Kas yra Banglas?

Banglas reikšmė

+ -

Banglai - jaunuoliai apdribusiais drabuziais. Zodis banglas atkeliavo is anglu kalbos. Banglas ko gero yra tik kalbos riktas (ne paaugliams nesioti tai kas angliskai vadinama bangle). Banglu amzius dazniausiai svyruoja nuo 12 - 25m. (pasitaiko ir vyresniu).
Isorine isvaizda - dazniausiai apdribusiais drabuziais, virsijancius normalu dydi kelis kartus. Kadangi banglu buna ivairiu tai jie ir rengiasi skirtingai, bet isskirtinis ju bruozas laisvi, nesuvarzyti drabuziai. Ju sukuosenos buna laisvo stiliaus. Ilgi, netvarkingi plaukai (cia taip pat priklauso nuo ju pakraipos).
Vidine kultura - banglai dazniausia buna ramus, nesikabinejantys zmones dazniausiai bunantys savo patinkancioje vietoje. Ju vidines kulturos pagrindinis bruozas yra laisvas gyvenimas ir "neuzsirakinimas" savo vienu ar kitu poziuriu i tam tikrus obiaktus ar ivykius. Banglai zmones sukalbami, dazniausiai tolerantiski, taikus. Susirinkimo vietos mieste - gamtos kampeliuose, centre, senamiestyje.
Bendravimas - bendrauja banglai tarpusavi draugiskai, dazniausiai nesipyksta. Dazniausiai i ju rateli nepatenka kitu stereotipu zmones. Taip pat gerai bendrauja su kitomis subkulturomis, bet draugyste reta. Nesikisa i nesavo reikalus, svetimi reikalai ju tiesiog nedomina.
Laisvalaikis - kaip jau minejau ju laisvalaikis priklauso kukios pakraipos banglai jie yra. Dazniausiai susiburiama specialiose vietose. Ju klausoma muzika priklauso nuo ju subkulturu porusio.
Lyciu ivairove subkulturoje - banglai kaip subkultura tinkama tiek merginoms, tiek vaikinams." ;DD

nznau ;DD

Dody :]*~~, Spalio 14, 2007 #3304

» Šis žodžio vertimas tau nepatinka? Atsiųsk savajį arba įvertink visus esamus taip, kaip tau atrodo teisingiau!

Banglas

+ -

Banglai- dažniausiai būna žmonės iki ~25 metų. Šie žmonės nešioja aprdbribusius drabužius. Dideles kepures, batus ir pan. Dažnai nešioja pakabukus, vadinamus "Blingais". Banglai niekada nenešioja tokių fimų drabužių, kaip "Nike" ar "Adidas". Klausoma muzika dažniausiai būna Rap'as, Hip Hop'as, Rock'kas ir įvairios jų atmainos. Šie žmonės yra taikaus būdo, gatvėje niekada nesikabinėja prie žmonių. Dažnai mėgsta važinėti Riedlentėmis arba dviračiais, vadinamais "BMX'ais".

Normalūs žmonės ir vios ;Pp~

Tomas, Balandžio 4, 2009 #12242

Banglas

+ -

Tai visiškai normalus ir protingas žmogus, prasimngai ir laisvai žiūrintis į gyvenimą, turintis savo nuomonę ir spjaunantis į kitų. Banglai nėra paveigti nei sovietmečio, nei hitlerio, nei televizijos ar kitokio šlamšto plaunančio smegenis, ko nebūtų galima pasakyti apie vyrukus su treningais.

Palyginimui:
Banglo ir marozo mintys penktadienį:

Galvoja banglas: nusipirkau šiandien naują bongą, reiktu išbandyt su draugais, o gal su gera drauge ir gerai naktį praleist.

Galvoja marozas: nusipirkau šiandien naują kastetą, reik varyt su chėbra į diskane kokiam kaime, paskui penkiese kokia viena merga pa****m.

Vytautas, Rugpjūčio 14, 2011 #20368

Banglas

+ -

Tai žmogus -gali būti ,ir merginų ir vaikinų..
Vaikinai-[tikri banglai]-turi nešioti 2 ar netgi 3 išmerom didesnius skeičiūzus..labai apsmukusias kelnes..ilgas maikes,marškinius..,bet dar po apačią turi būti maikė..jie turi turėti nors 2 bangliškas kepures ..
Merginos-Turi nešioti kepures su tinkleliu,[bet čia nebūtinai ,galima merginom nešioti tokias pat kepures kaip ,ir vaikinai]Merginos turi turėti aptemptas kelnes..ir dar mažiausiai 3 poras apsmukusių kelnių ,jos gali nešioti ,kokias nori majkes ,palaidines ir pan.

-Žiek..kokia banglė stovi..
-Mmm..
-Ji mano!
-Deja prie jos jau stovi banglas..;DD

;*@@~, Vasario 18, 2009 #11555

Banglas

+ -

Banglas tai žmogaus gyvenimo būdas.
Lietuvoje jų nėra daug. Todėl iš kaj kurių tyčiojamasi kad yra kitoks nej wisi. Dažniausiai visi rengesi laisvais drabužiais, šoka hiphopa arba repuoja. Banglaj ramūs žmonės, kitaip žvelgiantys į draugystę, visada supratingi, į meilę žiūrintys lbj gile reikšme. Amžius tikraj nesvarbus.

Nereikia žodžių jei esi banglas.

Bepradančioji banglė., Kovo 27, 2011 #19426

banglas

+ -

socialinė grupė, besielgianti laisvai atsižvelgianti į nusistovėjusias moralės normas, bei nešiojantys laisvesnę apranga ir šiek tiek ilgesnius plaukus už eilinį forsą. Buvo aktyviausiai pasireiškusi 1996 - 1999 metais.

Tau foras ne priešas. Būk banglas - būk žmogus.

Birželio 18, 2010 #17539

Banglas

+ -

Vis dar nesutariama dėl tikrosios šio žodžio reikšmės. Plačiau vartojamas netolerantiškai nusiteikusių provincialų tarpe, kur banglu pavadinimas kokiai nors subkultūrai priklausantis ar šiaip įdomesnį (nebūtinai plačios visuomenės traktuojamą kaip "banglišką") stilių mėgstantis žmogus.

Ėjau gatve ir pamačiau banglę su ilgu džinsiniu sijonu ir odine striuke.

Surreality, Sausio 12, 2007 #690

banglas

+ -

Banglisko stiliaus zmones labaj issiskiria is kitu nes nesioja apsmukusias kelnes ilga majke trumpom rankovem arba languotus marskinius ir po apacia dar viena maike . Jie dazniausiai bando derinti spalvas ir taip rengtis. Be to pagal apranga intelektas nenustatomas tik forsaj ar buna Debi*** tai galima suprasti paziurejus kajp jie rengesi , bet nenukrypkime nuo temos . Banglai buna mazdaug iki 16 -18 metu nes paskuj paprasciausiai tokio ugio negamina drabuziu nebent pasitaiko zemaugis tai gali buti ir issimciu... ;) banglu galima tapti nuo bent kiek metu ... Dar banglai buna ilgais plaukais .

M jo

Bangliukaz, Lapkričio 9, 2007 #3753

Banglas

+ -

Paprastas, dvasingesnis jaunuolis, rimciau ziurintis y meile, mastantis kiek, ar net labai giliau nei paprastas zmogus. Nesioja kiek ar labiau perdidielius rubus, languotus ar tiesiog perdidelius marskinius. Plesytus ar placius dzinsus. Ilgais netvarkingais plaukas.
Pats banglas kaip asmenybe pasizymi ramiu, tolerantisku budu, draugiskumu, siltumus, supratingumu. Deja ant kitu nuomones bet bendraujantys su visais kurie to nori, deja y draugu rata priimantys tik panasaus mastymo ydomesnes asmenybes. Nemegstami aplinkiniu nes yra neauprasti ir kitoki. Maisomi su reperiais del panasiu perdideliu rubu, deja tai tiesiog dar viena atmaina kaip ir betkoks kitas stilius kury kekviena diena pamatysi tiek mieste, tiek kaime ar tiek provincijoi.
Dideli marozu priesai nes yra 100 priesingi jiems, kurkas protingesni ir kurybiskesni, deja deja ant pasaulio kuris ju neliece

Netolerantiskas provincijalas: apsikirpk! :D nenormalus kazkoks krc.

Banglas: mmmm... Tu matai kaip.
–------------------------------------------------------------


Banglo mastymas: man jis nesumokes nuomos, valgyt nenupirks tai tegul savo nuomone pasilaiko sau.

Gediminas, Vasario 27, 2015 #24703

Banglas

+ -

Tai dažniausiai vaikas, iki 16-17 metų, kuris rengiasi apsmukusiais, nukabusiais drabužiais, nešioja visokius pakabukus, "lenciūgus" (grandines) nuo dviračio, ryškiai per dideles kepures, pasuktras ~60 laipsnių į kairę pusę. Klausosi pop roko(manydamas kad klausosi hard roko), perpersto popso, hiphopa... Ši subkultūra atkeliavo į Lietuvą iš vakarų pusės. Rytuose jų sutinkama mažiau, nes jų labai daug kas nemėgsta. Jų ginklai kišeninis peiliukas(sulankstomas), geriausiu atveju plaštakė, arba grandinė ("lenciūgas", ar paprasta geležinė, stora cepa). Šių neformalu daugiausiai Vilniuje. Jų labiausiai nemėgsta forsai, arba subrendę žmonės.

-Blet, karočia, banglų dachuja prisirinko, tai naxui visus pakirtom :D

Prodiger, Birželio 5, 2007 #1946

banglas

+ -

banglu pagrindinis bruozas tai kad jie vaiksto su apsmukusiomis kelnemis ir per dideliomis maikutemis.o seip tai jie bendrauja kaip ir normalus zmones ir nemegsta rautis kaip pvz. forsai; ;ppp*

kam reik tas suprato ;DDp*
banglai yra banglai..<3

maze ;D*~~, Kovo 23, 2008 #6557

Banglas

+ -

Banglas dazniausiai megsta lankytis ten kur jo megstamiausia vieta.Jis vazineja su skateboard.Dar kaikurie groja su gitaromis.Jie buna ramus.
ir buna su apdribusiais drabuziais.

-einam i skatepark?
kitas sako:
-ok

domantas, Gruodžio 11, 2008 #10412

Banglas

+ -

tai ilgais nesvariais plaukais kuriam tai visiskai netinka atrodo kaip boba vaikas

-o ziure koks banglas!
-kaip boba,neatskirsi ar vyrs a boba

anonimas, Lapkričio 5, 2010 #18376

banglas

+ -

ilgais plaukais,sukarpytais dzinsais

-ei ziurek banglas eina

ka nori, Sausio 14, 2010 #15829

Banglas

+ -

Banglas, tai yra nesamone, pasiklyde. Tikri banglai - (kitaip - gangsta\'s) yra apsmukusiais rubais, visada trumpais plaukais (pasitaiko isimciu pvz.: Snoop dogg, Xzibit). Tikru gangst\'u tai bijotu net ir patys kieciausi forsai. Gangsta\'s nesiojasi peilius, sautuvus, \"beisbulkes\" ir kitokius panasius ginklus. Gangsta\'ms galioja tik vienas gatves istatymas, \"Nusauk pirmas, ir liksi gyvas\". Taigi ju, forsai bijotu kaip peliukai. Banglai (gangsta\'s) dazniausiai repuoja, ir repuoja apie gatves gyvenima, ir visus gazdina kokie jie kieti ir blogi. Kartais repuoja apie narkotikus, merginas ir stumia ant valdzios. Jei nori but tikras banglas, tai turi: 1 apsikirpti ne plikai, bet trumpai, apie 3-2 cm ilgio. Maximum 4cm. 2. Tikras gangsta\'s niekados rubu nepriks turguje ar prabangioje parduotuveje, nebent esi lb yzimus. Geriausia pirkti devetu rubu parduotuvese, kur veza rubus is uzsienio. ten rasi tikru \"banglisku rubu\". Ieskok placiu kelniu, ne per ilgu bet platesniu, bet zinoma atsizvelk ir i ilgi, kad apimtu kulnus, ir siektiek siektu koju pirstus, tai bus idealiausias ilgis. Ir uzteks kuriam laikui, nes apsmuke rubai ir atsirado nuo to kad uztektu keliems metams. 3, nesiok nuleides kelnes, kad trauzu bent 1.5 cm butu islinde, dera dirzas su didele grazimi saktimi. 4 maikes- reikia tureti nemazai baltu ilgu, taip pat ilgomis rankovemis (mazdaug iki alkuniu ir zemiau), o apacia turi but iki pirstu ir zemiau. niekados nesidek maikes kuri yra zemiau klyno, atrodysi kaip su suknele. Jei turi gerus bicepcus, dekis nemazai berankoviu maikiu. Ant maikiu virsaus gali uzsidet krepsinio maike. 5 batai- gali but \"skeiciuzai\" (riedlentininku batai), Bet seip geriausia tinkamo dyzdio (Svarbiausia tvirtai nesuvarstytu, siektiek atlaisvink kad lengvai issiimtu koja) geriausia grynai baltos spalvos, labai dera prie baltos maikes, jei tamsesnis virsus, tai rinkis tamsesnius sportbacius. 6 Megstiniai (bliuzonai) rinkis ilgesnius, bet idealiausia butu kad ne daugiau 4 cm butu islinde BALTA maikute, turek nemazai rubu su kapisonais, rinkis pakankamai didelius, su sniureliais. Jei bliuzonas su kapisonu ir uztrauktuku, tai tuomet niekada, Kartoju: NIEKADA neuzsitrauk uztrauktuko iki pat kaklo, tuomet tapsi \"stampiniu\" banglu, visuomet atsisek bent iki \"saules rezginio\", po bliuzonu turi matytis balta maike, gali but uzrasas koksnors, bet taipat gali buti ir tamsesne maike, net ir juoda. 7kepures - jei esi hip-hopo pakraipos, rinkis fullcap\'a, jei repo, tiks fullcap\'o (bet geriau ne) siektiek lenkto snapelio, ir visiskai suriesto. Po ja gali nesiot skarele. Stenkis neuzviniot ant ausu,riskis virs ausu, kad is po kepures butu islinde 0.5 cm ~. Kepure gali nesiot tiesiai, siektie pasukta i desine puse, gali nesiot atsukta atgal ir siekitiek i sona. 8 pakabukai, tikna ivairiausi, iskyrus dviracio ar pan. rinkis normalias ilgas su dideliu pakabuku grandineles. Gli grandines buti pakankamai storos, bet kuo storesne tuo trumpesne. Gali but auksciau saules rezginio, su vienu arba dviem amerikos kareiviu pakabukais. grandines ant kaklo gali but kelios is kart. tik ne perdaug, daugiausia 3 ;).9 apyrankes ivairiausios, jei hip-hopo tai tinka gumines spalvotos, jei repo, niekada tokiu nesidek, geriausia tinka metaline, blizganti, su isgraviruotu pakabuku. P.S. Jei esi repo pakraipos kepures tinka ir ziemines, tik plonesnes, is po ju gali kysoti skarele. 10 Merginos, repo stiliaus - siektiek fyfos, bet neitin pastebimai, tinka striukes su kapisonu ir kailiniu krastu, jej hip-hopo tai visuomet trumpos bliuskutes ar maikutes, su nemaza iskirpte, ir siektiek isryskinusios \"melionukus\" ;D, megztiniai su kapisonu, turi but trumpi, kai kurie net labai trumpi, kad matytusi pilvukas ;D. (ne as taip sugalvojau :)) Kepures su tinkleliu gale, ir stanziu priekiu, snapelis i prieki, kai salciau gali but ziemines, bet tuomet patartina isleist plaukus, Jei vasarine kepure su snapeliu, tj gale turi but suristi plaukai, ne kasa, ir patartina uzsiristi skarele kelnes visuomet placios, kelnaites neturetu but islindusios, nebent pats krastelis ;D. dirzas patartina baltas, su vidutiniska ploksicia saktimi. sportbaciai ploksciu padu, su rastais sonuose, pavyzdys butu, uzrasius google hip-hop, ten rasite tokia japoncike, arba step up2. Nenesiokit kelniu su klynu iki keliu, merginoms tai neprikaluso, taipat kad ties uzpakaliu nebutu iszdribe, visvien turit islaikyt moteriskuma. Patartina pasidazyt, galima nesiot didelius saules akinius, bet tuomet derinkit prie kepures, kuomet tinka, kuomet ne. Merginos bangles, atrodancios kiap bernai, nera merginos bngles. Bernai gali draugaut su bet kuria is sciu pakraipu merginu. Dazniausiai bernai raso repo tekstus, gali pavaryt freestyle, bet tai dazniausiai daro repo pakraipoa, ne hip-hopo (bet pasitaiko isimciu. Banglai turi turet savo kambariuka, kurnors rusyje, su keliomis sofomis, staliuku, teliku ir muzikos centru. tai viskas ko reikia, sienos neturi but isgrazintos, nebetn graffiti, kas tikrai galima. turi visur vaiksciot keliese, geriau kai daugiau saikos, labai patartina \"pasikacialint\", turet masiniuka kur tilptu daug sajkos, tik ne BMW, wolsvagen golf (forsu masinos), ne autobusiuka, o honda, audi, arba dzipa. jej esat prisikacialine, tai vaiksciokit neperdaug ismete rema, bet susukit snukius, kad esat labai blogi, masionoje ar savo kambariuke turekit kelias \"beizbulkes\" galit vakare kur susirinke, issitraukt, kad kitus i baugint, nusipirkit kastetus su raidemis, nesiokit ziedus, jej esat gatviniai, tj labai nesipuoskit. Kas kelias dienas keiskit rubus, neuzsiseskit ant vieno derinio. Mokyklose nesipuoskite ir nesisakokite, bet susukit snukius, ir bukit grupelemis, savo kompanijoej, nesikabineti, NESIKABINETI! Neikados to nedarykite, nebukit forsu mados, jej kas nors kurnors aiskina, uzsidekit kastetus, nusiimkit megztinius, issitraukit beizbulkes, pavaidinkit kad pasiruoset sautuvus, tik to nepatartina daryt, atsisukit, susukit snukius, ir eikit kruvos ismete rema, degu lyderis prieina prie ju lyderio ir pasako grasinanciu balsu : TU CIA MAN?!, ir tegu kas be ginklu sukriziuoja rankas, tai kitus ibaugins pakankamai. Nebukit banglai kurie ilgaplaukiai spuoguoti zasinai, o grasinantys gangstos, puikiai tinka klipas D12 - 40oz . ir issiklausykit i zodzius, ir sejp susirinke klausykit rimto repo, ar hip-hopo, o pas save kambariukuose kalit protingo repo, kaip gangsta\'s paradise. Nu cia toks trumpas apibudinimas, ir daugiau domekites repu, ir jo atlikejais, stenkites isgarseti kaip reperiai.

Daznai naudokit termin us shit, motherfucker, fuck, bitch, dog, what's up D.

Expertas, Gegužės 24, 2008 #7725

Banglas

+ -

Banglas- tai vaikinas ilgais plaukais. Kad ir kaip visi šį žodį aiškintų, banglais daugiausia vadinami ilgaplaukiai vaikinai, be stiliaus arba kiek apsmukę. Banglai yra nekonfliktuojantys, iki tol, kol nereikia gintis. Puikiai žinoma, kad banglai užkliūna forsams, marozams, geziukams ir kitokiems trumpo plauko bomžiukams.

Bl, banglas, pagausiu, nuskusiu!!!

Glorijaaa, Liepos 25, 2008 #8640

Banglas

+ -

ilgesniu plauku asmuo , dažniausiai vaikinas.

-Žiūrėk , koks banglas eina!
-Oba!

modestuke`, Lapkričio 10, 2007 #3768

banglas

+ -

dazniausiai vartojamas forsu arba fyfu zodis sakomas ant kiek kitaip atrodancio zmogaus kitos subkulturos atstovo

bl banglu pilna cia reik apdauzyt biski!

ash, Balandžio 14, 2007 #1466

Banglas

+ -

Forso sugalvotas zodis,yzeist zmogui kuris i ji nera panasus.

Sedi du forsai gliaudo saulegrazas:
-Ei zek durniau,a matai kas ten do banglas eina?
-Einam sumust mazu ta bangla?

Daumantas, Rugpjūčio 5, 2008 #8753

Banglas

+ -

Žmogus apsikarstęs visokiom grandinėlėm,apyrankėm,pakabukais,augina
ilgus plaukus,nešioja itin spalvingus drabužius.Taip pat kabina ant kaklo viską,ką randa ant žemės.

Reikia tą banglą sudubasyt su visais pakabukais!

Xzas, Sausio 3, 2007 #482

Banglas

+ -

Turtingas ir tai prodantis žmogus. Toks meniškesnis, t.y. kvailesnis - plačios kelnės, apsmukę rūbai, cėpa, etc.
Kažkas tarp hipio ir naujarusio.
Forso gamtinis priešas

-Ė, davai einam banglų dubint?

JcDent, Sausio 12, 2007 #692

banglas

+ -

jaunuolis, dažnai laikantis save išmintingu ir dvasingu( tačiau kaip bebūtų gaila taip nėra) ir madingu. Pastebėta, kad šios rūšies individai tiesiog paniškai bijo kirpyklos, lygiai taip pat, kaip ir kai kurie žmonės bijo stomatologų. Minioje juos galima pastebėti nesunkiai, kai pamatote individą, panašų i pusbrolį Itą( personažas iš "Adamsų Šeimynėlės"), apsirėdžiusį keistais drabužiais, žinokite, kad prieš save matote bangla, padarą, kokių galima sutikti bet kuriame Lietuvos mieste.

- Žiūrėk, banglas trainiojas ten, matai?
-Jo, turbūt jiems dabar nerštas, nes ir daugiau jų yra
-Gal kokį vieną pakalbinkim?
-Gal durnas? Dar apkandžios..... užkrėst gali....

forsito, Spalio 5, 2007 #3016

Pasidalink

Nuoroda:

HTML nuoroda:

Nuoroda forumams: