
Forsai dažnai bandydami parodyt savo pranašumą eina plačiai atkišę į šonus alkūnes ir mosikuodamiesi pečiais, tam kad atrodytų stiprūs ir grėsmingi.
Kultiniu forsų automobiliu laikomas 2 laidos Volkswagen Golf.

Charakteris

Forsai yra egocentriški, savim pasitikintys. Labai retais atvejais forsai vaikšto pavieniui, o ne būriu, nes jie būna stiprūs tik tada, kai jie eina gaujomis. Forsai bandydami rodyt vyriškumą dažnai vartoja alkoholį, rūko ir dažnais atvejais vartoja narkotikus. Forsai pasižymi itin dideliu netolerantiškumu nebendraminčiams ar neįprastiems žmonėms, nejaučia pagarbos senyviems žmonėms.

Forsai populiarioje kultūroje

Labai retais atvejais forsai būna minimi populiarioje kultūroje. Vienas iš žinomesnių pavyzdžių yra britų komiko Sacha Baron Cohen personažas Ali G. Lietuvoje - "Radioshow" komandos nario Rimo Šapausko kurtas Budulis bei neseniai "atrastas" radijo stoties M-1 personažas Saulėns.

http://lt.wikipedia.org/wiki/Forsai

Milda, Kovo 22, 2008 #6528

forsas

+ -

Forsai - tai žmonės , kurie yra viskuo nepatenkinti.Jie nemėgsta banglų , metalistų , gotų , emo ir skinheadų.Jie nešioja ''kietus'' (tik jiems taip atrodo) ''treningus'' tokių gamintojų kaip Nike , Adidas , Puma , Reebok , Adike ir t.t. Būna plikai skustomis galvomis , arba labai trumpais plaukais. Šeip forsai nėra labai išsilavinę žmonės , klauso ''būmčiko'' arba rusiško ''popso'' , vartoja daug rusiškų frazių , kurių jie nė kiek nesupranta , kas antras jų žodis būna rusiškas keiksmažodis , kurio jie irgi nesupranta ir jų žodyne yra tik vienas metalo arba roko muzikos klausančių žmonių apibūdinimas ''banglas''.Myli fyfas.Vaikšto gaujomis , nes jei vaikščiotų po vieną ,būtų mušami , nors ir jei gaujomis vaikšto , taip pat į galvą gauna.Šios rasės žmonių populiacija klęsti Šiauliuose , Klaipėdoje , nors jų nemažai gyvena Kaune , Vilniuje , Panevėžyje. Masinių susibūrimų vietos : kebabinės , aludės , alkoholinių gėrimų parduotuvės , dirbančios visą parą.Forsai visada su savimi nešiojasi ginklus , peilius , dujų balionėlius , kad neva ''ragelį'' atkirst galėtų , nors šeip tie daiktai jiems reikalingi savigynai ,nes jie nėra labai jau stiprūs.Forsai kartais būna gėjai ir dažnai net patys neprpažysta , kad jie yra forsai!Ak , kaip liūdna jiems.

Ačiū ,kad skaitėte.

Štai įvykis iš mano gyvenimo nutikęs būtent man : einu aš sau ramiai ir išgirstu :a nereiks tik banglo mušt? Atsisuku ir matau : forsų gaujelė man iš paskos eina.Aš jiems ir sakau : bandykit laimę.Kaipmat visi išsilakstė.

Iš Kauno, Birželio 16, 2009 #13438

forsas

+ -

Tai zmogus kuris vaiksto su trenigais ismetes riema uzsidejas sidabrine grandinele, gali but ir auksine. ir butinai su savo hebra.Kitaip sakant saika. :)

Ju dazniausi sakomi zodziai: Blet,Krw,Nx,Gaidys,Suka,Pareik ce, Uzmusiu, Galva supisiu, Myznius, Papai :D

Ksx, Birželio 16, 2009 #13444

forsas

+ -

tai toks tiuninguotas skustagalvis treninginis vaikinukas

-matai tą kur kitoj pusėj gatvės eina?
-Nu
-Tai žinok tel Onos vaikinas
-Fuuu, forsas koks

DeLiux, Gruodžio 16, 2006 #107

Forsas

+ -

Forsas -Žmogus dėvintis sportinius drabužius (nes taip yra labai patogu - pats rekomenduoju) . Dažniausiai nešioja dideles grandinėles ar žiedus . Trumpų plaukų . Daugelis apibūdinimų viršuje tiesą atspindi tik iš dalies , nes jie patys yra nešališki . Kodėl ? Atsakymas ,gal dėl to ,kad :
1. Kažkada gavo į galvą nuo forsų (nesiginčisiu forsams būdingas problemų sprendimo būdas kumščiais)
2. Turėjo vaikiną forsą , kuris ją paliko .
3. Kad forsas pasirodę esą protingesnis už jį ar ją (laimejo olimpiadą ar geriau parašė kontrolinį).
4. Šiaip nekenčia kitų subkultūrų ar serga didybės manija ( aš viens kiec o visi kiti lameriai).

reziume - ištikro forsai nėra tokie blogi kokius juos piešia priešiškai nusiteikią žmonės .

P.S. Šiauliai gers miesc :)

forsai paplitusi subkultūra Šiauliuose , Panevėžyje , galbūt ir Kaune ( nesu tikras ar ten ne marozai ).

rodbandas, Liepos 10, 2009 #13775

forsas

+ -

tai yra mano kaimynas, kuris nori atrodyti kietas turi merga fyfa prisikviecia kitu forsu ir visu garsu klauso rusisko popsiuko.

kokia 4h nakties kiti kaimynai iskviecia mentus ir ji su visais jo tariamais draugais ir merga isveza i mentura. :DDD

elankenis100, Sausio 6, 2010 #15757

Forsas

+ -

Visiškai betkoks žmogus mušantis ką nors kas kažkiek jam nepatinka.

- Einu pridibasinisu tą emo.
- Nebūk forsas!

eu_jieee, Rugpjūčio 28, 2007 #2525

forsas

+ -

orsas yra asmuo megstantis nesioti treningus ir tikrai nepigius (300-1000Lt) auksinius ,sidabrinius cepus , ziedus . megsta BMW , golf automobilius kuriose butina gera garso aparatura bei geras tiuningas. Forsas tuo sustresnis kuo brangiau ir geriau "uzsitiuningaves". Megsta mustis ir tikrai nera bailys , soka ant stipresniu ir nebijo gaut i galva. vaiksto su chebra. daznai vartoja alkoholi cigaretes , girtas darosi agresyvesnis. I kita asmeni dazniausiai ziuri kaip i silpnesni. Daznai keikiasi rusiskais keiksmazodziais , daznai pizdavojasi , megsta fyfas .
Forsas kiles is zodzoiu force (jega) taigi jis pakankamai gerai musasi (nes daznai praktikuojasi) Forsui patinka kai kiti jo bijo ir gerbia. Jis siekia gerai atrodyti ir buti agresyvus. Megstantis sporta , kacialinasi. Daug kas forsu nemegsta del to kad gauna i galva nuo ju .

---

sasrof, Vasario 24, 2010 #16235

Forsas

+ -

Vaikinai apsirenge nepigiais treningais, kuriu kaina batu 400 LT treningai maziausiai 200LT ir visa kita dar brangiau... Jie nera jau tokie apie kurios kalba ivairiais zodziais.Kiekvienam savas gyvenimas.Vaiksto dazniausiai ismete rema.Bet nera taip kad normalus forsas isigastu 2-3 ar 10 skinu.

Apie kurios virsui rasoma , ten 100% marozai.
Marozai skustagalviai,su treningais is gariunu arba turgaus atrodo kaip prisisike ir panasus i narkomanus.

Forsai 2
-ze i ta skine (saukia: Ziurke apsirenk padoriai)
-cha cha cha

skine
- Tu cia ka vadini ziurke?
-Tuo paciu isikisa ir baxuras

forsai 2
-Pastume kitas pradejo sparditi bum bum galva tripe mergai perpiso..
telefonus padare ir laimingai isejo..


cia is real gyveno ivikio :D velniai skinai

Zoltonas, Sausio 2, 2009 #10757

Forsas

+ -

Treninguotas,skustagalvis,protu nepasižymintis vaikinas(dabar ir panų atsiranda forsių :D ) ,kuris vaikšto gaidiška eisena,vadovaujasi ne protu o nžn kuo...Taip pat jie gyvena skurdžiai,tdl atkirtinėja ragelius ir šeip eina vogt.Pragertas snukelis,mėlynės,treningai,rėmas,gausus keiksmų žodynas(nors gali ir nemokėt rusų) ir debiliškumas yra pagrindiniai forso atributai ! Jų hatos yra landynės(pati žinau,mano name vieni forsai,lohai jie !!! ) ... Taip pat pastoviai su chebra susirenka į hatą ir geria visokią vodkę...Dažnai iš hatos neša visus daiktųs,kad sugebėtų prisipirkt narkotikų,o po to vėl eina vogt.Jeigu forsai jau vyresni nei 20 metų,tai jie jau turi daugiavaikes šeimas.Tada jie dar daugiau geria.Nu ždž,chroniai.Nors čia labiau apie Marozus parašiau,nes tikri forsai bent kiek raumenų įsitaiso :D

Nu bl,baigės vodkė,einu nupisiu iš pardės bleeeee.... :D

Sausio 27, 2010 #15943

forsas

+ -

Bachuras uzsimetes treningiukus susitvarkes su cepa ant kaklo :) Nemegstami visokiu banglu, gotu ir kitokiu. Seip mldc bachuras bent jau prisiziuri save ir stanga pakelia, ne taip kaip kai kurie :) Cia visoki banglai varo ant ju, bet jugi jie laido riteriai :D

Banglai: o ziurek forsas eina.
Forsai:o ziurek banglai sedi.
Banglai:o bl pareina, begam
Forsai:pabego, mes 2se o jie 8iese :)

Forselis, Birželio 18, 2009 #13498

forsas

+ -

forsai yra treniginiai berniukai.. dazniausiai ju garderoba sudaro NIKE arba ADIDAS treningiukai ir kedukai;>> tokie zmones-visuomenes geda.. protu nepasizymi.. mokosi taip kaip ir atrodo.. jie- nusikalteliai,museikos(nors jegos mazai turi) prievartautojai ir t.t.... kalejimu kamsciai;]]] taip pat jie yra bailiai,pavirsutiniski zmones.. na buna visokiu .. negalima taip jau vienareiksmiskai pasakyt... na bet dauguma- ISKRYPELIAI.. ;]

forsai visai kaip skruzdeles- galingi tik tol kol yra buryje..

hh, Vasario 8, 2008 #5668

Forsas.

+ -

\"kietas bicas.\" turintis gera keiksmazodziu zodyna.;D~ nera jau tokie ir blogi.;Pp

- supisam?
- px, tegul gyvena.

uz jus., Rugpjūčio 1, 2009 #14082

Forsas

+ -

baxuras kuris viasda waiksto su treningu(zinoma geros firmos)Forsui dar budinga apsikarstyti garndinemis ir buti kieciausiam tarp 2xu

-ziurek forsas waziuoja su masina....
-geriau einam kitur ,kad headshotu negautumem =o

MoDe (AK47), Birželio 9, 2007 #1967

Forsas

+ -

zmogelis apsirenges treningiukais kepuryke ir nunesiotais kedaid xD

-ar siandien treningu nesiojimo diena??( klausia is uzsienio atvykusi pussesere drauges)
-ne kvailute cia gi forsas!

Nor, Liepos 9, 2007 #2282

Forsas

+ -

Tikras forsas tai graziu firminiu treningu pvz. Nike Adidas Puma (tik ne audimas)apsirenges Jaunuolis dar privvaloma sidbrine stambi grandinele.Dazniausiai jie nemegsta banglu gotu ir kitu nesuprantamai apsirengusiu jaunuoliu.

forkitas forsas:ze kiek ju daug !..
kitas forsas:ko?
kitas forsas:banglu
kitas forsas:kiek?
kitas forsas:20 snukiu
kitas forsas:tai gal ir jonce pasikviest

vikuly, Gegužės 10, 2007 #1680

Forsas

+ -

Forsas tai yra Subkultūra(pats jai priklausau :D)Treniguoti vyriokai yra agresywūs ir labai pavojingi.

Kalba banglai:žėk blet koks forsas einam, kitas:nu jo geriau paeinam ns matos peilis kišenei

Eimantas, Gegužės 1, 2007 #1580

forsas

+ -

zjbs bx kuris vaiksto su treningais(originalais)
pastovi uz savo drg ir uz save

bazarina dvi mergos:
-Zek kox grazus forsiukas eina!:D
-Bl rmtj einam pakabint?!:D
sneka du forsai per tlf:
-Zdarova,girdejau arciui problemu yra?
-Nu jo bl kazkas ten buvo...:D
-Tai px renkam xebra ir sutvarkom tuo dx!!!!

Deima, Kovo 27, 2008 #6650

Pasidalink

Nuoroda:

HTML nuoroda:

Nuoroda forumams: